Jaunas progresīvas tehnoloģijas matu profesionāļiem: Bio-Molecule Repair™

Cik bieži Jūs ikdienā domājat par materiālu, ar kuru strādājat? Ja mati ir labā stāvoklī, tiem ir ļoti stipra struktūra. Ķīmiskās procedūrās salonā, kā arī pastāvīgi ārpus salona mati tiek pakļauti ievērojamai slodzei gan no ārpuses, gan iekšējās struktūras. Tāpēc, ar to aizsardzību tikai no vienas puses nepietiek.

Ir pienācis laiks aizsargāt un atjaunot matus ar tehnoloģijām, kas matus uzskata kā vienotu veselumu.

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ līnijas produkti aizsargā, atjauno un uztur matu kutikulas slāni un novērš iekšējos bojājumus, lai atšķirība būtu jūtama un redzama.

Matu struktūra – no kā sastāv veselīgi mati?

Mati galvenokārt sastāv no keratīna proteīna, kas ir būtisks matu struktūrai. Protams, matos ir vēl daudz kas cits: tie satur 10-15 % mitruma, 3-6 % lipīdu, 1 % pigmenta un 0,5-1 % minerālvielu. Matu pamatstruktūru uztur 18 dažādas aminoskābes, no kurām izplatītākās ir cisteīns, serīns un glutamīnskābe. Šīs olbaltumvielu ķēdes savā starpā ir savienotas ar sēra, ūdeņraža un sāls saitēm.

Matu ārējais slānis ir cieta struktūra, kas sastāv no 5-15 pārklājošiem kutikulas slāņiem. Šis slānis pasargā matus no ārējās iedarbības, piemēram, UV stariem, karstuma un mehāniskās iedarbības. Kutikulas slānis darbojas kā matu bruņas: ja tas ir labā stāvoklī, tas aizsargā matu struktūru un ietekmē matu izskatu, un sajūtu.

Bojāti mati: Kas notiek, ja mati ir bojāti?

Kutikulas slāņa bojājumus var izraisīt ķīmiskā apstrāde, mehāniskā slodze vai ārējie faktori, piemēram, UV starojums un gaisa piesārņojums. Kad kutikulas slānis ir bojāts, tas nespēj uzturēt dabisko mitruma līdzsvaru un aizsargāt ādas garozu no bojājumiem. Tas izpaužas kā matu raupjums un vājums: tos kļūst grūti izžāvēt ar fēnu, un tie nesaglabā paredzēto formu.

Savukārt garozas bojājumus izraisa oksidatīvie bojājumi, augsts pH līmenis un olbaltumvielu, vai to saišu pavājināšanās. Šie bojājumi var izraisīt matu struktūras izmaiņas un bojājumus, kas sliktākajā gadījumā noved pie matu lūšanas. Gadiem ilgi matiem jāiztur ķīmiskā apstrāde, mehāniskā slodze un skarbi laika apstākļi un, jo garāki ir mati, jo ilgāk tiem jāiztur stress. Matu aizsardzībai ir jāpievēršas visaptveroši.

Bio-Molecule Repair™ tehnoloģija darbojas trīs līmeņos.

  • Uztur – minerālsāļi kopā ar biopolimēriem uztur matu mitruma līdzsvaru un novērš matu kutikulas slāņa bojājumus, neļaujot matu garozai kļūt trauslai.
  • Aizsargā – biopolimēri aizsargā matus, antioksidanti novērš brīvo radikāļu radītos bojājumus, bet ābolskābe līdzsvaro matu pH līmeni, samazinot matu bojājumus.
  • Atjauno – aminoskābes palīdz atjaunot matu olbaltumvielu struktūras ķīmiskās apstrādes laikā un pēc tās.

Matu kopšana nenozīmē tikai vienas problēmas risināšanu, bet gan visaptverošu kopšanu, kas ietver mitruma līdzsvara uzturēšanu, kā arī matu aizsardzību pret oksidēšanos un strukturālām izmaiņām, ko izraisa brīvie radikāļi. Izmantojot Bio-Molecule Repair™ tehnoloģiju un Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produktus, Jūs varat sajust un redzēt atšķirību matu veselībā, un izskatā.

 

Jums ir jautājumi? Šeit ir daži biežāk uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem!

J: Ko es varu sagaidīt, sākot lietot Bio-Molecule Repair™ produktus?

A: Uzreiz pēc tehniskās procedūras Jūs sajutīsiet, ka mati kļūst gludāki un dabiski elastīgāki, kā arī redzēsiet to spīdumu un vitalitāti. Ilgākā laika posmā Jūs pamanīsiet, ka mati tik viegli nebojājas un labāk panes procedūras.

J: Ko ietekmē Bio-Molecule Repair™?

A: BMR tehnoloģija™ visaptveroši ietekmē matus:

– Uztur kutikulas lipīdu slāņa funkciju, nodrošinot kutikulas slāņa funkciju un aizsardzību.

– Procedūru laikā līdzsvaro pH līmeni matos un nodrošina ūdeņraža un sāls tiltiņu darbību, saglabājot matu elastību.

– Veido plēvīti uz kutikulas slāņa virsmas un novērš brīvo radikāļu, un UV starojuma ietekmi uz matiem.

– Atjauno olbaltumvielu struktūras bojājumus, savienojot aminoskābju ķēdes.

J: Kam ir paredzēts Bio-Molecule Repair™?

A: Bio-Molecule Repair var lietot visiem matu tipiem, bet tas ir īpaši piemērots apstrādātiem matiem. Bio-Molecule Repair™ Protect Spray tehniskais aerosols ir lieliska aizsardzība matiem pirms ķīmiskās apstrādes.