Four Reasons Pro Awards izceļ friziermākslas profesionāļu iespaidīgās prasmes – aplūkojiet uzvarētāju attēlus!

Four Reasons organizēja matu fotogrāfiju konkursu, lai godinātu profesionālu stilistu radošumu un prasmes. Pavasarī stilisti devās uz Instagram, lai publicētu dažus no iespaidīgākajiem attēliem, kuros redzami griezumi, krāsas un pārsteidzoši stili, ko viņi gadu gaitā ir radījuši, izmantojot Four Reasons produktus.  Šajā rakstā aplūkojiet rezultātus, kā arī TOP 3 uzvarētāju darbus, kurus noteica sabiedrības balsojums.

#FRColor – iedvesmojoši krāsojumi bez piepūles ar Four Reasons krāsu produktiem

Par “Four Reasons Pro Awards” krāsu kategorijas uzvarētāju kļuva Maaria Rinta-Aho, kura strādā par uzņēmēju uzņēmumā “Peicco Hair Design” Jyväskylä centrā, Somijā. Maaria stāsta, ka viņai īpaši patīk uzvarētājas frizūras krāsas intensitāte un spīdums: “Krāsas skaisti saplūst no viena toņa uz otru. Tas man atgādina saulrietu.”

Maaria sāka procesu, balinot matu saknes ar Hydrobleach – formulu ar Shield tehnoloģiju, kas pasargā matus no balināšanas izraisītiem bojājumiem. Krāsošanai Maaria izmantoja Four Reasons Optima produktu līnijas Mixer toņus. “Man īpaši patīk Mixer toņi, jo tos var padarīt patiešām spilgtus, un, tā kā tie ir bez smaržvielām, tos ir lieliski lietot. To konsistence ir apbrīnojama. Mixers arī laika gaitā brīnišķīgi izbalē,” stāsta Maaria.

FR Krāsu kategorija TOP 3

Arī Eveliina Ranta, kas ieguva otro vietu krāsu kategorijā, savā Lammi salonā Jade izmanto Four Reasons Optima. “Savā darbā es izmantoju Optima krāsas, tāpēc, ka tās NEKAD neapnīk! Tās ir viegli lietojamas, un tām nav nepieciešami nekādi papildu triki,” saka Eveliina.

Uzvaras stils bija impulsīvs un neplānots. “Klients lūdza siltu brunetes toni, un es to arī izveidoju. Klientes iepriekšējie izgaismojumi padarīja krāsu patiešām spilgtu un niansētu, kas vēl vairāk papildināja satriecošo galarezultātu.”

#FRStyling – jūsu iecienītākais stils ir nepiespiests, tomēr iespaidīgs

Par stila kategorijas uzvarētāju tika atzīta Saila Kaistamo-Vilén no Pori bāzētā “Tinos Hair Design”, veidotais relaksētais un viegli elegantais stils. Pēc Sailas teiktā, uzvarējušais stils ir tieši tāds, kādu mūsdienās klienti parasti pieprasa: kaut kas nesteidzīgs un ne pārāk gluds. Šo frizūru ir arī patīkami veidot, jo tā ir ātri un viegli veidojama, bet sniedz iespaidīgu, krāšņu rezultātu.

Stila veidošanā Saila izmantoja savus iecienītākos produktus: Four Reasons Professional produktu līnijas Working Spray un Finishing Spray. “Working Spray” ir lieliski viegls izsmidzināms līdzeklis frizūras nostiprināšanai. Tas nav pārāk mitrs vai lipīgs. Tas pats attiecas arī uz Finishing Spray. Tam ir lielāka noturība, tāpēc, tas ir lielisks līdzeklis frizūras pabeigšanai.”

Apskatiet attēlus no veidošanas kategorijas rezultātiem vai #frstyling attēlu plūsmas Instagram.

Laura Aaltonena (Laura Aaltonen), kas ieguva otro vietu veidošanas kategorijā, ikdienā iedvesmu smeļas no sava darba daudzveidības un nebeidzamajām pašizpausmes iespējām. Laura strādā par stilisti Bruk Hair Design, Turku. Viņai ir arī lieliski padomi, kā izveidot noturīgu izskatu:

Four Reasons Original Smooth&Shine Serum varat izmantot uz dvielī nosusinātiem matiem, lai tos izlīdzinātu, vai uz sausiem matiem, lai piešķirtu tiem spīdumu un pabeigtu lokas. Man patīk pīt pīnes, izmantojot Four Reasons Original Hair Powder, lai piešķirtu matiem nedaudz “stingrības” un atvieglotu pīšanu. Loku veidošanu es parasti sāku ar matu aizsardzību ar Four Reasons Original Heat Styler, jo man patīk tā “mitrā” konsistence. Four Reasons Original Strong Hairspray ir vislabākā smaržīgā matu laka, ar ko nostiprināt un pabeigt matu sakārtojumu!”

#FRCut – perfekts griezums izceļ jūsu labākās īpašības

Konkursa frizūru kategorijā tika vērtēti matu griezumi, kuros tika izmantota Four Reasons krāsa vai matu veidošanas līdzekļi, lai padarītu griezumu izteiksmīgāku. Publiskajā balsojumā uzvarēja rumāņu stiliste Sonia Matarea, kura iemīlēja somu Four Reasons produktus jau pirmajā reizē, kad tos izmēģināja.

“Daba man ir svarīgs iedvesmas avots, tāpēc es izvēlējos Four Reasons produktus – tie ir ilgtspējīgi un ekoloģiski tīri. Man patīk Four Reasons Professional Styling Primer, jo tā ir ideāla bāze jebkurai frizūrai. Savukārt Four Reasons Professional Texture Wax ir mans mīļākais nobeiguma līdzeklis, jo tas izceļ griezuma un krāsas saderību.”

Attēli no griezumu kategorijas rezultātiem vai #frcut attēlu kanāla Instagram.

Zviedrijas uzņēmuma HeadBrands instruktores Edvinas Karajkovičas (Edvina Karajkovic) veidotā frizūra tika atzīta par otro vietu frizūru kategorijā. Edvina šo frizūru raksturo kā pārdomātu kopējo koncepciju, kurā griezums un krāsa izceļ labākās klientes dabiski cirtaino matu iezīmes un piešķir sejai vieglumu. Lieliskais griezums tika pabeigts ar Four Reasons Professional Gel Glue, ko Edvina izmantoja loku veidošanai, un Four Reasons Professional Working Spray, kas nodrošina elastīgu fiksāciju.

Šīs bija pirmās “Four Reasons Pro” balvas. Konkurss bija tik populārs, ka mēs nolēmām padarīt to par regulāru pasākumu. “Paldies par šo iespēju, Four Reasons. Es nevaru sagaidīt nākamo gadu,” saka frizūru kategorijas uzvarētāja Sonia Matarea.