Mēs esam šeit – priekš tevis !

NO PROFESIONĀĻA – PROFESIONĀLIM !

Mēs rūpējāmies, lai saglabātu profesionalitāti un spētu Jums nodrošināt jaunāko matu kopšanas aktualitāšu zināšanas mūsu apmācību pasākumos. Mēs piedāvājam griezumu, krāsošanas, un veidošanas zināšanas priekš jauniem un pieredzējušiem frizieriem.

 

Saviem jaunajiem klientiem mēs piedāvājam apmācības ar mūsu pārstāvētajiem tehniskajiem produktiem. 

 

Mūsu treneru komanda sastāv no profesionāliem frizieriem, vairums no viņiem strādā, kā neatkarīgi frizieri, kuri darbojas arī salonos. Šādā veidā mēs nepārtraukti iegūstam informāciju par jaunākajām aktualitātēm nozarē un spējam piedāvāt risinājumus, kas noder šī brīža darbam ar klientiem.

Strādājot ar mūsu zīmoliem varat vienmēr paļauties uz mūsu treneru atbalstu! 

Pavadi dienu ar treneri!


Individuālas apmācības kopā ar mūsu treneri viņu salonā. Pavadi dienu izmēģinot produktus, uzzinot atbildes uz saviem jautājumiem. Izmēģini tehniskos produktus uz savas modeles treneru pavadībā, un iegūsti izpratni par to darbību. Kā arī aplūko rezultātus, kā produkti darbojas ikdienas darbā ar salona klientiem. 

Bāzes seminārs tavā salonā.


Novadīsim bāzes semināru tavā salonā. Seminārs sastāv no teorijas daļas + praktiskā daļa ar mūsu tehniskajiem produktiem uz Jūsu modeļiem. Šis ir lielisks veids, kā visam kolektīvam iepazīties ar produktiem.

Jaunāko aktualitāšu šovi


Katru gadu mēs piedalāmies un rīkojam dažādus pasākums. Viens no grandiozākajiem pasākumiem ir ikgadējais matu griešanas, veidošanas, krāsošanas aktualitāšu šovs, kurā kopā pulcējam lielu skaitu frizieru. Kurā ir iespēja redzēt mūsu sadarbības partneru internacionālā līmeņa frizierus darbībā. 

E- apmācības


Šis ir mūsu jaunākais projekts. Šobrīd aktīvi strādājam pie satura izveides. Seko līdzi un uzzini pirmais par mūsu apmācības platformas palaišanas dienu. 

Bet tikmēr vari iepazīties ar mūsu tehnisko produktu E-apmācību kursu: 

Optimas e-apmācības

Karstā telefona atbalsts


Neskatoties vai esi nozares profesionālis vai mācies. Tu nekad neesi viens, ja rodas kāds jautājums, vai sarežģītāks klients, droši zvani mūsu treneriem un saņem labākos ieteikumus situācijas atrisināšanai.