Jaunās, ilgi gaidītās – Four Reasons Optima krāsas!

Four Reasons Optima matu krāsas līnija ir bijusi tirgū gadu, un tā ir uzņemta ar lielu entuziasmu! Mums ir gandrīz 2000 laimīgu matu krāsu lietotāju, un atsauksmes, ko esam saņēmuši par krāsu kolekciju, tostarp no mūsu eksporta valstīm. Four Reasons Optima tika izstrādāta, pamatojoties uz frizieru vēlmēm; gandrīz tūkstotis somu frizieru atbildēja uz mūsu aptauju par viņu sapņu matu krāsu kolekciju, un gala rezultāts atbilst šiem sapņiem.
Mēs vēlamies turpināt attīstīt Optima, balstoties uz klientu vēlmēm. Pagājušā gada rudenī mēs lūdzām krāsu lietotājiem pabeigt viņu vēlmes par līnijas ēnas izvēli. Jūsu atbildes ir uzklausītas, un tagad mēs ieviešam matu noformēšanas pieprasītās papildu krāsas Optima krāsu paletē. Starp sešiem jaunajiem toņiem jūs varat atrast divus jaunus matu krāsas toņus.
11NO: Mīksta medus nokrāsa, ko pieprasa daudzi frizieri, ir silti gaiša matu krāsa. Jūs varat izmantot ēnojumu pašam uz sevi, sajaukt to ar citiem apgaismojuma toņiem vai palielināt tā spīduma efektu ar citiem Optima toņiem! 11BM: Klusināts tonis gaišās matu krāsās! Piemērots, ja vēlaties efektīvi neitralizēt dzeltenās nokrāsas, un rezultātam nav jābūt īpaši spilgtam. Lielisks produkts, ko sajaukt ar citām gaišām matu krāsām, lai mīkstinātu rezultātu un neitralizētu dzelteno pamatni, ja mērķis ir radīt metālisku izskatu. Pārējie jaunie Four Reasons Optima toņi papildina esošos krāsu diapazonus, pievienojot iemīļotajiem toņiem jaunus vēlamos tumšuma līmeņus. Papildus matu krāsu gaišājām jaunajām nokrāsām šajā pavasarī ir 9O, 9BM, 8BM un 7MB. Cipars pirms burtiem norāda ēnas tumšuma līmeni, pirmais burts ir pamata tonis, bet otrais burts ir pamata tonis.