1# MĒS MĪLAM PATIESO TEVI
2# Mēs ticam brīnišķīgajām dzīves nepilnībām.
3# Mēs ticam cilvēkiem, unikalitātei un Tev.
4# Mēs ticam, ka ik viens ir skaists tāds, kāds viņš ir līdz pat matu galiņiem.
Šie ir mūsu četri iemesli.
Un kādi ir tavi?

Produktu līnijas

Four Reasons
Professional

Izmantojot Four Reasons Professional, ir viegli izveidot visdaudzpusīgāko līdzekļu klāstu un izveidot personalizētu matu kopšanas procedūru, kas atbilst klientu īpašajām vajadzībām. Atrodiet pareizos rīkus tam, ko vēlaties sasniegt: mitrināšanu sausiem matiem vai apjomu smalkiem matiem? Izvēlieties profesionālos produktus ar tieši tādām funkcijām, kādas Jums nepieciešamas.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Color Mask

Four Reasons Color Mask ir tonējošo šampūnu un intensīvo masku izlase, kas ļauj izcelt Jūsu matu toni gan maigi, gan drosmīgi – tieši tā, kā Jūs vēlaties. Barojošais un pigmentiem bagātais sastāvs ir vegānisks un pagarina matu krāsas mūžu, vienlaikus saglabājot tās intensitāti.

Uzzināt vairāk!

Four Reasons
Original

Plašajā sērijā Four Reasons Original ir plašs viegli lietojamu produktu klāsts matu mazgāšanai, kopšanai, veidošanai un fiksācijai visiem matu tipiem. Original sērijas produkti ir ne tikai funkcionāli, daudzpusīgi un nepārspējami cenas un kvalitātes attiecības ziņā, bet arī to iepakojums un aromāts ir pievilcīgi patīkams.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Original Scalp

Veselīgai galvas ādai!
Four Reasons Original Scalp ir produktu klāsts, kas izstrādāts, lai koptu galvas ādu un ārstētu dažādas tās problēmas, un kura pamatā ir rūpīgi atlasītas sastāvdaļas. Organiskie rīsi un pienskābe kopj galvas ādu, zirņu proteīns mitrina un alveja nomierina.

 

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Original Takeaway Color

Four Reasons Original Takeaway Color ir vegāniska, amonjaku nesaturoša tonējošā semi-permanentā krāsa bez smaržvielām, kura sniegs Jums skaistu matu krāsojumu mājās. Salona kvalitātes krāsas palīdzēs Jums viegli nokrāsot matus un iegūt burvīgu spīdumu un bagātīgu toni, kas ar laiku kļūs maigāks. Takeaway Color klāstā ietilpst 23 toņi, pieci no tiem ir lieliski, lai pārklātu sirmos matus.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
No Nothing

Four Reasons No Nothing līnija ir bez smaržvielām, tā nesatur sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, tāpēc, produkti ir lieliska izvēle jutīgai ādai un, ja vēlaties samazināt aromātu un ķīmisko vielu slodzi uz galvas ādas. Visiem komplektā esošajiem matu izstrādājumiem ir piešķirta Somijas alerģijas un astmas federācijas – alerģiju emblēma.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Nature

Esi tuvāk dabai. Dejo lietū. Novelc savas kurpes ejot pa zāli. Sajūti vēju savos matos. Four Reasons Nature ir izveidots, lai izceltu Tavu skaistumu dabīgā veidā ar patiešām efektīviem produktiem. Zīmols apvieno brīvību un vēlmi radīt labāku rītdienu jau šodien. 

Uzzināt vairāk!

Tehniskie produkti

Four Reasons
Luxima

Bāzēta vienīgi uz toņu pigmentiem, kas ļauj smalkajām dziļuma niansēm joprojām būt redzamām klienta dabīgo matu tonī. Gala rezultāts vienmēr ir izteiksmīgs un unikāls, īpaši spilgts un daudzveidīgs tonis – tieši tāds, kādu mūsdienu klients vēlas. Mati, kas ir tonēti ar Luxima nekad neizskatīsies mākslīgi krāsoti, vienmēr būs veselīgi, dabiski un ar daudzdimensionālu spīdumu.

