Luxima ir labi zināma ar tai piemītošo ilgstoši noturīgo mirdzumu, kas izteiksmīgi atspoguļojas gaismā. Luximas krāsas satur unikāli izstrādātu
spīduma uzlabojošo kompleksu
, kas piešķir matiem papildus mirdzumu.  Vitamīni un dabīgās eļļas veicina spēcīgu intensitāti krāsu pigmentiem, lai mati varētu atmirdzēt gaismā.

Luxima matu krāsas ir bez amonjaka un 100% vegāniskas. Krāsas ir ar zemu sārmu līmeni, tādēļ krāsošanas process ir maigs – nepaceļ matu dabisko bāzi, tāpēc nav jāuztraucas par nevēlamajiem siltajiem toņiem.

Burvīgā Luxima…

ĻAUJ SAVAI PERSONĪBAI MIRDZĒT

#1 Trīsdimensionāls rezultāts
#2 Atstarojošs spīdums
#3 Nesatur amonjaku
#4 Ātri un viegli lietot

Spīduma uzlabošanas komplekss – atstarojošs spīdums no dabīgajām eļļām un ekstraktiem!

Four Reasons Luxima piešķir kristālmirdzošu spīdumu no mūsu Spīduma Uzlabošanas Kompleksa, kas pastiprina pigmenta spēju atspoguļot gaismu, pateicoties tā barojošajām augu eļļām.

Limnantes sēkļu eļļa
Eļļa, kas iegūta no limnantes ziedu sēklām. Šī eļļa izceļ matu dabisko spīdumu un piešķir matiem maigu tekstūru.

Kliņģerīšu ekstrakts
Pazīstams ar savām nomierinošajām un pretiekaisuma īpašībām, kliņģerīšu ekstrakts ir bagāts ar mitrinošām sastāvdaļām, kas matus padara veselīgus un spīdīgus.

Spēks no vitamīniem
Vitamīns E un C ir antioksidanti, kuri rūpējas par matiem, aizsargā no ultravioletajiem stariem un uzlabo krāsas noturību. Mēs izmantojam tikai augu bāzes vitamīnus.

Toņa Izvēle

Nosaki matu dabisko toņa līmeni, kā arī esošā toņa dziļuma līmeni un krāsas toni. Nosaki vēlamā rezultāta gala rezultāta toni un caurspīdīgumu. Ja vēlaties sasniegt daudzdimensionālu rezultātu, izvēlieties savu Luxima toni atbilstoši matu gaišākajai daļai. Ja vēlaties sasniegt niansētāku un rāmāku rezultātu, izvēlieties toni atbilstoši matu tumšākajai daļai.

Luxima
BLOND

Klusināti toņi tonēšanai, padziļināšanai un krāsas izlīdzināšanai, gaišiem matiem divos dažādos dziļuma līmeņos: 7-9 un 8-10.
Visi toņi satur vielas nevēlamo dzelteno toņu neitralizēšanai.

apskatīt blond toņus

Luxima
BROWN

Klusināti, brūnie toņi matu krāsas atsvaidzināšanai vai toņa padziļināšanai divos dažādos dziļuma līmeņos: 4-6 un 6-8.

Apskatīt brown toņus

Luxima
MIXER

Bagātīgi toņu maisījumi no vēsiem līdz siltiem, gan tīri, gan klusināti toņi – lieto vienus pašus vai arī, lai izceltu citus toņus.

apskatīt mixer toņus

Luxima
PASTEL

Lietošanai gatavi pasteļtoņi ar Luxima skaisto spīdumu un dzidrumu. Lietojiet, lai tonētu balinātus matus vai pastelizētu gaišos toņus.

apskatīt pastel toņus

Luxima
EXPRESS

Vēsi, dabiski toņi dažādos tumšuma līmeņos, un atlasīti gaišie toņi ātrajai tonēšanai un krāsu korekcijām. Kad tiek lietoti tādi, kādi tie ir, izturēšanas laiks ir tikai 5 minūtes. Pārbaudiet dziļuma līmeni toņu numerācijā.

apskatīt express toņus

Luxima
Base

Base toņi palielina pārklājību un spēju izlīdzināt krāsu. Tos ir viegli lietot, lai satumšinātu vai pagaišinātu krāsu, ieskaitot ataugušās saknes, kā arī krāsojot sirmos matus. Jūs varat izmantot Base toņus sajaucot ar citiem toņiem vai arī vienus pašus.

