IZCEL KRĀSAS SAVĀ DZĪVĒ

Four Reasons Color Mask ir tonējošo šampūnu un intensīvo masku izlase, kas ļauj izcelt jūsu matu toni gan maigi, gan drosmīgi – tieši tā, kā jūs vēlaties. Barojošais un pigmentiem bagātais sastāvs pagarina matu krāsas mūžu, vienlaikus saglabājot tās intensitāti.

Labākais krāsotu matu draugs, neļaus mirdzumam izbalēt.
Visi produkti nesatur amonjaku, ir 100% vegāniski un iepakoti pārstrādājamā plastmasā.

Četri Iemesli

#1

PAGARINA MATU KRĀSAS MŪŽU

#2

PALIELINA MATU KRĀSAS INTENSITĀTI

#3

PIEŠĶIR MATIEM KOŠU KRĀSU

#4

UZTUR MATU KRĀSAS VĒSOS VAI SILTOS TOŅUS

 

DAŽĀDI MASKU LIETOŠANAS VEIDI
– toņi trīs mērķiem

Pigmentējošie un tonējošie Four Reasons Color Mask produkti ir izstrādāti krāsotiem matiem, un tos var izmantot, lai apmierinātu dažādas vajadzības un vēlmes. Jūs varat pagarināt matu krāsojuma ilgumu, saglabāt toņa siltumu vai iegūt jaunu, svaigu toni.

MATU KRĀSAS AIZSARDZĪBA STARP KRĀSOŠANAS REIZĒM
Color Mask ir vienkāršs risinājums visbiežāk sastopamākajiem krāsotu matu izaicinājumiem – matu krāsas izbalēšanai. Augstā pigmentu koncentrācija produktos nodrošina, ka nesen krāsoto matu intensitāte saglabājas ilgu laiku starp krāsošanas reizēm.

TOŅA UZTURĒŠANA VĒSĀ VAI SILTĀ TONĪ
Color Mask produkti efektīvi saglabā un uztur vēsus vai siltus toņus: blondie mati saglabā savu vēso toni, siltie brūnie toņi paliek bagātīgi, un vēsie tumšie toņi stilīgi. Un, visbeidzot, risinājums izaicinoša sarkanā toņa košuma uzturēšanai!

TONĒŠANA: LAIKS SPĒLĒTIES
Tiem, kas vēlas pārmaiņas, Color Mask produkti ir vienkāršs veids, kā ieviest dažādību matos. Blondīnēm atkal ir nedaudz vairāk prieka: intensīvi rozā, grezns rozā zelta un vara aprikožu tonis visspilgtāk mirdz balinātos matos. Par laimi, arī gaiši brūnus matus var tonēt, piemēram, ar bronzas vai metālisku spīdumu, vai arī tumšajiem matiem var piešķirt violetu nokrāsu.

 

Esi gatava izklaidei?

Tev Oranži Mati, Tev Oranžs ir Viss

 

SARKANIE COLOR MASK TOŅI

No Four Reasons Color Mask produktu līnijas jūs varat atrast vairākus sarkanos šampūnus un intensīvas maskas, lai smalki izceltu matu krāsu vai radītu jaunu toni ar pasakainu spīdumu. Saglabājiet mirdzošu sarkanu matu košumu, iepazīstiniet ar cukurvates rozā toni kā jaunu mīļāko, iemīlēsieties rozā zeltā vai pievērsīsiet uzmanību ar mežonīgi violetu krāsu. Lai arī ko jūs izvēlētos, labākais krāsotu matu draugs neļaus košumam izbalēt.

Es Brunete, Es Brunete…

 

BRŪNIE COLOR MASK TOŅI

Ar brūniem Four Reasons Color Mask toņiem varat izsmalcināti izcelt matu krāsu vai izveidot jaunu toni ar pasakainu spīdumu. Tonējiet balinātus matus bronzas tonī, izvēlieties gardu “café au lait” toni vai saglabājiet savu iecienīto šokolādīgo toni. Kuru no gardajiem toņiem jūs izvēlēsieties?

 

Es meitene, man blondi mati…

 

GAIŠIE COLOR MASK TOŅI

Four Reasons Color Mask klāstā ir daudz lielisku tonējošu produktu blondiem matiem. Tāpat kā ar citiem Color Mask produktiem, arī ar šiem produktiem vislabākos gaišo toņu rezultātus var redzēt apstrādātos, balinātos matos. Uzturiet vēsu blondo toni ar pērļu vai sudraba nokrāsu, radiet siltu Holivudas spīdumu vai tonējiet matus perfektā zemeņu blondā tonī. Vienmēr izvēlieties intensīvu matu masku kopā ar šampūnu – balinātiem matiem nepieciešama īpaši saudzīga kopšana.

