Vispopulārākā Color Mask Somijā tagad ir Four Reasons Color Mask

Somijas populārākā tonējošā produktu līnija Color Mask pārvietojas uz jauno desmitgadi pievilcīgi krāsainā iepakojumā, kas ir eleganti pārveidots! Four Reasons Color Mask ir aktuāla tonējoša mazgāšanas un kopšanas līdzekļu izvēle, kas smalki vai drosmīgi akcentē un uztur jūsu matu toni.

Kondicionējošais, vegāniskais un pigmentiem bagātais sastāvs pagarina jūsu matu krāsas mūžu un uztur to intensīvu. Mūsu krāšņie jaunie toņi ļauj viegli saglabāt mūsdienīgākās matu krāsas un tonēt matus mājās!

_Šeit ir četras lietas, kas padara jaunos Four Reasons Color Mask produktus par visuzticamāko draugu krāsotiem matiem:

#1 Plaši pazīstamais zīmols un pazīstamākā produktu līnija savā kategorijā apvieno
Ar Four Reasons zīmola reformu, Color Mask produkti, kurus jūs zināt, un mīlestība kļūs par daļu no Four Reasons produktu ģimenes. 80% somu sieviešu, kuras izmanto produktus krāsotiem matiem, pārzina Color Mask produktus, taču tajā pašā laikā to iesaiņojuma reformu vērtē pozitīvi un ar aizrautību. To atklāj patērētāju aptauja, kuru mums veica pētījumu kompānija Pentagon Insight.

#2 Pigmentiem bagāts, vegānisks sastāvs, kas stiprina matus
Four Reasons Color Mask klāsts ir balstīts uz mūsu iepriekšējiem Color Mask produktiem, kuru sastāvu mēs esam padarījuši vegānu un uzlabojuši to kondicionēšanas un pigmenta īpašības. Produkti, kas satur visvairāk tonējošo pigmentu, ir Four Reasons Color Mask šampūni, kas maigi mazgā matus bez sulfātiem. Color Mask intensīvās maskas satur augu izcelsmes olbaltumvielas un aminoskābes, kas stiprina matus. Color Mask produkti ne tikai spilgtāk ietonē, bet arī piešķir jūsu matiem pasakainu spīdumu! Four Reasons Color Mask produkti ir 100% vegāni.

#3 Krāšņi jauni moderni toņi līdzās uzticamiem favorītiem
Jūs atradīsiet lieliskus kopšanas produktus visiem krāsošanas darbiem, kas tiek veikti salonā, aktuālajā toņu izvēlē, kas iekļauta Four Reasons Color Mask klāstā. Mūsu četri jaunie gardie toņi – Bronze, Rose, Rose Gold and Mahogany – ir atbilde uz mūsdienu karstāko matu krāsu uzturēšanas un ātras tonēšanas vajadzībām. Uzticamās vecās izlases, piemēram, Pearl un Silver, tiks pārceltas uz Four Reasons Color Mask līniju ar svaigu, pārveidotu izskatu. Visus Color Mask toņus var arī jaukt kopā – ļaujot ikvienam izveidot individuālu toni, kas ir piemērots tieši viņiem.

#4 Iepakojuma dizains, kuru ir izvēlējušies patērētāji un, kas vienkāršo krāsas izvēli
Jaunais, harmoniski elegantais iepakojuma dizains tika izvēlēts Four Reasons Color Mask klāstā no dažādām dizaina alternatīvām, pamatojoties uz patērētāju paneļa atsauksmēm. Jaunais iepakojuma dizains ar krāsojumu nepārprotami rada vislielāko tieksmi pirkt gan to patērētāju vidū, kurus interesē Color Mask izstrādājumi, gan to lietotāju vidū, kuri tos jau izmanto. Līdz 71% apgalvoja, ka ir ieinteresēti iegādāties Four Reasons Color Mask produktu, pamatojoties uz tā iepakojumu!