Apskatīt Base toņus

Toņa Identificēšana

Toņi ir apzīmēti ar numuriem, kas identificē dziļuma līmeni un toņa raksturu.
Pirmie skaitļi norāda uz to, kura dziļuma diapazonā tonis ir, t.i., pigmenta daudzums tajā. Pēdējie skaitļi “krāsu zvaigznē” apzīmē toņa raksturu.

1. Ash – Pelnu (Zils)
2. Iridescent – Pērļu (Violets)
3.
Gold – Zelts
4.
Copper – Ruds
5.
Mahogany – Sarkankoks
6.
Red – Sarkans
7.
Tobacco / Brown – Tabakas / Brūns

T.i. 7-9.16 Smoky Rose / 7-9 =  krāsas atbilstošās pamatnes dziļuma līmenis, kas ir piemērots krāsai un .16 = toņa raksturs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gala rezultāts balinātiem matiem ir 8 dziļuma līmeņa ziņā; citiem vārdiem sakot, tas ir starp 7 un 9. Otrais skaitlis aiz ‘.” ir dominējošais.

Sajaukšanas Proporcijas

Sajaukšanas attiecība ir 1: 2
(1 daļa krāsas + 2 daļas oksidants)

Oksidanta izvēle
Izvēlieties oksidanta stiprumu, pamatojoties uz Jūsu pašreizējo bāzi un esošo matu toni:

Tonējot krāsotus vai gaišinātus matus – 1,5%
Satumšinot vai izlīdzinot ataugušo sakņu daļu izmantojot bāzes toņus – 3%
Gaišinot ataugušo sakņu daļu izmantojot bāzes toņus – 6%

Lietošana un izturēšanas laiks
Uzklāt krāsu pietiekamā daudzumā sausos vai mitros matos un emulģēt krāsu matos, to iemasējot. 

Krāsas izturēšanas laiks:
Luxima – 15 min
Luxima Express – 5 min
Luxima + Luxima Base – 30 min

Pēc izturēšanas laika, emulģēt, izskalot un izmazgāt matus.

Ļauj savam radošumam mirdzēt. Padomi iespaidīgiem rezultātiem!

Four Reasons Luxima ir pasakains palīgs matu krāsas spilgtuma un mirdzuma atjaunošanai, piemēram, kopā ar matu griezumu. Produkts tonē matus izceļot un nostiprinot esošo krāsu nepadarot bāzi tumšāku.

Neaizmirstiet šos padomus lietojot Four Reasons Luxima:

  1. Pagarinot izturēšanas laiku Jūs varat palielināt gala rezultāta intensitāti. Jo ilgāks izturēšanas laiks, jo dziļāks un intensīvāks rezultāts.

  2. Spēcīgās atšķirības matu porainībā ietekmē krāsas gala rezultātu un izceļ vēsos toņus, toņu maisījumā.

  3. Izmantotais krāsu daudzums ietekmē krāsas rezultāta intensitāti; iemasējot krāsu visos matos, Jūs novērsīsiet toņa nevienādību, ko izraisa nepietiekams krāsas daudzums.

  4. Sajaucot Express toņus ar citiem Luxima toņiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka pagarinot izturēšanas laiku Jūs izcelsiet toņa dziļumu.

  5. Blond toņi satur vielas, kas neitralizē nevēlamos, dzeltenos pigmentus. Ja bāze ir tīri blonda Jūs varat neitralizēt dzelteno pigmentu pārbaudot, samaisot, piemēram, .13 toni.

  6. Izvēlies Base toņus sajaukt ar citiem Luxima toņiem krāsojot neapstrādātus matus. Ja vēlaties krāsot matu saknes, piemēram, sajauciet vai nu tumšā, vai blondā bāzes tonī ar Luxima toni atbilstoši vēlamajam gala rezultātam. Tumšie bāzes toņi paplašina krāsas pārklājumu, turpretī blondie toņi, atdzīvina un bezrūpīgi izjauc siltās nokrāsas.