Four Reasons Optima – Jūsu sapņu matu krāsa

Kāda ir Jūsu sapņu matu krāsa?

Mēs uzdevām šo jautājumu tūkstošiem frizieru, lai varētu izveidot perfektu matukrāsu līniju. Izvērtējot sniegtās atbildes un izvērtējot Jūsu vēlmes, mēs radījām savu jauno matu krāsu līniju “Optima”.

Four Reasons Optima apvieno pernamentās un semi-pernamentās
krāsu īpašības – jūs varat izmantot to pašu daudzpusīgo krāsu līniju visiem
matu krāsošanas darbiem. Toņi ir skaisti, tīri un vienlaicīgi ļoti dziļi, un
izteiksmīgi. Krāsu spektrs ir bez smaržas un vegānisks.

Četri iemesli

#1

Maksimāla sirmo matu aizkrāsošana

#2

Izteiksmīgs spīdums

#3

Bez smaržvielām – ar pielāgojamu aromātu!

#4

Uzticama un viegli lietojama

ATJAUNO, MITRINA UN PIEŠĶIR SPĪDUMU


Matu krāsas pamatā ir FOUR REASONS radītā HydraRepair ™ tehnoloģija, kuras pamatā ir augu izcelsmes keratīns un kolagēns, kas vienlaicīgi darbojas kopā. Fitokeratīnam piemīt matu atjaunojošas īpašības, bet fitokollagēna intensīvās mitrināšanas īpašības atbalsta viena otra funkcijas HydraRepair tehnoloģijā, aizsargājot, atjaunojot un mitrinot matus apstrādes laikā.

Fitokeratīns ir iegūts no hidrolizētas kukurūzas, kviešiem un sojas, un tajās esošās olbaltumvielas atbilst cilvēka matos atrodamajai keratīna molekulārajai struktūrai. Tas ļauj efektīvi novērst un atjaunot matu struktūru. Fitokeratīna olbaltumvielas arī stiprina matus un saglabā matu virsmu gludu un spīdīgu.
Augu bāzes fitokollagēna spēcīgi mitrinošās īpašības rūpējas par matu mitruma līdzsvaru un piešķir tiem veselīgu elastību.

LIMNANTES SĒKLU EĻĻA
Eļļa, kas iegūta no limnantes ziedu sēklām, satur 98% augstas kvalitātes labi absorbējošu taukskābju, kas piešķir matiem spožu spīdumu.

EĻĻA MONOI DE TAHITI
Oriģinālā Monoi eļļa tiek ražota Taiti, mērcējot dārza ziedu pumpurus (gardēnijas) kokosriekstu eļļā. Šī greznā eļļa stiprina un baro trauslus, sausus matus, kā arī efektīvi un dziļi mitrina matu struktūru.

BAOBABA EĻĻA
Iegūta no barības vielām bagātajām sēklām Baobaba koka riekstu iekšpusē. Baobaba eļļa satur daudz A, D, E un F vitamīnu un palīdz saglabāt ideālu mitruma līdzsvaru.

Toņu grupas ar savu raksturu


Pārklājošie (Cover) toņi apvieno spēcīgu pārklājumu un dabīgu brūnus toņus. Toņi ir iedalīti trīs grupās: vēsajos, neitrālajos un siltajos. Kad tiek lietoti atsevišķi šie toņi rada maigu, skaistu krāsu vienlaicīgi pārklājot sirmos matus.


Intensīvie (INTENSE) toņi ir intensīvi un tīri. Tos var izmantot atsevišķi, lai radītu spēcīgu, izteiksmīgu toni vai sajauktu ar citiem toņiem, kad vēlaties pastiprināt toņa raksturu.


Refleksijas (REFLECTION) toņi ir iepriekš sajaukti, dabiski un maigi toņi, kas rada matos fantastiskus, dažādus brūnus un vara toņu rezultātus.


