Jūsu sapņu matu krāsa!

1# Lielisks pārklājums
2# Izcils spīdums
3# Bez smaržvielām
4# Uzticama un viegli lietojama

Kāda ir Jūsu sapņu matu krāsa?

Šo jautājumu mēs uzdevām tūkstošiem frizieru, lai varētu izveidot ideālo matu krāsu līniju. No atbildēm atlasījām vissvarīgākās vēlmes un, pamatojoties uz tām, izstrādājām krāsu līniju Optima.

Optima sapludina robežu starp permanentajām un semi-permamentajām krāsām – Jūs varat izmantot vienu un to pašu daudzpusīgo krāsu līniju visiem salonā nepieciešamajiem krāsošanas darbiem. Toņi ir skaisti caurspīdīgi un vienlaikus ārkārtīgi dziļi. Optima ir bez smaržvielām un 100 % vegāniska. Konsistence ir bagātīga, bet ļoti viegli sajaucama, un to ir ļoti patīkami uzklāt. Augu izcelsmes atjaunojošā un mitrinošā tehnoloģija apvienojumā ar barojošām dabīgām eļļām padara matu krāsošanu par greznu piedzīvojumu.

Optima stiprās puses ir lielisks pārklājums un ļoti piesātināti toņi, kurus varat pielāgot atkarībā no situācijas. Tā ir arī krāsu līnija, kas ir ļoti viegli lietojama un piešķir matiem mirdzumu un kristālam līdzīgu spīdumu. Pēc krāsošanas mati iegūst dziļu, spīdīgu toni un ir ārkārtīgi mīksti!

 

Atjauno, mitrina un piešķir spīdumu!

Matu krāsas pamatā ir Four Reasons radītā HydraRepair ™ tehnoloģija, kuras pamatā ir augu izcelsmes keratīns un kolagēns, kas vienlaicīgi darbojas kopā. Fitokeratīnam piemīt matu atjaunojošas īpašības, bet fitokollagēna intensīvās mitrināšanas īpašības atbalsta viena otra funkcijas HydraRepair tehnoloģijā, aizsargājot, atjaunojot un mitrinot matus apstrādes laikā.

Fitokeratīns ir iegūts no hidrolizētas kukurūzas, kviešiem un sojas, un tajās esošās olbaltumvielas atbilst cilvēka matos atrodamajai keratīna molekulārajai struktūrai. Tas ļauj efektīvi novērst un atjaunot matu struktūru. Fitokeratīna olbaltumvielas arī stiprina matus un saglabā matu virsmu gludu un spīdīgu. Augu bāzes fitokollagēna spēcīgi mitrinošās īpašības rūpējas par matu mitruma līdzsvaru un piešķir tiem veselīgu elastību.

Limnantes sēklu eļļa
Eļļa, kas iegūta no limnantes ziedu sēklām, satur 98% augstas kvalitātes labi absorbējošu taukskābju, kas piešķir matiem spožu spīdumu.

Eļļa Monoi de tahiti
Oriģinālā Monoi eļļa tiek ražota Taiti, mērcējot dārza ziedu pumpurus (gardēnijas) kokosriekstu eļļā. Šī greznā eļļa stiprina un baro trauslus, sausus matus, kā arī efektīvi un dziļi mitrina matu struktūru.

Baoba eļļa
Iegūta no barības vielām bagātajām sēklām Baobaba koka riekstu iekšpusē. Baobaba eļļa satur daudz A, D, E un F vitamīnu un palīdz saglabāt ideālu mitruma līdzsvaru.

Toņu iedalījums grupās


Pārklājošie (Cover) toņi apvieno spēcīgu pārklājumu un dabīgu brūnus toņus. Toņi ir iedalīti trīs grupās: vēsajos, neitrālajos un siltajos. Kad tiek lietoti atsevišķi šie toņi rada maigu, skaistu krāsu vienlaicīgi pārklājot sirmos matus.


