Atjaunotā sērija Four Reasons Professional piedāvā saloniem jaunas matu tehnoloģijas

Vai esat dzirdējuši par Professional sērijas atjaunošanu un tās jaunajiem tehniskajiem produktiem? Four Reasons Professional produkti ir izstrādāti un testēti aizkulisēs gadiem ilgi, un tagad beidzot ir pienācis laiks iepazīstināt ar krāšņiem un vēl kvalitatīvākiem produktiem, kas paredzēti lietošanai salonā.

Four Reasons izpilddirektors Jirki Hakala (Jyrki Hakala) sniedz informāciju par gaidāmo inovāciju gadu: “2024. gads ir Professional sērijas gads! Mūsu uzmanības centrā būsiet Jūs, frizieri, un salonu ekskluzīvā Professional sērija, tāpēc, visa gada garumā mēs laidīsim klajā virkni jaunu produktu – gan pilnīgi jaunus, gan pārveidotus, pamatojoties uz Jūsu atsauksmēm,” rezumē Jyrki. Neuztraucieties, iemīļotie un iecienītie produkti arī turpmāk būs atjaunotās līnijas galvenā sastāvdaļa. Ieskatīsimies nākotnē →

Gaidāmās inovācijas paaugstinās matu procedūru jaunā līmenī

Mati ir jutīgi pret stresu visā to dzīves laikā, sākot no UV stariem līdz ķīmiskai apstrādei. Pirmais ieskats atjaunotajā Four Reasons Professional sērijā atklāj jauno Bio-Molecule Repair™ produktu līniju, kas izstrādāta, lai palīdzētu atjaunot, līdzsvarot un aizsargāt matus pilnīgi jaunā veidā.

Kā izskatās turpmākās intensīvās procedūras vai kā Jūs aizsargājat matus, kad balināšanas un krāsošanas sesijas sāk uzkrāties? Uzziniet vairāk, kad mēs atjaunināsim mūsu tīmekļa vietni un sociālos plašsaziņas līdzekļus!

Profesionālās sērijas filozofija

Būtībā atjauninātais Professional produktu klāsts piedāvā visaptverošu līdzekļu komplektu salonu darbam un pakalpojumiem.

Professional nodrošina līdzekļus gan matu kopšanai, gan veidošanai. No šī pilnīgā komplekta stilisti var kombinēt un pielāgot produktus, lai apmierinātu katra klienta matu vajadzības: pareizo kopšanas un aizsardzības līdzsvaru, kā arī struktūru, fiksāciju, gludumu vai spīdumu, kas nepieciešams pat ļoti bojātiem matiem. Savukārt plašais matu veidošanas līdzekļu klāsts piedāvā uzticamus profesionāla līmeņa līdzekļus ilgnoturīga izskata veidošanai.

Jirki ir optimistiski noskaņots par darbības uzsākšanu:

“Gadu ilgā, pakāpeniskā produktu ieviešana ir aizraujošs solis ceļā uz vēl lielākiem panākumiem gan Jums, frizierim, gan Four Reasons Professional produktu līnijai.”

Mēs publicēsim jaunu informāciju par produktiem un grafikiem sociālo mediju kanālos, informatīvajos materiālos un mūsu tiešsaistes veikalā. Tāpēc, sekojiet līdzi, lai vieni no pirmajiem iepazītos ar Professional sēriju un to, kā tā palīdzēs profesionāļiem viņu darbā.