FOUR REASONS
ORIGINAL

Esmu Oriģināls. Iespējams ārpusē izskatos jauki, bet aiz dušas aizkariem dzirkstī dzirksteles un enerģija. Mans dzīves uzdevums ir padarīt Jūsu slikto matu dienas labas un Jūsu labās dienas – pat vēl labākas.

Garšīgs, pievilcīgs un nepārspējams cenas un kvalitātes ziņā!
Mūsu pazīstamākā produktu līnija Four Reasons Original ir iekarojusi somu sirdis – vai arī Jūs pieņemsiet šo mūsu rotaļlietu par savu?

Original sērijas produkti ir ne tikai funkcionāli, daudzpusīgi un nepārspējami cenas un kvalitātes attiecības ziņā, bet arī to iepakojums un smaržas ir pievilcīgi garšīgas. Vegāniskie produkti ir iepakoti videi draudzīgā 100% pārstrādājamā plastmasas iepakojumā no cukurniedrēm.

Plašajā sērijā Four Reasons Original ir plašs viegli lietojamu produktu klāsts matu mazgāšanai, kopšanai, veidošanai un fiksācijai visiem matu tipiem.

#1 Viegli iegādāties, viegli lietot
#2 Katra centa vērts
#3 Matu laime ikvienam
#4 LIELA personība

100 % IEDVESMOJOŠI
Iepakojumu teksti paliek humoru pilni, bet ar lielāku nozīmi: to mērķis ir iedvesmot ikdienas rutīnu. Tie atgādina lietotāju par tā satriecošo skaistumu, individuālo īpašību perfektumu.

100 % VEGĀNISKS
Produkti ir 100% vegāniski, tas nozīmē, ka tie nesatur uz dzīvnieku bāzes veidotas sastāvdaļas.

100 % ZAĻA IZVĒLE
100% visi šampūni un matu kopšanas produkti ir ražoti Somijā, mūsu ražotnē, kas izmanto 100% atjaunojamu enerģiju. Aerosolu produkti ir ražoti mūsu mīļotajā kaimiņzemē – Zviedrijā. Visi iepakojumi ir veidoti no pārstrādājamas, bioloģiski bāzētas cukurniedru plastmasas, ievērojami samazinot produktu ražošanas oglekļa nospiedumu dabā!

100 % ATBILSTĪBA VĒRTĪBAI
Atpazīstami no savas nepārspējamās cenas pret kvalitātes attiecību, Four Reasons produkti tagad ir vēl labāki. Aktīvo vielu klātesamība dažos produktos ir palielināta 5 reizes! Tajā pašā laikā, visas liekās sastāvdaļas ir izņemtas, rezultātā iegūstot viegli lietojamu, bet ļoti efektīvu produktu.

Matu Kopšana

ORIGINAL
COLOR

Kad ikdiena liekas pelēka un vienmuļa, iededz sevī dzirksti un neļauj savam krāšņumam izbalēt. “Color” produkti sniedz matiem spīdumu un dzīvīgumu: rīsu ekstrakts un proteīns novērš krāsas izbalēšanu un palīdz matiem uzturēt spīdumu. Garda augļu smarža.

ORIGINAL
MOISTURE

Kurš nevēlas vairāk mitruma? Mitrinošie produkti sniedz matiem zīdainu mīkstumu un efektīvi mitrina. Katra pudele satur alveju, kas ir pazīstama ar tās mitrinošajām un atjaunojošajām spējām. Svaigs citrona aromāts!

ORIGINAL
ULTRA MOISTURE

“Ultra Moisture” ir tieši tas, ko viņš pasaka: ļoti mitrinošs produkts, paredzēts ļoti sausiem matiem. Šampūns, kondicionieris un intensīvā maska, efektīvi stiprina un mitrina sausus, bojātus matus. Šajā produktu grupā atrodamas tādas aktīvās sastāvdaļas kā betaīns, glicerīns šampūnā un šī sviests kondicionierī, un B5 vitamīni intensīvajā maskā. Šampūns un kondicionieris ietver sevī zirņa proteīnu, kas ir pazīstams ar savām kondicionējošajām spējām.

ORIGINAL
REPAIR

Kad situācija pieprasa stingrākus mērus. Atjaunojošie produkti stiprina apstrādātus un novājinātus matus, sniedzot tiem efektīvu aizsardzību no tālākiem bojājumiem. Katra pudele satur atjaunojošus augu ekstraktus, kuru izcelsme ir no Indijas. Produktā atrodami arī īrisa un papaijas ekstrakti.

ORIGINAL
VOLUME

Labāk vairāk nekā mazāk. ”Volume”produkti sniedz kuplumu pat smalkiem matiem, padarot tos gaisīgus, spīdīgus un mīkstus. Zirņu peptīdi mitrina matus tos nepadarot smagus. Īpaši piemērots lietošanai kopā ar veidošanas līdzekļiem un ikvienam, kam nepieciešams apjoms. Patīkams ābolu aromāts!

ORIGINAL
BLOND & SILVER

Ar blondīnēm vienmēr ir jautrāk – bet dažreiz tas ir sarežģīti. Ar Blond un Silver matu kopšanas produktiem ir iespējams saglabāt spīdumu Tavos gaišajos matos. Blond šampūns un kondicionieris saglabā blondos toņus, un sniedz matiem atbalstu pēc ķīmiskām apstrādēm un smaržo pēc svaiga citrona. “Silver” produktu līnija ietver “Silver” šampūnu, kondicionieri un kopšanas spreju, kas ļauj saglabāt vēsos toņus vēsus un blondos blondus. Produkti efektīvi novērš dzeltēšanu ar papaijas, īrisa un Indijas augu aktīvo sastāvdaļu palīdzību.

ORIGINAL
CURL

Jūsu cirtas ir labākais draugs! Šampūns, kas nesatur sulfātus, maigi attīra cirtas, mitrinošais trīs vienā kondicionieris novērš pūkošanos, bet atsvaidzinošais neizskalojamais kondicionieris palīdz ilgāk saglabāt lielisku izskatu. Pudeļu sastāvā atradīsiet visu brīnišķīgo, piemēram, godži ogu ekstraktu, saulespuķu ekstraktu, alvejas želeju, avokado eļļu un argana eļļu.

ORIGINAL
EVERYDAY, SCALP CARE, DEEP CLEANSE

Šampūni, kas sniedz rūpes par galvas ādu, Deep Cleanse attīra matus no veidošanas līdzekļu nosēdumiem, pasargā matus no krāsas izmaiņām, ko rada minerāli un metāli, ieteicams pirms matu procedūrām. Everyday ir ikdienas šampūns, atsvaidzina, atvēsina un uzmundrina galvas ādu, bagātīgi puto un palīdz uzturēt matu dabisko mitruma līdzsvaru. Scalp Care šampūns ir pret blaugznām vai niezošu galvas ādu, novērš galvas ādas problēmas, mentols sniedz atsvaidzinošu vēsuma sajūtu.

Veidošanas līdzekļi

Veidošana padarīta viegla!

Laiks sākt spēlēties, šis ir punkts, kur mēs apsolām Jūsu un klienta matu dienas padarīt labākas. Dariet, ko sirds vēlas: Holivudu frizūras, pagātnes stili, dažāda veida bizes, mūsdienu trendi, klasiskās frizūras. Viss ir iespējams ar šiem veidošanas produktiem.

 

Veidošanas produkti