Mēs mīlam patieso Tevi

Mēs ticam brīnišķīgajām dzīves nepilnībām.

Mēs ticam, cilvēkiem, unikalitātei un Tev.

Mēs ticam, ka ikviens ir skaists tāds, kāds viņš ir līdz pēdējam matu galiņam.

Šie ir mūsu četri iemesli.

Kādi ir Tavi? 

Produktu līnijas

Four Reasons Original

Produktu līnija ar teicamu cenas un kvalitātes apvienojumu, kuru var ar prieku izbaudīt. Šī līnija aptver plaša veida viegli lietojamus matu kopšanas un veidošanas produktus. Neskatoties uz to visu, produktiem ir valdzinoša attieksme, kura izceļ individualitāti! 

Uzzināt vairāk

BACK TO THE ROOTS

Radiet savu personīgo spa mirkli ar šiem modernajiem produktiem, kuri radīti, lai parupētos par Jūsu galvas ādas labklājību. Svarīgais eļļu pieskāriens dod greznību matu kopšanas brīdī. Līnija piedāvā ne tikai efektīvus produktus galvas ādas problēmu novēršanai, bet arī, lai uzturētu ideālu balansu veselīgam skalpam. 

Uzzināt vairāk

Tehniskie produkti

KC BLONDE

BALINĀŠANAS
REVOLŪCIJA

Ja Tavs mērķis ir sasniegt augstākos iespējamos balināšanas rezultātus, KC Blonde nodrošinās Tevi ar augstākās klases produktiem balināšanas darbiem. Tagad Tu vari balināt matus saudzīgāk nekā iepriekš un izveidot veselīgus, izsmalcinātus blondus rezultātus visās balināšanas reizēs.

Uzzināt vairāk

Four Reasons sociālajos tīklos

Latvijas sociālie tīkli

Facebook INSTAGRAM Facebook frizieru grupa

#1

Tiesības justies skaistam

Kā skaistumkopšanas kompānijai, mūsu lielākā atbildība ir radīt un diversificēt cilvēka ideju par skaistumu, tajā pašā laikā iedvesmot un respektēt ikviena unikalitāti. 

Mēs iedrošinām visus novērtēt sevi tādus, kādi mēs esam un piedāvāt instrumentus, lai radītu pozitīvu paštēlu uzrunājot caur mūsu mārketinga komunikāciju un nodarbojoties ar preventīvu labdarību. 

 

#2

Eiropeiska kvalitāte un Uzticība

Visi mūsu produkti ir ražoti Somijā un mūsu partneru ražotnēs Eiropā, kurām ir piešķirtas ISO 22716:2007 sertifikācijas. Mūsu produkti atbilst EU kosmētikas produktu regulām un Labai Ražošanas Praksei (GMP).

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes produktus un to pielietojumu skaistumkopšanas salonos, sadarbojoties ar Somijas matu kopšanas profesionāļiem produktu testēšanā. 

#3

Efektīvi vegāniski produkti

2019. gadā, mūsu produkcija ir līdz 95% vegāniska.

Mūsu mērķis ir līdz 2020. gada beigām padarīt visus mūsu produktus 100% vegāniskus. 

#4

Iepakojums, kas nekaitē videi

Mūsu iepakojumos, mēs izmantojam pārstrādājamus materiālus un veicinām to šķirošanu ar marķējumiem uz iepakojumiem, un savās komunikācijās stāstam par ilgtspējību un vides saudzēšanu. 

Mūsu mērķis ir aizstāt mūsu plastmasas iepakojumus ar pārstrādājamu un bioplastmasu vai citiem vairāk ekoloģiskākiem iepakojumiem nemazinot produktu efektivitāti un lietotāju pozitīvo pieredzi.