Four Reasons Original Blow-Dry Fluid ir gada labākais matu veidošanas līdzeklis!

Profesionālais matu un skaistumkopšanas žurnāls Pinni rīko ikgadējo Nordic Hair Star konkursu un svinīgo pasākumu, kurā tiek apbalvoti matu profesionāļi un noskaidroti labākie profesionālie matu produkti.

Four Reasons Original Blow-Dry Fluid ir uzvarējis kategorijā Best of 2023 Styling Primer!

Žūrijas komentāri par Blow-Dry Fluid

“Es uzreiz iemīlēju šo produktu. Šis produkts ir piemērots daudziem matu garumiem; tas nodrošina atbalstu īsiem matiem, ir viegli žāvēt vidēja garuma matus un nepārprotami piešķir apjomu, un struktūru. Gariem matiem tas ir lieliski piemērots kā bāze žāvējot ar fēnu, jo tas nesapiņķerē matus.”

“Piešķir spīdumu un nodrošina mīkstu atbalstu. Nostiprina smalkus matus un veido apjomīgu finišu.”

“Lietotājam ļoti draudzīgs produkts, ko pat amatieri var izmantot matu veidošanai. Bonusa punkti par iepakojuma izmēru.”

 

Labs praimeris ir ilgnoturīgas frizūras noslēpums

#1 Blow-Dry Fluid ir apjomu palielinošs matu veidošanas līdzeklis, kas pat smalkiem matiem piešķir apjomu un liek tiem izskatīties biezākiem.

#2 Stiprinošā formula aizsargā smalkus matus, nepadarot tos smagākus.

#3 Frizūras iegūst lielāku spīdumu un mīkstu atbalstu, pateicoties apjomu palielinošām un viegli veidojošām sastāvdaļām.

#4 Mati paliek gaisīgi, mīksti un apjomīgi.

Uzklājiet līdzekli vienmērīgi uz dvielī nosusinātiem matiem no saknēm līdz matu galiem. Izžāvējiet un veidojiet pēc vēlēšanās.