Paziņojums par likumdošanas izmaiņām attiecībā uz mūsu produktiem

Eiropas Komisija ir ieviesusi jaunu regulu par tiesību aktiem kosmētikas jomā, kuras rezultātā tiks aizliegtas vairākas kosmētikas līdzekļu sastāvdaļas. Viena no aizliegtajām vielām ir plaši izmantotā helātu veidojošā viela Pentasodium Pentetate, kas izmantota arī dažos Four Reasons produktos. No 2023. gada 1. decembra Eiropas Savienībā būs aizliegts pārdot un lietot kosmētikā produktus, kas satur šo sastāvdaļu. Pārējās aizliegtās sastāvdaļas neattiecas uz Four Reasons produktiem.

Uz kuriem produktiem attiecas šīs izmaiņas?

Dažas no Four Reasons matu krāsām, oksidantiem un ilgviļņu sastāviem satur vai ir saturējušas sastāvdaļu Pentasodium Pentetate. Dažos no šiem produktiem šī sastāvdaļa jau ir aizstāta, bet pārējos produktos tā tiks aizstāta ar jaunu helātus saturošu vielu, pirms tiesību akti stāsies spēkā.

Four Reasons Luxima, Four Reasons Oxid un Optima Total Activator 8%.

Dažos Four Reasons Luxima toņos, kā arī Four Reasons Oxids un Optima Total Activator 8 %, kā sastāvdaļa ir bijis Pentasodium Pentetate. Šī sastāvdaļa ir aizstāta visos Luxima toņos un oksidantos, un mēs vairs nepiegādāsim produktus, kas satur šo aizliegto sastāvdaļu. Izmaiņu dēļ Optima Total Activator 8% piegāde tiks pārtraukta līdz novembra sākumam.

Four Reasons Multiwave

Four Reasons Multiwave joprojām satur Pentasodium Pentetate, taču pirms tiesību aktu stāšanās spēkā tā tiks aizstāta ar jaunu sastāvdaļu. Pāreja uz jauno sastāvu notiks novembra sākumā, un pēc tam mēs vairs nepiegādāsim produktus, kas satur aizliegto sastāvdaļu.

Kā mēs varam aizstāt produktus, kas satur aizliegto sastāvdaļu?

Ja jums vai jūsu klientiem, tiesību aktu spēkā stāšanās brīdī vēl būs neatvērtie Four Reasons produkti, kas satur Pentasodium Pentetate, mēs tos aizstāsim ar līdzvērtīgiem produktiem. Attiecībā uz produktu atgriešanu, lūdzu, sazinieties ar mums, [email protected], vēlākais līdz 2023. gada 31. decembrim.

Lūdzu, dalieties ar šo informāciju ar saviem klientiem pēc iespējas ātrāk, lai jūsu klientiem būtu pietiekami daudz laika reaģēt uz šīm izmaiņām.

Atvainojamies par neērtībām, ko šīs izmaiņas var radīt.

Ar laba vēlējumiem, Four Reasons