 

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Optima

Four Reasons Optima ir mūsdienīga krāsu sērija universālai matu krāsošanai, kad vēlaties ilgnoturīgu matu krāsu ar lielisku pārklājumu un bagātīgu galarezultātu. Krāsu sērija ir sadalīta septiņās toņu grupās, kas ļauj vieglāk izvēlēties toni un apgūt visu toņu klāstu. Toņu klāstā ir gan tīri Intense toņi, gan gatavi aktuālie Reflections toņu maisījumi.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Optima Total

Four Reasons Optima Total ir paredzēta ataugušo sakņu krāsošanai, ir krāsu produkts ar garantētu 100% sirmo matu pārklājumu. Krāsošana ar Four Reasons Optima Total klāstu ir īpaši ātra: 10 minūšu apstrādes laiks samazina krāsošanai nepieciešamo laiku. Optima Total krāsu klāsta sastāvā ir fermentētas zaļās kafijas pupiņas ar antioksidantiem polifenoliem un kofeīnu, kas stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un veicina galvas ādas labsajūtu.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Optima Liquids

Four Reasons Optima Liquids ir matu krāsa tonēšanai, neitralizēšanai un balinātu matu izgaismošanai. Aktuālā tīro blondo toņu izvēle ir paredzēta balināšanai, kad vēlaties piešķirt toni balinātai bāzei, vienlaikus saglabājot spilgtumu. Four Reasons Optima Liquids ir šķidras matu krāsas.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Bleach

Mūsu balinātāju klāstā ir risinājumi visiem balināšanas darbiem salonā, piemēram, lielām krāsu izmaiņām, izgaismošanai ar foliju un sakņu balināšanai. Katram balinātājam ir atšķirīgs sastāvs un specifiskas īpašības, kas atvieglo darbu ar dažādiem balinātājiem, balināšanas paņēmieniem. Visi mūsu balinātāji ir bez smaržvielām, amonjaka un ar vegānisku sastāvu.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Smoothing Treatment

Four Reasons Smoothing Treatment nogludina un padara dabiski cirtainus un raupjus matus gludākus un mīkstākus, padarot matus vieglāk veidojamus un spīdīgākus. Maigais, viegli lietojamais semi-pernamentais nogludinošais līdzeklis ir piemērots visiem matu tipiem un nebojā pat spēcīgi apstrādātus matus. Šis ir universāls līdzeklis jebkura tipa un stāvokļa matiem, pat balinātiem matiem, ja apstrādes laiks un gludināšanas reižu daudzums tiek izvēlēts atbilstoši matiem.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Professional Shots

Four Reasons Professional Shots ir profesionālai lietošanai izstrādāta procedūru produktu līnija. Mēs esam izstrādājuši matu saloniem paredzētu procedūru produktu līniju ar četrām dažādām alternatīvām un ampulu procedūrām, kas paredzētas dažādiem matu tipiem un ko nodrošina mūsdienīgas tehnoloģijas un augu izcelsmes aktīvās sastāvdaļas.

Uzzināt vairāk!

Four Reasons
Shape

Four Reasons Shape ilgviļņu sastāvi visām matu cirtošanas procedūrām, ko var pielāgot atkarībā no matu tipa. Produkta trīs dažādas stiprības pakāpes var sajaukt kopā, lai radītu optimālu rezultātu un kuplas cirtas visiem matu tipiem. Augu izcelsmes olbaltumvielas veido vienmērīgu un dzīvīgu cirtas struktūru.

uzzināt vairāk!

Four Reasons
Multiwave

Four Reasons Multiwave ir trīsfāžu, zema sārmainības līmeņa ilgnoturīgs risinājums visām matu cirtas procedūrām. Produkts nesatur tioglikolātu un amonjaku, kas aizsargā matus no bojājumiem un samazina galvas ādas kairinājumu. Pieejamas trīs dažādas stipruma pakāpes, kuru iedarbības laiks ir 10 minūtes. Galarezultātā ir ilgnoturīgas, dabiskas cirtas. 

uzzināt vairāk!