Four Reasons Luxima

Bāzēta vienīgi uz toņu pigmentiem, kas ļauj smalkajām dziļuma niansēm joprojām būt redzamām klienta dabīgo matu tonī. Gala rezultāts vienmēr ir izteiksmīgs un unikāls, īpaši spilgts un daudzveidīgs tonis – tieši tāds, kādu mūsdienu klients vēlas. Mati, kas ir tonēti ar Luxima nekad neizskatīsies mākslīgi krāsoti, vienmēr būs veselīgi, dabiski un ar daudzdimensionālu spīdumu.

ČETRI IEMESLI

# 1

Trīsdimensionāls rezultāts

# 2

Atstarojošs spīdums

# 3

Maigums

#4

Ātri lietojama

ĻAUJ SAVAI PERSONĪBAI MIRDZĒT

Luxima ir labi zināma ar tai piemītošo ilgstoši noturīgo mirdzumu, kas izteiksmīgi atspoguļojas gaismā. Luximas krāsas satur unikāli izstrādātu spīduma uzlabojošo kompleksu, kas piešķir matiem papildus mirdzumu. Vitamīni un dabīgās eļļas veicina spēcīgu intensitāti krāsu pigmentiem, lai mati varētu atmirdzēt gaismā.

Luxima matu krāsas ir bez amonjaka un 100% vegāniskas. Krāsas ir ar zemu sārma līmeni tādēļ krāsošanas process ir maigs – nepaceļ matu dabisko bāzi, tāpēc nav jāuztraucas par nevēlamajiem siltajiem toņiem.

Klusinātie toņi no Luximas krāsu izvēles rada garantētus, uzticamus un dabīgus rezultātus. Jūs viegli varat sasniegt vēlamos rezultātus izmantojot dažādus attiecīgos krāsu sērijas elementus, kā piemēram Bāzes toņus, kuri palielina pārklājību vai Mikserus. Gēlveidīgo krāsas konsistenci ir viegli sajaukt un uzklāt ar otu, ar rokām vai arī izmantojot aplikātora pudeli. 

SPĪDUMA UZLABOŠANAS KOMPLEKSS – ATSTAROJOŠS SPĪDUMS NO DABĪGAJĀM EĻĻĀM UN EKSTRAKTIEM

Four Reasons Luxima piešķir kristālmirdzošu spīdumu no mūsu Spīduma Uzlabošanas Kompleksa, kas pastiprina pigmenta spēju atspoguļot gaismu, pateicoties tā barojošajām augu eļļām.

Limnantes sēkļu eļļa

Eļļa, kas iegūta no limnantes ziedu sēklām. Šī eļļa izceļ matu dabisko spīdumu un piešķir matiem maigu tekstūru.

Kliņģerīšu ekstrakts

Pazīstams ar savām nomierinošajām un pretiekaisuma īpašībām, kliņģerīšu ekstrakts ir bagāts ar mitrinošām sastāvdaļām, kas matus padara veselīgus un spīdīgus.

Spēks no vitamīniem

Vitamīns E un C ir antioksidanti, kuri rūpējas par matiem, aizsargā no ultravioletajiem stariem un uzlabo krāsas noturību. Mēs izmantojam tikai augu bāzes vitamīnus.

VIENKĀRŠI PĀRSKATĀMS TOŅU KLĀSTS

GAIŠIE (BLOND) toņi
Klusināti toņi, kuri paredzēti tonēšanai, padziļināšanai un krāsas izlīdzināšanai gaišajiem matiem divos dažādos dziļuma līmeņos: 7-9 un 8-10. Visi toņi satur jau gatavu formulu, lai neitralizētu dzeltenos pamattoņus. 

BRŪNIE (BROWN) toņi
Klusinātie, brūnie toņi, kas paredzēti atsvaidzināšanai vai toņa padziļināšanai krāsotiem matiem, vai lai mainītu krāsu divos dažādos dziļuma līmeņos: 4-6 un 6-8.

MIKSERU (MIXER) toņi

Bagātīgs toņu maisījums no vēsiem uz siltiem toņiem. Izmanto citu toņu pastiprināšanai vai arī vienu pašu.

PASTEĻU (PASTEL) toņi

Gatavie pasteļtoņi ar Luxima produkta spīdumu. Izmantojiet gaišo matu tonēšanai vai pievienojiet pasteļtoņus, lai iegūtu nobeigumu blondiem matiem ar interesantu akcenta toni.

EKSPRESS (EXPRESS) toņi

Vēsi, dabīgi toņi priekš dabīga, ātra tonējuma un matu krāsas korekcijas. Apstrādes laiks aizņem vien 5 minūtes.

Bāzes (BASE) toņi

BĀZES toņi izlīdzina matu krāsu. Ļoti vienkārši lietot, ja nepieciešams satumšināt vai paspilgtināt matu krāsu, ieskaitot matu saknes un, lai paslēptu sirmos matus. Jūs varat izmantot BĀZES toņus kopā sajauktus ar citiem toņiem.