Miksera (MIXER) toņi ir matu krāsas līnijas kreatīvie instrumenti, kurus var izmantot lai izmainītu toņus pēc Jūsu vēlmēm, lai radītu spēcīgas, ļoti dinamiskas krāsas.


Gaišie (HIGHLIFT) toņi nodrošina spēcīgu gaišināšanas efektu un veic efektīvu dzelteno toņu neitralizāciju, vienlaicīgi krāsojot matus.


 

Makeover – izveido ideālo matu krāsas bāzi


Four Reasons Makeover ir lielisks palīgs, ja vēlaties sasniegt viss krāspilnāko rezultātu. Produkts rada perfektu pamatu krāsu pigmentiem, lai tie darbotos ideāli. Makeover ir viegli lietojams, un tas darbojas arī kā ātrs un efektīvs krāsu noņemšanas līdzeklis. Pirms Makeover lietošanas rūpīgi novērtējiet matu stāvokli tā spēcīgās formulas dēļ. Baobaba eļļa, avokado eļļa un bambusa ekstrakts baro matus un aizsargā tās struktūru apstrādes laikā.

Izmanto Four Reasons Optima Makeover lai izņemtu iepriekšējo matu krāsu pirms krāsošānas procesa ja:

• Esošais matu krāsojuma tonis ir savādāks nekā vēlamais.
• Vēlaties iztīrīt pamattoni, piemēram, vēsu uz siltu, auksti sarkanu uz rudu.
• Ja vēlaties iegūt gaišāku rezultātu, par pašreizējo toni.
• Matu galos ir “sakrājies” dažādu slāņu krāsu toņi, ko nepieciešams izlabot.
• Vēlaties atbrīvoties no tiešajiem pigmentiem

Mood Booster – personalizē matu krāsu


Dažiem klientiem Optima bez smaržas- lieliski; citiem, greznas smaržas ir daļa no pieredzes salonā. Jūs varat pielāgot matu krāsu, ja vēlaties, pievienojot aromātisko Mood Booster krāsas maisījumam, kas ir gatavs lietošanai. Pirms lietošanas sakratiet. Jūs varat izvēlēties relaksējošu, vieglu uzmundrinošo zaļo tēju vai saldo augļu kokteili.

Iepazīstieties ar Four Reasons Optima sēriju:


FOUR REASONS OPTIMA
Matu krāsa bez smaržvielām, profesionālai lietošanai.

Four Reasons Optima Cream Oxide 1.5% / 3% / 6% / 9% / 12%
Krēmveida oksidants Four Reasons Optima matu krāsām.

Four Reasons Optima Makeover
Krāsas noņēmējs ķīmiskajām un tiešajiem pigmentiem. Satur smaržvielas.

Four Reasons Optima Mood Booster Fruit Cocktail
Noskaņojuma pilieni kurus pievieno matu krāsai ar augļu kokteiļa aromāts.

Four Reasons Optima Mood Booster Green Tea
Noskaņojuma pilieni kurus pievieno matu krāsai, zaļās tējas romāts.

FOUR REASONS OPTIMAS VIDEO TRENIŅŠ


Four Reasons Optima ir viegli lietojama un ātri apgūstama profesionāla krāsu līnija. Iepazīšanās procesā pat nav nepieciešams apmeklēt treniņa dienu. Tomēr, lai nodrošinātu pareizu krāsu lietošanu, mēs esam radījuši video pamācības, kurās treneri Jūs izvada cauri pamata informācijai, kura nepieciešama, lai varētu uzsākt darbu ar Optimu. Protams, piedāvājam arī apmācību dienu Jūsu salonā, vai arī individuālas apmācības pavadot dienu kopā ar mūsu treneriem. Kā arī Jūs vienmēr varat sazināties ar mums neskaidrību gadījumā. 

Apmācību video

Four Reasons Optimas krāsu rezultāi

Aplūko citu meistaru darbus Instagram: 

#Optimacolor