NOGLUDINOŠA PROCEDŪRA

#1 Nogludinoša, vegāniska keratīna procedūra
#2 Efekts saglabājas līdz pat 4 mēnešiem
#3 Piemērots visiem matu tipiem
#4 Bez smaržas

Maigums un Gludums Matiem, Kuri Pūkojas!

PERFEKTI GLUDI UN MĪKSTI MATI BEZ PŪKOŠANĀS VAI RAUPJUMA? JĀ, LŪDZU!

SAPŅI PIEPILDĀS – ZĪDAINI MAIGI, ILGNOTURĪGI GLUDI MATI. PIEMĒROTS VISIEM MATU TIPIEM.

Four Reasons Smoothing Treatment nogludina un padara dabiski cirtainus un raupjus matus gludākus un mīkstākus, padarot matus vieglāk veidojamus un spīdīgākus.

Maigais, viegli lietojamais semi-pernamentais nogludinošais līdzeklis ir piemērots visiem matu tipiem un nebojā pat spēcīgi apstrādātus matus. Šis ir universāls līdzeklis jebkura tipa un stāvokļa matiem, pat balinātiem matiem, ja apstrādes laiks un gludināšanas reižu daudzums tiek izvēlēts atbilstoši matiem.

Produkts sastāv no unikālām vegāniskām sastāvdaļām, kas ir ideāls aizstājējs dzīvnieku izcelsmes keratīnam, ko parasti izmanto taisnošanas produktos.

Sniedziet saviem klientiem iespēju baudīt apbrīnojami mīkstus un gludus matus, izvēloties Four Reasons Smoothing Treatment!

KAS TAS IR?

Four Reasons Smoothing Treatment ir nogludinoša, vegāniska keratīna procedūra, kas paredzēta lietošanai frizētavā, lai nogludinātu, iztaisnotu un padarītu mīkstāku matu struktūru, padarot tos vieglāk izķemmējamus un ātrāk žūstošus. Procedūra tiek veikta, izmantojot matu taisnotāju. Visa procedūra ilgst aptuveni 2-3 stundas atkarībā no matu garuma un biezuma. Procedūras efektivitātes pamatā ir glikoksilskābe – aktīvā viela, kas iedarbojas uz matu polipeptīdiem, atslābinot un iztaisnojot matu struktūru. Nogludinošā procedūra ir piemērota jebkura tipa matiem, tostarp balinātiem matiem; matu tipa atšķirības tiek ņemtas vērā, pielāgojot matu taisnotāja temperatūru un taisnošanas reizes.

Produkta vegāniskais sastāvs imitē keratīna iztaisnošanas rezultātus; produkts manipulē ar keratīna ķēdēm un mīkstina matu struktūru līdz pat četriem mēnešiem. Procedūra padara matus gludus, taisnus un mīkstus. Neraugoties uz to, cik efektīva ir matu nogludināšana, procedūra nepadara matus smagus, tāpēc tā ir lieliski piemērota arī smalkiem matiem.

IEGUVUMI FRIZIERIM

#1 Savalda pūkainus un nepaklausīgus matus
#2 Viegli lietojams – viens produkts, dažādi apstrādes laiki
#3 Paplašiniet savu pakalpojumu klāstu
#4 Iespēja piedāvāt papildus pakalpojumu ar labu peļņu

KĀ VEIKT FOUR REASONS NOGLUDINOŠO PROCEDŪRU

1. SOLIS: Divreiz rūpīgi izmazgājiet matus, izmantojot dziļi attīrošu šampūnu. Izžāvējiet matus ar fēnu.

2. SOLIS: Sadaliet matus četrās daļās. Uzvelciet cimdus un uz sausiem matiem uzklājiet nogludinošo šķidrumu pa sekcijām, izmantojot putotāju, ļaujot produktam vienmērīgi iesūkties matos. Izķemmējiet matus ar smalku zaru ķemmi no saknēm līdz galiem, lai mati nepaliktu mitri. Nelietojiet līdzekli uz galvas ādas. Ļaujiet produktam iedarboties 20 minūtes.

3. SOLIS: Turpiniet, neizskalojot matus. Izķemmējiet matus. Ja mati joprojām ir mitri, viegli izžāvējiet tos ar fēnu. Ņemiet 0,5-1 cm biezas matu šķipsnas un apstrādājiet tās ar matu taisnotāju atbilstoši tālāk sniegtajiem norādījumiem:

4 SOLIS: Rūpīgi izskalojiet matus, lai attīrītu matus no visiem produkta atlikumiem. Uzklājiet uz matiem mitrinošu kondicionieri, ļaujiet tam iedarboties 5 minūtes un izskalojiet. Izžāvējiet matus ar fēnu.

BRĪDINĀJUMI
Rūpīgi izpildiet instrukcijas. Lietojiet piemērotus cimdus. Nelietojiet produktu, ja galvas āda ir iekaisusi vai bojāta. Izvairīties no produkta nokļūšanas acīs. Ja līdzeklis nokļūst acīs, nekavējoties izskalojiet. Ja rodas jebkādas nevēlamas blakusparādības, nekavējoties pārtrauciet produkta lietošanu un sazinieties ar ārstu. Tikai ārējai lietošanai. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Tikai profesionālai lietošanai.

MĀJAS KOPŠANAS INSTRUKCIJAS
• Izmantojiet jūsu matu tipam piemērotus mitrinošus un nogludinošus attīrīšanas un kopšanas līdzekļus.

• Izvairieties no ikdienas matu mazgāšanas. Pagarinot laiku starp mazgāšanas reizēm, jūs varat panākt, ka procedūras efekts saglabājas ilgāk.

• Pēc mazgāšanas izžāvējiet matus taisnus ar fēnu.

Tev Nepieciešami….