1# 100% Uzticams sirmo matu pārklājums
#2 Ātra lietošana – izturēšanas laiks tikai 10 minūtes
#3 Skaists un dabisks rezultāts
#4 Viegli lietojama

 
Four Reasons Optima matu krāsu produktu klāsts ir izstrādāts, pamatojoties uz frizieru vēlmēm, un tas piedāvā plašu toņu izvēli profesionālai lietošanai. Šo daudzveidīgo krāsu līniju tagad papildina Optima Total klāsts, kuras pamatā ir neitrāli krāsu pigmenti un intensīvs pārklājums. Optima Total, kas paredzēts ataugušo matu sakņu atjaunošanai, matu krāsa ar garantētu 100% sirmo matu pārklājumu. Krāsošana ar Optima Total klāstu ir ārkārtīgi ātra: 10 minūšu izturēšanas laiks saīsina krāsošanai nepieciešamo laiku, kā arī sniedz frizierim iespēju piedāvāt papildu pakalpojumus ar labu peļņu. 
 
Darbs ar Optima Total krāsu klāstu ir tikpat vienkāršs kā ABC; rūpīgi atlasītā kompaktā krāsu izvēle un jaukā, sulīgā tekstūra, kas ir viegli uzklājama, padara krāsošanu vienmērīgu un jautru. Optima Total krāsu klāsta sastāvā ir fermentētas zaļās kafijas pupiņas ar antioksidantiem polifenoliem un kofeīnu, kas stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un veicina galvas ādas labsajūtu.
 

Nevainojams Pārklājums

Toņi 6NN+ 4-6BM

Toņi 7NN+ 7-9B

Toņi 4NN+ 4-6A

Toņi 7NN+ 7-9B

 

OPTIMA TOTAL Toņu izvēle

NN TOŅI: 3NN, 4NN, 5NN, 6NN, 7NN, 8NN, 9NN
Neitrāli bāzes toņi ar intensīvu pārklājumu. Klasiski toņi, kurus tradicionāli visvairāk izmanto sirmo matu pārklājumam.

MIX TOŅI: 4-6A, 4-6B, 4-6BM, 6V, 6MR, 7-9A, 7-9B, 7-9BM
Vai vēlaties košākus toņus? Izvēlieties Optima Total mix toņus, ar kuriem pamatkrāsu izvēlei varat pievienot aukstāku vai siltāku toni. Šajā klāstā ir arī sarkanie un violetie toņi, kas lieliski piemēroti sirmo matu pārklājumam.

 

 

Optima Total Activator 8 % AKTIVĀTORS

Optima Total Activator ir izstrādāts, lai aktivizētu ātri oksidējošus pigmentus un nodrošina ātru intensīvu pārklājumu. – apstrādes laiks ir tikai 10 minūtes!

 

Vēlies uzzināt vairāk par Four Reasons OPTIMA? 

Four Reasons Optima – Jūsu sapņu matu krāsa!

Kāda ir Jūsu sapņu matu krāsa?

Mēs uzdevām šo jautājumu tūkstošiem frizieru, lai varētu izveidot perfektu matukrāsu līniju. Izvērtējot sniegtās atbildes un izvērtējot Jūsu vēlmes, mēs radījām savu jauno matu krāsu līniju “Optima”.

Four Reasons Optima apvieno pernamentās un semi-pernamentās krāsu īpašības – jūs varat izmantot to pašu daudzpusīgo krāsu līniju visiem matu krāsošanas darbiem. Toņi ir skaisti, tīri un vienlaicīgi ļoti dziļi, un izteiksmīgi. Krāsu spektrs ir bez smaržas un vegānisks.

Uzzināt Vairāk