 

         *Mati tika balināti pirms Color Mask maskas lietošanas.

*Mati tika balināti pirms Color Mask šampanieša maskas lietošanas.

Ak Dievs, Tas Bija Intensīvi

 

COLOR MASK INTENSĪVAS TONĒJOŠĀS MASKAS

Izvēle ietver piecus kondicionējošus tiešos krāsu toņus: zilu, fuksiju, violetu, dzeltenu un rozā. Tomēr mans iecienītākais ir zaļais: visi produkti ir 100% vegāniski, nesatur amonjaku un ir iepakoti pārstrādājamā materiālā. Vai vēlaties košu toni, kas turas gandrīz pārāk ilgi un piešķir jums satriecošu spīdumu? Paņem mani.

Intensīvie Toņi

Kā Izvēlēties Pareizo?

ŠAMPŪNU, MASKU, VAI INTENSĪVO?

FOUR REASONS COLOR MASK ŠAMPŪNI
Izvēlieties šampūnu, ja nepieciešams pastiprināt matu krāsas intensitāti un spīdumu. Īpaši pigmentētie šampūni efektīvi tonē matus: iegūstiet ātru rezultātu un intensīvu toni. Šampūna sastāvā esošais hidrolizētais kviešu proteīns un pantenols (vitamīns B5) stiprina krāsotus matus.

FOUR REASONS COLOR MASK MATU MASKA
Palutiniet matus ar intensīvu kopšanu, kad matu krāsai nepieciešams atsvaidzinājums vai nogurušiem matiem nepieciešams īpašs uzmundrinošs līdzeklis. Tonējošās intensīvās maskas sastāvā esošie augu izcelsmes proteīni un aminoskābes efektīvi kopj matus, kā rezultātā mati kļūst spīdīgi un mirdzoši. Labākais: lielākā daļa mūsu Color Mask produkti ir pieejami gan kā šampūni, gan kā intensīvās maskas. Divatā viss ir jautrāk!

COLOR MASK INTENSĪVĀS MATU MASKAS
Paņemiet šo intensīvās maskas tūbiņu, kas ir bagātīga ar pigmentu, ja vēlaties iegūt patiešām spilgti zilu, fuksijas, rozā, dzeltenu vai violetu toni, kas ir viegli uzklājams un noturīgs teju pārāk ilgi. Augstas kvalitātes pigmenta pārpilnība piešķir matiem intensīvu toni un spilgtu gala rezultātu.

Ak Tu Skaistā Meitene…

 

KĀ LIETOT PRODUKTU

Color Mask šampūnus un intensīvas maskas ir viegli un bez piepūles lietot. Vajadzības gadījumā parastā šampūna vai kondicioniera vietā varat lietot Color Mask produktus krāsotiem matiem. Gaišos toņus var izmantot arī, lai viegli tonētu vai koriģētu dabīgo un neapstrādāto matu toni. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt matu krāsu vai koriģēt toni, Color Mask ir lieliska izvēle.

Paturiet prātā, ka Intense tiešo krāsu izmantošana atšķiras no citiem Color Mask produktiem. Mēs iesakām Intense toņus īpaši tiem, kam ir pieredze ar tiešajām krāsām, kā arī tiem, kas ir “DIY” tipi, kuriem Intense toņi der kā cimds (un mēs ceram, ka cimdi tiek lietoti arī tonēšanas procesā). Tāpēc pārliecinieties, ka rūpīgi ievērojat norādījumus!

Matu krāsošana skaistumkopšanas salonā ir lieliska iespēja iepazīties ar Color Mask, kā arī saņemt tonēšanas ieteikumus un norādījumus no profesionāla speciālista par produkta lietošanu. Color Mask produktus var izmantot salona mazgāšanas zonā, lai pievienotu papildus košumu matu krāsojumam nobeigumā, kā ari jūs varat sniegt ieteikumu par pareizu toni, lai uzturētu klienta matu krāsu mājās.

Vai zinājāt, ka varat sajaukt Color Mask toņus, lai radītu tieši tādu toni, kādu vēlaties?

Visas Color Mask maskas baro un stiprina matus, un tās ir lieliski piemērotas apstrādātiem un bojātiem matiem, lai atgrieztu tiem dabisko vitalitāti un spīdumu.