TOŅA IZVĒLE

Nosaki matu dabisko toņa līmeni, kā arī esošā toņa dziļuma līmeni un krāsas toni.

Nosaki vēlamā rezultāta gala rezultāta toni un caurspīdīgumu. Ja vēlaties sasniegt daudzdimensionālu rezultātu, izvēlieties savu Luxima toni atbilstoši matu gaišākajai daļai. Ja vēlaties sasniegt niansētāku un rāmāku rezultātu, izvēlieties toni atbilstoši matu tumšākajai daļai.

TOŅA IDENTIFICĒŠANA

Toņi ir apzīmēti ar numuriem, kas identificē dziļuma līmeni un toņa raksturu.

Pirmie skaitļi norāda uz to, kura dziļuma diapazonā tonis ir, t.i., pigmenta daudzums tajā.

Pēdējie skaitļi “krāsu zvaigznē” apzīmē toņa raksturu.

 1. Ash – Pelnu (Zils)
 2. Iridescent – Pērļu (Violets)
 3. Gold – Zelts
 4. Copper – Ruds
 5. Mahogany – Sarkankoks
 6. Red – Sarkans
 7. Tobacco / Brown – Tabakas / Brūns

T.i. 7-9.16 Smoky Rose / 7-9 =  krāsas atbilstošās pamatnes dziļuma līmenis, kas ir piemērots krāsai un .16 = toņa raksturs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gala rezultāts balinātiem matiem ir 8 dziļuma līmeņa ziņā; citiem vārdiem sakot, tas ir starp 7 un 9. Otrais skaitlis aiz ‘.” ir dominējošais.

SAJAUKŠANAS PROPORCIJAS

JAUKŠANAS ATTIECĪBA IR 1: 2
(1 daļa krāsas + 2 daļas oksidants)

Padoms: Ja Jūs izmantojat aplikātora pudeli, sajauktajā masā iespiediet 1 līdz 3 spiedienus Seal & Shine eļļu, lai gēlu pārvērstu par emulsiju.

OKSIDANTA IZVĒLE
Izvēlieties Oksidanta stiprumu pamatojoties uz esošo bāzi un lietoto toni.

Lietojiet piemērotu Four Reasons oksidantu:

Tonējot krāsotus vai gaišinātus matus1.5%

Satumšinot vai izlīdzinot ataugušo sakņu daļu izmantojot BĀZES toņus3%

Gaišinot ataugušo sakņu daļu izmantojot BĀZES toņus– 6%

LIETOŠANA UN IZTURĒŠANAS LAIKS

Uzklāt krāsu pietiekamā daudzumā sausos vai mitros matos un emulģēt krāsu matos, to iemasējot. 

Krāsas izturēšanas laiks:
Luxima 15 min
Luxima EXPRESS 5 min
Luxima + Luxima BASE 30 min

Pēc izturēšanas laika, emulģēšanas, izskalot un izmazgāt matus.

ĻAUJ SAVAM RADOŠUMAM MIRDZĒT – PADOMI IESPAIDĪGIEM REZULTĀTIEM

Four Reasons Luxima ir pasakains palīgs matu krāsas spilgtuma un mirdzuma atjaunošanai, piemēram, kopā ar matu griezumu. Produkts tonē matus izceļot un nostiprinot esošo krāsu nepadarot bāzi tumšāku.

Neaizmirstiet šos padomus lietojot Four Reasons Luxima:

 1. Pagarinot izturēšanas laiku Jūs varat palielināt gala rezultāta intensitāti. Jo ilgāks izturēšanas laiks, jo dziļāks un intensīvāks rezultāts.

 2. Spēcīgās atšķirības matu porainībā ietekmē krāsas gala rezultātu un izceļ vēsos toņus, toņu maisījumā.

 3. Izmantotais krāsu daudzums ietekmē krāsas rezultāta intensitāti; iemasējot krāsu visos matos, Jūs novērsīsiet toņa nevienādību, ko izraisa nepietiekams krāsas daudzums.

 4. Sajaucot EKSPRESS toņus ar citiem Luxima toņiem, lūdzu, ņemiet vērā, ka pagarinot izturēšanas laiku Jūs izcelsiet toņa dziļumu.

 5. BLONDIE toņi satur vielas, kas neitralizē nevēlamos, dzeltenos pigmentus. Ja bāze ir tīri blonda Jūs varat neitralizēt dzelteno pigmentu pārbaudot, samaisot, piemēram, .13 toni.

 6. Izvēlies BĀZES toņus sajaukt ar citiem Luxima toņiem krāsojot neapstrādātus matus. Ja vēlaties krāsot matu saknes, piemēram, sajauciet vai nu tumšā, vai blondā bāzes tonī ar Luxima toni atbilstoši vēlamajam gala rezultātam. Tumšie bāzes toņi paplašina krāsas pārklājumu, turpretī blondie toņi, atdzīvina un bezrūpīgi izjauc siltās nokrāsas.

Aplūko citu kolēģu Luximas darbu rezultātus

Vairāk nekā 15000 Luxima rezultātu Instagram platformā:

#Luxima