Four Reasons Multiwave ir trīsfāžu, zema sārmainības līmeņa ilgnoturīgs risinājums visām matu cirtas procedūrām. Produkts nesatur tioglikolātu un amonjaku, kas aizsargā matus no bojājumiem un samazina galvas ādas kairinājumu. Pieejamas trīs dažādas stipruma pakāpes, kuru iedarbības laiks ir 10 minūtes. Galarezultāts ir ilgnoturīgas, dabiskas cirtas. Iepakojums ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas.

Izvēlieties mani, kad:
• Jūs vēlaties, veidot ilgviļņus matos bez smaržvielām, nekairinot galvas ādu.
• Jūs vēlaties izmantot dažādus rullīšus un dažādas rullīšu uztīšanas tehnikas.
• Vēlaties efektīvi un droši radīt dažādus rezultātus

1. SOLIS

1.SAGATAVOŠANĀS
Pirms ilgviļņu veidošanas izmazgājiet matus ar dziļi attīrošu šampūnu. Ja nepieciešams, apstrādājiet porainus matus ar pirmapstrādes līdzekli, piemēram, Four Reasons No Nothing Sensitive Moisture Mist.

2. MATU IETĪŠANA RUĻĻOS
Ietiniet matus ruļļos tā, kā vēlaties.

3. VEIDOŠANA
Izvēlieties atbilstošu stiprumu Four Reasons Multiwave ilgviļņu sastāvam. Katru rulli samitriniet vairākas reizes, ievadot nelielu šķidruma daudzumu. Pārklājiet ruļļus ar cepurīti vai pārtikas plēvi, neizmantojiet karstumu.
Apstrādes laiks ir 10 minūtes, rūpīgi ievērojiet apstrādes laiku.

4. STARPPOSMA SKALOŠANA
Apstrādes laika beigās izskalojiet matus ar siltu ūdeni. Matu garums ietekmē skalošanas laiku; īsiem matiem tas ir 5-10 min, gariem matiem 10-15 min. Izžāvējiet matus rulli pa rullim ar dvieli.

2.SOLIS

5. NEITRALIZĒŠANA
Uzklājiet lietošanai gatavo Four Reasons Shape Neutralizer. Apstrādes laiks ar ruļļiem 5 min. + bez ruļļiem 5 min. Apstrādes laika beigās rūpīgi izskalojiet matus.

3. SOLIS

6. APSTRĀDE PĒC ILGVIĻŅIEM
Uz dvielī nosusinātiem matiem uzklājiet vismaz 30 ml Four Reasons Multiwave keratīna cietinātāja. Ļaujiet iedarboties 3 minūtes. Noslēgumā rūpīgi izskalojiet matus.

Four Reasons Multiwave produkti:

1. SOLIS:
Four Reasons Multiwave ilgviļņu sastāvs 85 ml

A | Grūti cirtojamiem matiem
B | Krāsotiem un normāliem matiem
C | Bojātiem un ķīmiski apstrādātiem matiem

2. SOLIS:
Four Reasons Multiwave Neutralizer 1000 ml
Lietošanai gatavs neitralizators, paredzēts lietošanai kopā ar Four Reasons Multiwave ilgviļņu sastāvu.

3. SOLIS:
Four Reasons Multiwave Keratin Hardener 1000 ml
Neitralizē ķīmisko vielu atliekas matos un palīdz ilgāk noturēt matos ieveidotos ilgviļņus. Ieteicams lietot vienmēr pēc Four Reasons Multiwave ilgviļņu veidošanas procedūras. Lūdzu, ņemiet vērā! Four Reasons Multiwave ilgviļņu sastāvu vai neitralizatoru nedrīkst sajaukt vai lietot kopā ar citiem produktiem, izņemot Four Reasons Multiwave.