Tuvāks ieskats jaunajos Four Reasons Bio-Molecule Repair™ produktos

Iepazīstiet jauno inovāciju, kas nodrošina perfektu līdzekli ķīmiskai apstrādei. Four Reasons Bio-Molecule Repair™ Protect Spray ir unikāls līdzeklis visām salonā veiktajām ķīmiskajām procedūrām. Bio-Molecule Repair™ līnijas šampūns, matu maska un serums papildina procedūru gan salonā, gan mājās.

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produkti – matu tehnoloģiju virsotnē

Ķīmiskās apstrādes laikā mati tiek bojāti ne tikai no vienas šķiedras, tāpēc nepietiek atrisināt tikai vienu problēmu.

Ir pienācis laiks aizsargāt un atjaunot matus ar tehnoloģiju, kas aptver matus kopumā.

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ līnijas produkti aizsargā, atjauno un uztur kutikulas slāņa funkciju, un novērš matu iekšējos bojājumus, lai atšķirība būtu jūtama un redzama.

Bio-Molecule Repair™ Protect Spray

Šis tehniskais sprejs ir profesionālas lietošanas līdzeklis, kas paredzēts atjaunošanai, aizsardzībai un kopšanai. Izsmidzināmajā sprejā ir iekapsulētas visas Bio-Molecule Repair™ tehnoloģijas aktīvās sastāvdaļas, padarot to par uzlabotu līdzekli ķīmiskai apstrādei. Sprejs uztur kutikulas slāņa darbību un novērš matu iekšējos bojājumus.

Professional Bio-Molecule Repair™ Shampoo

Šampūns ar Bio-Molecule Repair™ tehnoloģiju palīdz aizsargāt matus no bojājumiem, uztur to mitruma līdzsvaru, kā arī atjauno un stiprina matus gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Bio-Molecule Repair™ Treatment

Intensīva kopšanas procedūra, kas piemērota bojātiem matiem, satur Bio-Molecule Repair™ tehnoloģiju, kas aizsargā matus no bojājumiem, saglabā mitruma līdzsvaru, kā arī atjauno un stiprina matus no ārpuses, un no iekšpuses. Tas atšķetina matus un atvieglo matu veidošanu, nepadarot tos smagus.

Bio-Molecule Repair™ Serum

Serums piemērots bojātiem matiem. Izvēlieties serumu apstrādātiem vai stresa nomāktiem matiem, kuriem nepieciešams stiprinājums. Serums novērš matu pūkošanos un pasargā matus no bojājumiem, ko izraisa karstuma veidošana, vides faktori un ķīmiskā apstrāde.

Kā pilnībā izmantot Bio-Molecule Repair™ produktus

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produktu efektivitāte vislabāk izpaužas apstrādātiem vai bojātiem matiem un īpaši balināšanas procesā. Veiciet visaptverošu Bio-Molecule Repair™ procedūru, izmantojot visus Bio-Molecule Repair™ līnijas produktus.

Lietošanas instrukcija

  1. Izsmidziniet Bio-Molecule Repair™ Protect Spray 2-5 reizes aptuveni 2 cm biezās sekcijās atkarībā no matu garuma, izķemmējiet un ļaujiet iedarboties 4 minūtes pirms ķīmiskās apstrādes (balināšanas, krāsošanas, ilgviļņiem vai keratīna procedūras) uzsākšanas.
  2. Pēc ķīmiskās apstrādes izskalojiet matus, rūpīgi ieziepējiet matos nelielu daudzumu Bio-Molecule Repair™ šampūna un izskalojiet. Atkārtojiet šo darbību, jo šampūni, kas nesatur sulfātus, parasti labāk puto otrreizējās mazgāšanas laikā.

  3. Pēc mazgāšanas ar šampūnu uzklājiet Bio-Molecule Repair™ Treatment uz ar dvieli nosusinātiem matiem, ļaujiet tam brīdi iedarboties un kārtīgi izskalojiet ar ūdeni.