Four Reasons Nature – videi draudzīga patērētāja izvēle

__Mēs apmeklējām Oy Transmeri Ab rūpnīcu Vantā, Helsinku galvaspilsētas reģionā, kur tiek ražoti [Four Reasons Nature] (https://fourreasons.fi/tuotteet/nature) produkti. Mēs intervējām rūpnīcas produktu attīstības vadītāju * Clément Laplace *, kā arī Four Reasons produktu speciālistu * Pia Immonen *, lai uzzinātu, kāda izvēle ir jāizdara, ražojot profesionālās kvalitātes dabisko kosmētiku.__

Produktu līnijas Four Reasons Nature stūrakmeņi ir dabiskas izejvielas un to ražošana notiek saskaņā ar ilgtspējīgas attīstības principiem. * Ecocert * sertifikāts * Cosmos Natural *, ko šai produktu līnijai piešķīrusi, ir arī ekoloģiskā iepakojuma garantija.

## Mērķis ir videi draudzīgums, dabiskums un profesionālā kvalitāte

Mūsdienu patērētāji arvien biežāk pieņem lēmumus par pirkšanu, pamatojoties uz ētiskiem un ekoloģiskiem apsvērumiem. Pieprasījums pēc dabīgām sastāvdaļām, ētiskākiem produktiem un videi draudzīgāka iepakojuma ir lielāks nekā jebkad agrāk – Pentagon Insight veiktajā patērētāju aptaujā 76% (n = 400) respondentu apgalvoja, ka viņi izmanto dabisko kosmētiku vai vēlas palielināt dabiskās kosmētikas īpatsvars pirkumos. Izstrādāti četriem dažādiem matu tipiem, profesionālās kvalitātes Four Reasons produkti ir lieliska izvēle gan tiem, kas lieto tikai dabisko kosmētiku, gan tiem, kuri bez piepūles pārslēdzas uz priekšu un atpakaļ starp tradicionālo un dabisko kosmētiku.

“Vismaz 99% no Four Reasons Nature produktu satura nāk no dabīgiem avotiem”, skaidro Pia Immonen. “Mēs esam izvēlējušies augu eļļas, ekstraktus un olbaltumvielas par to aktīvajām sastāvdaļām, lai koptu matus un sniegtu tiem to, kas nepieciešams. Paredzētiem krāsotiem matiem, produktos [Color] (https://fourreasons.fi/tuotteet/nature/nature-color) ir olīvu ekstrakts, kas pagarina matu krāsas mūžu un liek matiem spīdēt. [Volume] (https://fourreasons.fi/tuotteet/nature/nature-volume) produkti iegūst spēku no sudraba laima pumpuru ekstrakta, kas piešķir matiem lielāku apjomu un padara tos biezākus, izlīdzina matu virsmu un samazina sprogas. Visos šīs produktu līnijas izskalošanas kondicionieros ietilpst šī sviests, kas intensīvi mitrina un izlīdzina matus. ”

Pia arī atklāj, ka visos četros Reasons Nature produktos ir dabiskas aktīvās sastāvdaļas, piemēram, barojoša avokado eļļa, vitamīniem bagāta smiltsērkšķu sula un intensīvi mitrinoša jojobas sēklu eļļa. Turklāt šīs labvēlīgās aktīvās sastāvdaļas ir bioloģiski audzētas.

## Ekoloģiska un atbildīga izvēle

Cosmos Natural sertifikāts nozīmē, ka tiek uzraudzīts iesaiņojuma materiālu lietojums – tas garantē, ka visi Four Reasons Nature iepakojumi ir atbildīgi izgatavoti un pārstrādājami. Visas pudeles ir izgatavotas no pārstrādātas plastmasas, pudeļu korķi no plastmasas atkritumiem, kas savākti no jūras, un [Rebuild Treatment] (https://fourreasons.fi/tuotteet/four-reasons-nature/rebuild-treatment) iesaiņojums no cukurniedrēm.

Pārstrādājot plastmasu, mēs taupām izejvielas un mazinām emisijas un klimata ietekmi, ko rada plastmasas ražošana. Biocukurniedres, ko izmanto dažos mūsu iepakojumos, ir cukura ražošanas blakusprodukts. Papildus atsevišķiem iesaiņojumiem mēs vēlamies pievērst uzmanību visas mūsu piegādes ķēdes draudzīgumam videi, tāpēc mēs pārdevām mazumtirgotājiem savu tirdzniecības pakešu materiālu uz pārstrādātu kartonu.

## Sertifikācija garantē videi draudzīgumu

Divreiz gadā Ecocert veic auditu Oy Transmeri Ab rūpnīcā, lai pārbaudītu, vai visi ražošanas procesi un prakse atbilst stingrajiem Cosmos Natural kvalitātes kritērijiem.

Clément Laplace skaidro, ka rūpnīcā sertifikāta prasības ir īpaši acīmredzamas, tīrot ražošanas līnijas un ražošanā izmantoto aprīkojumu: “Visas procesu līnijas un aprīkojums, ko izmanto Four Reasons Nature produktu ražošanā, ir mazgāti atbilstoši sertifikāta prasībām, izmantojot tīrīšanas līdzekļus, kurus tas ir īpaši apstiprinājis. ”

Ikviena izejviela, kā arī iesaiņojums un mārketinga materiāls, ko izmanto Four Reasons Nature produktiem, ir apstiprināts Cosmos Nature. Tas patērētājam rada noteiktību un pārliecību uzticēties produktu ekoloģiskajam draudzīgumam, kvalitātei un dabiskumam.

[Uzziniet šeit](https://fourreasons.fi/en/products/recycling-instructions)kā pārstrādāt savus matu kopšanas līdzekļus, nepārslogojot vidi.