Karstuma aizsarglīdzekļi: pamatlietas, kas nepieciešamas katram frizierim

Ņemot vērā visus mūsdienās (par laimi) pieejamos karstuma veidošanas rīkus, klientu matu aizsardzība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Iepazīsim burvīgo termoaizsardzības līdzekļu pasauli?

Kāpēc ir svarīga aizsardzība pret karstumu

Karstuma veidošanas rīki, piemēram, matu taisnotāji, lokšķēres un fēni, var radīt brīnumus. Tomēr pārmērīgs karstums var būtiski bojāt matu šķipsnas, padarot tās sausas, trauslas un ar noslieci uz lūšanu. Lietojiet termiskās aizsardzības līdzekļus! Tie veido aizsargbarjeru starp matiem un karstumu, līdz minimumam samazinot bojājumus un saglabājot matus veselus un dzīvīgus.

Četri iemesli, kādēļ lietot termoaizsardzības līdzekļus

#1 Aizsardzība pret karstuma bojājumiem: termoaizsardzības līdzekļi pārklāj matu stiebru, samazinot matu veidošanas laikā absorbēto karstumu. Veidojot aizsargslāni, tie palīdz novērst matu lūšanu.

#2 Mitruma uzturēšana: augstas temperatūras, ko rada matu veidošanas rīki, var atņemt matiem dabisko mitrumu, izraisot sausumu un blāvumu. Termoaizsardzības līdzekļi saglabā mitrumu, nodrošinot matu mitrināšanu un elastību.

#3 Minimizēt pūkošanos un sprogas: viens no visvairāk nomācošiem izaicinājumiem ir kontrolēt pūkošanos un sprogas. Termoaizsardzības līdzekļi rada barjeru, kas izlīdzina matu kutikulu, līdz minimumam samazinot sprogas un piešķirot matiem gludu un pulētu izskatu.

#4 Uzlabot vadāmību: izmantojot termoaizsardzības līdzekļus, ir vieglāk veidot matus un rīkoties ar tiem. Aizsargslānis nodrošina gludu virsmu, kas ļauj bez piepūles slīdēt matu veidošanas rīkiem un samazina sapīšanos un ieķeršanos.

Ko lietot? Dažādi karstuma aizsarglīdzekļi dažādiem pielietojumiem

Šī ir lieliska apkopojuma lapa dažādu termoaizsardzības līdzekļu un to atšķirību aprakstam. Ieskatieties un izvēlieties sev tīkamāko(-s)!

Karstuma aizsarglīdzekļi zem fēna

 • Four Reasons Nature Styling Mousse: Matu veidošanas putas ar svaigu aromātu veido raupju struktūru un paceļ frizūru. Līdzeklis aizsargā matus no fēnu karstuma un mitruma. Nature līnija ir dabīga kosmētika, dabiski!
 • Four Reasons Original Styling Mist: Žāvēšanas sprejs, kas nodrošina elastīgu noturību, aizsardzību pret karstumu un skaistu spīdumu. Sniedz stingru, bet elastīgu atbalstu, formu un mīkstumu.
 • Four Reasons Original Blow-Dry Fluid: Tas padara matus redzami un jūtami biezākus, nepievienojot matiem nekādu papildu smagumu. Piešķir spīdumu un mīkstu atbalstu frizūrai.
 • Four Reasons Professional Styling Primer: Matu praimeris, kas nodrošina vieglu atbalstu, mitrina, aizsargā no karstuma žāvējot ar fēnu un izlīdzina matu struktūru.
 • Four Reasons Professional Multi-Benefit Detangling Spray: Ar karstumu aktivizēts kondicionējošs aerosols kopj matus, padara tos zīdaini mīkstus un veselīgi spīdīgus. Sprejs aizsargā matus no ikdienas slodzes un vienlaikus rūpējas par matu mitruma līdzsvaru.

Karstuma aizsarglīdzekļi zem matu taisnotāja

 • Four Reasons Nature Strong Hairspray: Spēcīga matu laka bez aerosola piešķir matiem elastīgu fiksāciju un apjomu. Līdzeklis pasargā matus no mitruma un karstuma līdz 230°C, tāpēc to var izmantot arī zem matu taisnotājiem, lai panāktu lielisku matu noturību.
 • Four Reasons Nature Heat Protection Spray: Aizsargā matus no mitruma un no matu veidošanas rīku karstuma līdz 230°C. Viegli lietojamais termoaizsardzības aerosols nodrošina Jūsu matiem noturību un elastīgu atbalstu. Sprejs ir ļoti piemērots kā bāze dažādām frizūrām un ikdienas lietošanai.
 • Four Reasons No Nothing Sensitive Heat Protection Spray: Izsmidzināms, jutīgai galvas ādai piemērots aerosols bez smaržvielām, kas aizsargā pret karstumu. Efektīvi aizsargā matus no matu ieveidošanas rīku karstuma radītajiem bojājumiem. Atvieglo matu veidošanu, izlīdzinot matu virsmu, lai matu taisnotājs viegli slīdētu caur matiem.
 • Four Reasons Professional Heat Shield: Sastāvs novērš matu bojājumus un izžūšanu, lietojot dažādus karstuma rīkus. Termiskās aizsardzības aerosols arī atvieglo matu apstrādi, mitrina un baro matus.

Kā palīdzēt klientiem?

 • Izglītojiet savus klientus! Daudzi cilvēki neapzinās iespējamos bojājumus, ko var nodarīt matu veidošana ar karstumu.
 • Iesakiet pareizos produktus: ir svarīgi ieteikt augstas kvalitātes produktus, kas atbilst Jūsu klientu vajadzībām.
 • Demonstrējiet pareizu lietošanu: iemāciet viņiem vienmērīgi sadalīt līdzekli pa matiem, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem, kas ir jutīgāki pret bojājumiem.
 • Paskaidrojiet, ka termoaizsardzības līdzekļa atkārtota uzklāšana pirms katras veidošanas reizes ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību.

Tagad dodieties – izbaudiet labas, karstas sarunas!