FOUR REASONS SHAPE

Ilgviļņu sastāvi visiem matu tipiem

 

 

 

 

#1 Visu matu tipu cirtošanai
#2 Elastīgi un vienmērīgi rezultāti
#3 Pielāgojams šķidruma stiprums
#4 Maigi aromatizēts

Four Reasons Shape ilgviļņu sastāvi visām matu cirtošanas procedūrām, ko var pielāgot atkarībā no matu tipa. Produkta trīs dažādas stiprības pakāpes var sajaukt kopā, lai radītu optimālu rezultātu un kuplas cirtas visiem matu tipiem. Augu izcelsmes olbaltumvielas veido vienmērīgu un dzīvīgu cirtas struktūru.

Viegli aromatizēts. Vegāniska formula un ekonomisks 500 ml iepakojums.

 

 

PRODUKTI

Four Reasons Shape 500 ml
A | Grūti cirtojamiem matiem
B | Krāsotiem un normāliem matiem
C | Apstrādātiem matiem

Four Reasons Shape Neutralizer 1000 ml
Lietošanai gatavs neitralizators Shape ilgviļņiem

 

 

Kā izvēlēties pareizo Four Reasons Shape ilgviļņu sastāvu:

Four Reasons Shape ilgviļņu sastāvi ir pieejami trīs dažādos stiprumos. Four Reasons Shape ilgviļņu sastāvus var sajaukt atkarībā no matu struktūras un apstrādes.

 

Kā atšķirt dažādus matu tipus?

A | Grūti cirtojami mati – Gludi, spīdīgi un stingri pat neapstrādāti. To var pamanīt, ruļļojot.

B | Krāsoti un normāli mati – Neapstrādāti vai krāsoti mati ar normālu izskatu. Krāsoti tumšāki vai līdz matu dabiskajam tumšumam, vai gaišāki nevairāk kā par 2 līmeņiem.

C | Apstrādāti mati – Dabiski poraini mati, ko var pamanīt ķemmējot. Piemēram, gaišināti vairāk kā par 2 līmeņiem, vai krāsoti gaišāki vai balināti mati.

Lietošanas Instrukcija

 1. SAGATAVOŠANĀS
Pirms ilgviļņu procedūras izmazgājiet matus ar dziļi attīrošu šampūnu. Ja nepieciešams, apstrādājiet porainus matus pirms apstrādes ar kondicionējošu spreju, piemēram, Four Reasons Original Moisture Mist.

2. MATU IETĪŠANA RUĻĻOS
Ietiniet matus ruļļos tā, kā vēlaties. Ja nepieciešams, pasargājiet matu līniju ar Four Reasons Seal & Shine Oil un/vai kokvilnas strēmelēm.

3. MITRINĀŠANA
Ar aplikatora pudeli ieklājiet Four Reasons Shape sastāvu, kas ir piemērots matiem atbilstoši tabulai. Piesātiniet katru rulli vairākas reizes, atļaujot matiem uzsūkt nelielu šķidruma daudzumu katrā reizē. Pārsedziet ruļļus ar cepurīti vai plastmasas plēvi. Apstrādes laiks ir 15 minūtes. Ja maisījumam izmantojat Four Reasons Shape C, apstrādes laiks ir 10-15 minūtes.

4.SKALOŠANA
Apstrādes laika beigās izskalojiet matus ar siltu ūdeni. Atkarībā no matu garuma skalojiet matus 5-10 minūtes. Izžāvējiet matus rulli pa rullim ar dvieli.

5. NEIZTRALIZATORA IEKLĀŠANA
Uzklājiet lietošanai gatavo Four Reasons Shape Neutralizer. Apstrādes laiks ar ruļļiem 5 min. + bez ruļļiem 5 min. Apstrādes laika beigās rūpīgi izskalojiet matus. Ja nepieciešams, izmantojiet matiem piemērotu Four Reasons kondicionieri.

Nepieciešamie Produkti