FOUR REASONS BALINĀTĀJI

VAI JŪS JAU ESAT IEPAZINUŠIES AR VISIEM FOUR REASONS BALINĀTĀJIEM?

Mūsu balinātāju klāstā ir risinājumi visiem balināšanas darbiem salonā, piemēram, lielām krāsu izmaiņām, izgaismošanai ar foliju un sakņu balināšanai. Katram balinātājam ir atšķirīgs sastāvs un specifiskas īpašības, kas atvieglo darbu ar dažādiem balinātājiem, balināšanas paņēmieniem. Visi mūsu balinātāji ir bez smaržvielām, amonjaka un ar vegānisku sastāvu.

FOUR REASONS BLEACH CREAM 250ml

Four Reasons Bleach Cream ir efektīvs balināšanas produkts, kas ir piemērots visiem visbiežāk izmantotajiem balināšanas paņēmieniem. Produkta unikālā formula un barojošās augu eļļas aizsargā matus balināšanas procesa laikā un saglabā matu stāvokli un mīkstumu pēc procedūras. Krēmveida konsistence ir viegli un patīkami lietojama.

#1 Izbalina matus līdz pat 7 līmeņiem*
#2 Krēmīga konsistence
#3 Bez amonjaka
#4 Bez smaržas

Padoms! Izvēlies mani, ja vēlaties strādāt ar patīkamu krēmveida konsistenci un balināsiet matu saknes.

Lietošana: Sajauciet Four Reasons Bleach Cream un Four Reasons Oxid, metālu nesaturošā traukā, ar sajaukšanas attiecību 1:2. Izvēlieties oksidanta stiprumu atkarībā no vēlamā balināšanas rezultāta. Ieklājiet uzjaukto maisījumu matos un ļaujiet tam iedarboties 20-45 minūtes, līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts. Sekot līdzi balināšanas procesam! Ja apstrādājat matus, kas viegli balinās, vai ja nepieciešama maigāka balināšana, izmantojiet maisījuma attiecību 1:3. Izskalot matus un kondicionēt ar piemērotiem produktiem.

*Balināšanas rezultāti ir atkarīgi no apstrādāto matu dziļuma līmeņa un oksidanta stipruma.

FOUR REASONS HYDROBLEACH 500g

Four Reasons Hydrobleach ir mūsdienīgs balināšanas produkts visiem balināšanas veidiem un paņēmieniem. Satur unikālu Hydroshield tehnoloģiju, kas balināšanas procesa laikā saglabā matu stāvokli un uztur nepieciešamo mitruma līdzsvaru matos. Four Reasons Hydrobleach ir lieliska izvēle, ja izmantojat sarežģītāku un laikietilpīgāku balināšanas tehniku.

1# Izgaismo matus līdz pat 7 līmeņiem*
2# Hydroshield tehnoloģija aizsargā matus balināšanas laikā
3# Mīksta pasta, kas piemērota dažādām tehnikām
4# Bez amonjaka un smaržvielām

Padoms! Four Reasons Hydrobleach ir lieliska izvēle AirTouch tehnikai!

Lietošana: Sajauciet Four Reasons Hydrobleach pulveri un Four Reasons Oxid oksidantu, metālu nesaturošā traukā, ar sajaukšanas attiecību 1:2. Izvēlieties oksidanta stiprumu atkarībā no vēlamā balināšanas rezultāta. Ieklājiet uzjaukto maisījumu matos un ļaujiet tam iedarbotiesne ilgāk ka 45 minūtes. Sekot līdzi balināšanas procesam! Ja baliniet matus vairākas reizes pēc kārtas, noņemiet no matiem iepriekš ieklāto masu un ieklājiet uzreiz jaunu neizskalojot matus. Pēc 45 minūtēm vai mazāk, izmazgāt un kondicionēt matus ar piemērotiem produktiem.

*Balināšanas rezultāti ir atkarīgi no apstrādāto matu dziļuma līmeņa un oksidanta stipruma.

FOUR REASONS ULTRALIFT 9+ 500g

Four Reasons Ultralift 9+ ir visefektīvākais no visiem Four Reasons balinātājiem, kas nepieciešamības gadījumā nodrošinās īpaši gaišus rezultātus, kā arī piemērots, lai radītu pilnībā tīru bāzi. Izbalina matus līdz 9 līmeņiem.

