Stilīgākā frizūra – ir pārliecinoša frizūra

60. gadu frizūras bija ļoti dažādas – no ļoti izsmalcinātām līdz brīvām, dabiskām un bohēmiskām. Pretkultūras kustība, ko aizsāka jaunieši 60. gados, ir redzama mūsu ikdienas dzīvē vēl šodien! Neformālas, apzināti netīras frizūras, gludas izsmalcinātas lokas, dabiski toņi vai pārliecinošas krāsas – lai Jūsu frizūra atspoguļo jūsu personību. Esiet tieši tāds, kāds esat.

Uzņēmumā Four Reasons mēs vēlamies popularizēt šo vēstījumu un mudināt ikvienu novērtēt sevi tādu, kāds viņš ir – pilnīgi nepilnīgu, tāpēc, mēs esam radījuši modernizētas 1960. gadu ikonisko matu tendenču versijas mūsu matu modes kolekcijai.

Stila anarhija un dumpiniecisks gars – rūpīgi bezrūpīgs

20. gadsimta 60. gadi bija sociālo un kultūras pārmaiņu laiks, ko lielā mērā izraisīja demogrāfiskās izmaiņas. Sešdesmito gadu vidū vairāk nekā trešdaļa ASV iedzīvotāju bija jaunāki par 17 gadiem. Jaunieši nedomāja tāpat kā viņu vecāki, un jauniešu kustība bija pilnā sparā. Jaunieši atteicās no tradicionālā stila, kas izraisīja stila anarhiju, radot jaunu, brīvāku izskatu. Bija atļauta pašizpausme.

Gludākas nekā zīdains pušķis un pompadūrs, kas bija pārņēmuši ielu ainavu iepriekšējā desmitgadē, pamazām tika aizstāts ar frizūrām, kas bija to pilnīgs pretstats. Cilvēki ieņēma savu nostāju, un to atspoguļoja arī viņu frizūras. Iespējams, frizūras izskatījās neuzmanīgas, taču tās bija rūpīgi pārdomātas un pārspīlētākas nekā to priekšgājēji, un tajās bija jūtams dumpinieciskums.

Mati kļuva par notiekošo sociālo pārmaiņu simbolisku atspoguļojumu, jo sievietes izvēlējās īsākus matu griezumus nekā jebkad agrāk vai sakārtoja savus garos matus lielās, neordinārās frizūrās, un vīrieši audzēja garākus matus, kas agrāk būtu bijis pilnīgi nepieņemami. Daži vīrieši saglabāja īsākus un tradicionālākus matu griezumus, taču ar jaunu, asu pieskaņu.

Kopumā 60. gadu stils ir 50. gadu konservatīvā stila un 70. gadu bohēmiskā, bezrūpīgā dzīvesveida apvienojums. Mēs vēlējāmies šo neatvairāmo garu iemūžināt mūsu matu tendenču kolekcijā ar nosaukumu 60. gadu toņi. Uzzini šeit lieliskus padomus un formulas matu modei, un nāc iedvesmojies no mūsu kolekcijas frizūru šovu tūrē!