#1 Par balinātu matu spīdumu
#2 Spilgti tīri toņi
#3 Ātri ieklājama un īss apstrādes laiks
#4 Bez smaržvielām

FOUR REASONS TEHNISKO PRODUKTU KLĀSTS TIKS PAPILDINĀTS AR LIQUIDS KRĀSU LĪNIJU.

IEPAZĪSTI OPTIMA LIQUIDS!

Mēs pievienojam jaunu krāsu līniju ar nosaukumu Optima Liquids.
Four Reasons Optima Liquids ir šķidras matu krāsas.
Krāsas, kuru skaistie pasteļtoņi ir lieliski piemēroti matu krāsošanai, tonēšanai, neitralizēšanai un balinātu matu izgaismošanai.

4 IEMESLI, LAI IZVĒLĒTOS OPTIMA LIQUIDS

#1 Tonējot un neitralizējot balinātus matus
Four Reasons Optima Liquids līnija tika izstrādāta tonēšanai un neitralizēšanai balinātiem matiem, un krāsu līnija lieliski darbojas, ja visi mati ir balināti un mērķis ir saglabāt balināto matu maksimālu spilgtumu. Optima Liquids līnijas sastāvā ir unikāls hidrolizētu proteīnu savienojums, kas atjauno un stiprina matus, vienlaikus novēršot to šķelšanos un aizsargājot tos no ķīmiskās apstrādes radītiem bojājumiem. Citas krāsas kopjošās sastāvdaļas ietver Ecocert sertificētu Limnanthes alba sēklu eļļu, kas piešķir matiem spīdumu un mīkstumu, un organisko baobabu eļļu, kas efektīvi mitrina matus, pateicoties augstam A, D, E un F vitamīnu saturam.

#2 Spilgti, tīri toņi
Optima Liquids ideālo toņu klāstā ir astoņi tīri toņi, kas paredzēti balināšanas darbiem, kuru mērķis ir izmantot gaišu toni uz balinātās bāzes, vienlaikus saglabājot krāsas spilgtumu. Optima Liquids līnijā ir arī produkts Clear, kas paredzēts toņu atšķaidīšanai. Four Reasons Optima Liquids toņu klāstā ir vēsie pērļu toņi, rozā toņi un pieklusinātie persiku toņi.

#3 Ātri ieklājams un īss apstrādes laiks
Liquid produkts tiek sajaukts ar Optima Liquids Activator 3% aktivātoru proporcijā 1:1, lai izveidotu masu, ko ātri un viegli ieklāt virs izlietnes. Atkarībā no vēlamās intensitātes krāsas apstrāde ilgst 10-20 minūtes.

#4 Bez smaržvielām
Tāpat kā citas Optima krāsas, Optima Liquids krāsas ir arī bez smaržvielām un vegāniskas.

Lietošanas Instrukcija

SPILGTĀKIE BLONDIE, TONĒJOŠIE BLONDIE

Optima Liquids toņu klāsts ir izstrādāts balinātu matu tonēšanai, lai saglabātu pēc iespējas izteiksmīgāku galarezultātu.

Optima Liquids satur amonjaku, ko izmanto, lai lai panāktu pēc iespējas spilgtāku un vienlaikus labi tonētu rezultātu. Jūs varat sajaukt toņus kopā un, ja nepieciešams, atšķaidīt toni ar Clear.

SAJAUKŠANAS ATTIECĪBA UN APSTRĀDES LAIKS

SAJAUKŠANAS ATTIECĪBA 1:1
(1 daļa Liquids Color + 1 daļa Liquids Activator)

APSTRĀDES LAIKS 10-20 MIN
Galarezultātu var pārbaudīt, piemēram, ar matu krāsas otas palīdzību noņemot krāsu no matu virsmas. Ilgākas apstrādes laikā amonjaks paceļ balināšanas bāzi vēl vairāk.

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA
1. Nomēriet Four Reasons Optima Liquid krāsu un Optima Liquid Activator nemetāla bļodiņā ar samaisīšanas attiecību 1:1.
2. Maisiet, līdz produkts sajaucas želejveida masā.
3. Uzklājiet krāsvielu uz matiem lielās daļās, sākot no saknēm. Ļaujiet produktam iesūkties matos, iemasējot to visā garumā.
4. Ļaujiet nostāvēties 10-20 minūtes atkarībā no vēlamās intensitātes. Galīgo rezultātu var pārbaudīt, piemēram, noņemot krāsu no matu virsmas, izmantojot matu krāsošanas otu.
5. Pēc apstrādes laika izmazgājiet un kondicionējiet matus ar matu tipam piemērotiem līdzekļiem.

PIEZĪMES
• Lai iegūtu vislabāko rezultātu, pārliecinieties, ka balināšanas bāze ir pēc iespējas vienmērīgāka. Ja balināšanas bāze ir nevienmērīga, tas ietekmēs gala rezultātu.
• Balinot saknes, notīriet arī vecās pigmenta paliekas no matu garuma un galiem. Ja ir palikušas vecās pigmenta paliekas, tās var ietekmēt galarezultātu.
• Produkts ir ļoti pietiekams, ja tas iesūcas matos, tos masējot. Normāli biezu, garu un garu matu apstrādei nepieciešams viens flakons.
• Apstrādājot izgaismotus matus, amonjaks var noņemt dabisko matu bāzi.