1# Izgaismo līdz pat 9 līmeņiem*
2# Mitra, elastīga un viegli uzklājama pasta
3# Bez amonjaka un smaržvielām
4# Ieteicams matiem, kuri ir normālā vai labā stāvoklī.

Padoms! Four Reasons Ultralift 9+ ir ideāli piemērots Teasylights tehnikai, ja vēlaties iegūt gaišāku rezultātu ar lielāku kontrastu.

Lietošana: Sajauciet Four Reasons Ultralift 9+ pulveri un Four Reasons Oxid oksidantu, metālu nesaturošā traukā, ar sajaukšanas attiecību 1:2. Izvēlieties oksidanta stiprumu atkarībā no vēlamā balināšanas rezultāta. Ieklājiet uzjaukto maisījumu matos un ļaujiet tam iedarboties ne ilgāk kā 45 minūtes, līdz ir iegūts vēlamais rezultāts. Sekot līdzi balināšanas procesam! Pēc 45 minūtēm vai mazāk, izmazgāt un kondicionēt matus ar piemērotiem produktiem.

*Balināšanas rezultāti ir atkarīgi no apstrādāto matu dziļuma līmeņa un oksidanta stipruma.

FOUR REASONS BLEACH 500g

Four Reasons Bleach ir piemērots visām balināšanas tehnikām, īpaši brīvroku tehnikām. Drošs un neputošs balinātājs vieglai balināšanai. Izvēlieties, ja vēlaties iegūt maigu, dabisku rezultātu. Izbalina matus līdz 7 līmeņiem.

1# Izbalina līdz 7 līmeņiem*
2# Pilnībā neputoša konsistence
3# Bieza, stingra pasta
4# Bez amonjaka un smaržvielām

Padoms! Four Reasons Bleach ir ideāli piemērots balayage tehnikai, kad vēlaties iegūt dabisku, vieglu, saulē izbalējušu efektu.

Lietošana: Sajauciet Four Reasons Bleach pulveri un Four Reasons Oxid oksidantu, metālu nesaturošā traukā, ar sajaukšanas attiecību 1:2. Izvēlieties oksidanta stiprumu atkarībā no vēlamā balināšanas rezultāta. Ieklājiet uzjaukto maisījumu matos un ļaujiet tam iedarboties ne ilgāk kā 45 minūtes, līdz ir iegūts vēlamais rezultāts. Sekto līdzi balināšanas procesam! Pēc 45 minūtēm vai mazāk, izmazgāt un kondicionēt matus ar piemērotiem produktiem.

*Balināšanas rezultāti ir atkarīgi no apstrādāto matu dziļuma līmeņa un oksidanta stipruma.

FOUR REASONS CLASSIC BLEACH 500g

Four Reasons Classic Bleach ir klasika. Efektīvs balinātājs visām balināšanas tehnikām. Ideāls universāls balinātājs! Izbalina matus līdz 8 līmeņiem.

1# Izgaismo līdz 8 līmeņiem*
2# Neputoša konsistence
3# Maigs un krēmīgs sastāvs
4# Bez amonjaka un smaržvielām

Padoms! Four Reasons Classic Bleach ir lieliska izvēle Babylights tehnikai, kā arī, ja veiciet precīzu balināšanu, kā, piemēram, šķipsnošanu folijā.

Lietošana: Sajauciet Four Reasons Classic Bleach pulveri un Four Reasons Oxid oksidantu, metālu nesaturošā traukā, ar sajaukšanas attiecību 1:2. Izvēlieties oksidanta stiprumu atkarībā no vēlamā balināšanas rezultāta. Ieklājiet uzjaukto maisījumu matos un ļaujiet tam iedarboties ne ilgāk kā 45 minūtes, līdz ir iegūts vēlamais rezultāts. Sekot līdzi balināšanas procesam! Pēc 45 minūtēm vai mazāk, izmazgāt un kondicionēt matus ar piemērotiem produktiem.

*Balināšanas rezultāti ir atkarīgi no apstrādāto matu dziļuma līmeņa un oksidanta stipruma.

Izvēlies sev nepieciešamo…