TikTok slavenā matcha ierodas salonos – tā ir jaunākā balināšanas tendence!

Matcha tēja un Matcha latte ir pagātnē, tagad uz modes viļņa ir Four Reasons Matcha Bleach – jauns balinātājs, kas apvieno mūsdienīgas tehnoloģijas un iespaidīgu balināšanas spēku. Ko gandrīz tūkstoš gadu veca tējas specialitāte var piedāvāt saloniem? Four Reasons pasniedzēja Jasmina Hurskainena (Jasmin Hurskainen) stāsta par šī jaunā produkta īpašībām un izmantošanas iespējām.

Kas ir Matcha Bleach?

” Four Reasons Matcha balinātājs ir moderns jauns produkts mūsdienu balināšanai. Balināšanas pulvera sastāvdaļas balināšanu paceļ jaunā līmenī, un tā sastāvs ir labi piemērots dažādām tehnikām,” skaidro Jasmin.

Matcha balinātājs satur fermentētu hialuronskābi un zaļās tējas ekstraktu, kas var likt citiem apskaust. Šīs sastāvdaļas palīdz uzturēt matu mitruma līdzsvaru un aizsargā tos balināšanas laikā. Matcha balinātājs sašķeļ piemaisījumus no matiem un saglabā balināšanas masas stabilitāti procesa laikā, padarot darbu drošāku un precīzāku.

“Balinošā pulvera unikālais zaļais tonis tiek iegūts no zaļās tējas, un tas ir patīkams acīm, taču nemaz neietekmē matu galējo krāsu,” norāda Jasmin.

Klienti vēlas vieglu uzturēšanu

Pēc Jasmin teiktā, mūsdienu balināšanas tendencēs uzsvars tiek likts uz zemas uzturēšanas metodēm. “Klienti vēlas krāsošanas rezultātus, kurus ir viegli uzturēt un, kuri izskatās labi starp salona apmeklējumiem,” viņa saka. Tāpēc, klientu pieprasījumos arvien biežāk atkārtosies gan dabiski maigas krāsas, gan dažāda veida izgaismojumi.

Konsistence un unikāls ātrums paver neskaitāmas iespējas

Pateicoties savai konsistencei, Matcha balinātājs ir īpaši piemērots dažāda veida izgaismošanai, piemēram, “teased highlights” vai “babylights”.

Tiem, kas veic izgaismojumus, ir svarīgi, lai balinošā masa stingri turētos savā vietā: “Matcha balinātāja masa neuzbriest, tāpēc, tā ir lieliski piemērota folijas izgaismojumiem. Ar tās mīksto, krēmīgo konsistenci ir viegli strādāt, tāpēc, tā ir ideāli piemērota brīvas formas matu krāsošanas tehnikām, piemēram, “balayage”,” norāda Jasmin.

Tā balināšanas stabilitātes dēļ Jasmin iesaka izmēģināt Matcha balinātāju arī pilnīgai galvas balināšanai: “Stabils balināšanas process stilistam nodrošina ilgāku darba laiku un vienmērīgākus rezultātus.”

Iepazīsti to! 4 iemesli, kāpēc izvēlēties Matcha balinātāju

#1 Izgaismo līdz 9 līmeņiem

#2 Uzlabo un aizsargā matus

#3 Krēmveida konsistence

#4 Neputošs un bez smaržvielām