Vairs nekāda taukaina galvas āda: sausie šampūni un galvas ādas kopšana svaigām matu dienām

Nav noslēpums, ka svaigu un līdzsvarotu galvas ādu ir ļoti svarīgi uzturēt, lai iegūtu apskaužamus matus. Tomēr neatlaidīga cīņa ar taukainu galvas ādu var būt īsts matu savainojums. Par laimi, mūsu arsenālā ir lielisks slepenais ierocis – sausie šampūni. Pastāv (vismaz) četri galvenie iemesli, kas izraisa taukainas galvas ādas problēmas. Novēršot taukainības pamatcēloņus un izmantojot sauso šampūnu spēku, Jūs varat palīdzēt saviem klientiem atgūt atjaunotu un līdzsvarotu galvas ādu.

Četri taukainas galvas ādas iemesli

1. Pārmērīga sebuma veidošanās:

Galvenais vaininieks taukainai galvas ādai ir tauku – dabiskās galvas ādas izdalītās eļļas – pārprodukcija. Hormonu nelīdzsvarotība, ģenētika vai pat stress var veicināt pastiprinātu sebuma veidošanos. Ja galvas ādā izdalās pārmērīgs sebuma daudzums, mati var izskatīties taukaini un noslogoti.

2. Nepareiza matu kopšanas rutīna:

Dažkārt mūsu pašu matu kopšanas paradumi var neapzināti veicināt taukainu galvas ādu. Daudzi cilvēki uzskata, ka sebums ir slikta lieta. Tomēr tie nav netīrumi. Jums var būt (un vajadzētu būt) sebums, jo tas nodrošina matu barošanu. No otras puses, tauku dziedzeris uzkrāj taukus, kas daudziem cilvēkiem liek matus mazgāt pat pāris reizes dienā, tādējādi, radot apburto loku.
Pārmērīga matu mazgāšana, karsta ūdens lietošana vai enerģiska galvas ādas skrubēšana var atņemt dabiskās eļļas, liekot galvas ādai ražot vēl vairāk sebuma, lai kompensētu sausumu. Ir svarīgi atrast pareizo līdzsvaru un ievērot saudzējošu mazgāšanas režīmu.

3. Produkta atlikums:

Dažādu matu kopšanas līdzekļu lietošana ir ierasta prakse, taču, ja tie netiek pareizi izskaloti, tie var atstāt nogulsnes uz galvas ādas. Veidošanas līdzekļi, kondicionieri un pat daži šampūni var uzkrāties uz galvas ādas, izraisot tās taukainību. Regulāras attīrošās procedūras un rūpīga skalošana var palīdzēt novērst produktu uzkrāšanos un saglabāt galvas ādu svaigu.

4. Vides faktori:

Arī vides elementi var veicināt taukainu galvas ādu. Mitrums, karstums un piesārņojums var pastiprināt sebuma veidošanos un palielināt galvas ādas taukainību. Rūpīga attieksme pret apkārtējo vidi un nepieciešamie piesardzības pasākumi var palīdzēt novērst šo ārējo faktoru ietekmi.

 

Kāpēc lietot sauso šampūnu?

Sausie šampūni ir piedzīvojuši revolūciju matu kopšanas jomā, piedāvājot daudz priekšrocību taukainas galvas ādas problēmu risināšanai un izskata atsvaidzināšanai.

Tas absorbē lieko eļļu

Sausie šampūni lieliski absorbē lieko eļļu no galvas ādas un matiem, padarot tos atsvaidzinātus un bez taukvielām. Vienkārši uzklājiet sauso šampūnu uz matu saknēm, iemasējiet to un vērojiet, kā tas uzsūc lieko eļļu, piešķirot matiem tīru un atjaunotu izskatu.

Izmēģiniet šos:

Four Reasons Professional Invisible Dry Shampoo. Tā smalkā, pūderveida tekstūra absorbē lieko eļļu no matiem. Tas rada tīrības sajūtu un atsvaidzina matu izskatu un sajūtu.

Four Reasons Professional Cool Blonde Dry Shampoo ir sudrabots matu pūderis, kas labi sader ar gaišiem un sirmiem matiem, smalki neitralizējot siltos toņus matos un smalki maskējot sakņu augšanu. Tas kontrolē galvas ādas taukainību, atsvaidzinot matu sajūtu.

Tas nodrošina tūlītēju atsvaidzināšanu

Ja Jums trūkst laika vai nepieciešams ātrs līdzeklis, sausais šampūns ir Jūsu sabiedrotais. Ar sausā šampūna palīdzību varat uzreiz atsvaidzināt galvas ādu, absorbējot lieko eļļu un piešķirot matiem tik ļoti vajadzīgo enerģiju. Tā ir kā mini spa procedūra galvas ādai steidzīgajās dienās.

Izmēģiniet šos:

Four Reasons No Nothing Sensitive Dry Shampoo Foam ir neputojoša formula, kas ir piemērota jutīgai galvas ādai, mazina taukainību un atsvaidzina matus.

Four Reasons No Nothing Sensitive Dry Shampoo ir sausais šampūns bez smaržvielām, kas īpaši paredzēts jutīgai galvas ādai. Dabīgā rīsu ciete palīdz mazināt lieko matu taukainību, padarot matus tīrus. Tas atsvaidzina matus, padarot tos svaigus un šķietami tīrus.

Tas palielina apjomu un uzlabo tekstūru

Sausie šampūni ir ne tikai līdzeklis cīņai ar taukainību; tie var arī piešķirt matiem apjomu un tekstūru. Uzklājot sauso šampūnu uz matu saknēm un maigi izķemmējot matus, Jūs varat iegūt lielāku apjomu un vieglāku tekstūru. Atvadieties no plakaniem, nedzīviem matiem!

Izmēģiniet šo:

Four Reasons Original Volume Powder piešķir matiem papildu apjomu un paceļ matus no galvas ādas.