Intensīvie (INTENSE) toņi ir intensīvi un tīri. Tos var izmantot atsevišķi, lai radītu spēcīgu, izteiksmīgu toni vai sajauktu ar citiem toņiem, kad vēlaties pastiprināt toņa raksturu.


Refleksijas (REFLECTION) toņi ir iepriekš sajaukti, dabiski un maigi toņi, kas rada matos fantastiskus, dažādus brūnus un vara toņu rezultātus.


Miksera (MIXER) toņi ir matu krāsas līnijas kreatīvie instrumenti, kurus var izmantot lai izmainītu toņus pēc Jūsu vēlmēm, lai radītu spēcīgas, ļoti dinamiskas krāsas.


Gaišie (HIGHLIFT) toņi nodrošina spēcīgu gaišināšanas efektu un veic efektīvu dzelteno toņu neitralizāciju, vienlaicīgi krāsojot matus.


 

Makeover – izveido ideālo matu krāsas bāzi

Four Reasons Optima Makeover ir lielisks palīgs, ja vēlaties sasniegt viss krāspilnāko rezultātu. Produkts rada perfektu pamatu krāsu pigmentiem, lai tie darbotos ideāli. Makeover ir viegli lietojams, un tas darbojas arī kā ātrs un efektīvs krāsu noņemšanas līdzeklis. Pirms Makeover lietošanas rūpīgi novērtējiet matu stāvokli tā spēcīgās formulas dēļ. Baobaba eļļa, avokado eļļa un bambusa ekstrakts baro matus un aizsargā tās struktūru apstrādes laikā.

Izmanto Four Reasons Optima Makeover lai izņemtu iepriekšējo matu krāsu pirms krāsošānas procesa, ja:

• Esošais matu krāsojuma tonis ir savādāks nekā vēlamais.
• Vēlaties iztīrīt pamattoni, piemēram, vēsu uz siltu, auksti sarkanu uz rudu.
• Ja vēlaties iegūt gaišāku rezultātu, par pašreizējo toni.
• Matu galos ir “sakrājies” dažādu slāņu krāsu toņi, ko nepieciešams izlabot.
• Vēlaties atbrīvoties no tiešajiem pigmentiem.

Vairak par Optima Makeover

Four Reasons Optima Clear Booster

Four Reasons Optima Clear Booster ir interesants un daudzpusīgs produkts Four Reasons Optima krāsu lietotājam un piedāvā jaunas iespējas, kā ātri un viegli izveidot vēlamo matu krāsu Jūsu klientam.

Optima Clear Booster uzlabo Optima krāsas balināšanas efektu un izlīdzina krāsoto matu dažādos toņus. Tas nozīmē, ka Jūs varat maigāk padarīt gaišāku matu krāsu un iegūt vienmērīgu rezultātu bez krāsu korekcijas. Optima Clear Booster uzlabo matu krāsas pārklājumu matos, kuri pretojas krāsošanai, piemēram, sirmo matu pārklāšanai. Izmantojot Optima Clear Booster, Jūs varat arī viegli padarīt gaišākus krāsotos matus, kas nozīmē, ka varat viegli pagaišināt toni, neizmantojot gaišāku krāsu vai balinātāju.

 

Vairāk par Clear Booster

Four Reasons Optima apmācību video un lietošanas instrukcija

Four Reasons Optima ir viegli lietojama un ātri apgūstama profesionāla krāsu līnija. Iepazīšanās procesā pat nav nepieciešams apmeklēt treniņa dienu. Tomēr, lai nodrošinātu pareizu krāsu lietošanu, mēs esam radījuši video pamācības, kurās treneri Jūs izvada cauri pamata informācijai, kura nepieciešama, lai varētu uzsākt darbu ar Optimu. Protams, piedāvājam arī apmācību dienu Jūsu salonā, vai arī individuālas apmācības pavadot dienu kopā ar mūsu treneriem. Kā arī Jūs vienmēr varat sazināties ar mums neskaidrību gadījumā. 

apmācību video lietošanas instrukcija