JAUNUMS! Ideāls instruments sirmam pārklājumam – Optima Total profesionālai lietošanai

Four Reasons Optima krāsu produktu klāsts ir izstrādāts, pamatojoties uz frizieru vēlmēm, un tas piedāvā plašu toņu izvēli profesionālai lietošanai. Šo daudzveidīgo krāsu līniju tagad papildina Optima Total klāsts, kura pamatā ir neitrāli krāsu pigmenti un intensīvs pārklājums. Optima Total, kas paredzēts matu sakņu pieskārieniem, ir krāsu produkts ar garantētu 100% sirmo matu pārklājumu. Krāsošana ar Optima Total klāstu ir ārkārtīgi ātra: 10 minūšu apstrādes laiks saīsina krāsošanai nepieciešamo laiku un sniedz frizierim iespēju piedāvāt papildu pakalpojumus ar labu peļņu.

Liels palīgs ikdienas darbā salonā – Kā radās šī ideja?

Harri Paananen, kurš pārrauga Four Reasons produktu izstrādi, ideja par Optima Total Color klāstu radās no pašiem frizieriem. Sirmu matu nokrāsošana ir viena no tēmām, par kuru visvairāk jautājumu tiek uzdots Four Reasons karstās tālruņa līnijas dienestā, kā arī Four Reasons PRO Facebook grupā. “Mums radās ideja izstrādāt krāsu produktu klāstu, kam ir kompakta krāsu izvēle, skaidra efektivitāte un ātra apstrāde. Šo elementu apvienojums nodrošinātu frizierim noderīgu rīku ikdienas darbā,” stāsta Harri.

Optima Total – Kas tas ir?

Atbildes uz 4 jautājumiem:

1. Kā tas ir iespējams, ka Optima Total pārklāj sirmus matus tikai desmit minūšu laikā?

Matu krāsās izmantotie krāsu pigmenti bieži vien ir izgatavoti no sastāvdaļām, kas novērš oksidēšanos, tādējādi, dodot vairāk laika uzklāšanas procesam. Tomēr visas pigmenta kompozīcijas sastāvdaļas neoksidējas vienlaicīgi – dažas pigmentu grupas attīstās ātrāk nekā citas. Optima Total krāsām ir izmantoti pigmenti, kas attīstās vispirms. Tajā pašā laikā mēs esam samazinājuši sastāvdaļas, kas novērš oksidēšanos. Tādējādi mums ir izdevies samazināt apstrādes laiku līdz pat 10 minūtēm. Protams, neapdraudot rezultātu!

2. Ko darīt, ja es krāsu uzklāju lēni?

Ja dažās daļās (piemēram, pakausī) ir vairāk sirmu matu nekā pārējos matos, labāk sākt ar šīm vietām. Pēc tam turpiniet darbu ar jau zināmo tehniku. Ja uzklāšana aizņem vairāk nekā 10 minūtes, apstrādes laiku varat saīsināt ar dažām minūtēm.

3. Kādus citus ieguvumus es varu gūt no Optima Total izmantošanas savā salonā?

Optima Total sniedz jums daudz jaunu iespēju: Jūs varat piedāvāt Optima Total pakalpojumu, piemēram, vīriešiem, kuri ir ieradušies uz griezumu, piedāvāt ātrāku un lētāku “ātro korekciju” krāsu klientiem sakņu augšanai, un pats labākais – izmantojot Optima Total, jūs ietaupāt laiku!

4. Kāda ir atšķirība starp Optima Total un, piemēram, Optima Cover vai Luxima rezultātiem?

Pateicoties Optima Total krāsām, jums ir vēl plašāks rīku komplekts matu krāsošanai un sirmo matu pārklājumam. Turpmāk sniegtā tabula palīdzēs jums saprast, kuru produktu izvēlēties dažādās situācijās.

 

Four Reasons Optima Total – nevainojams pārklājums

Darbs ar Optima Total krāsu klāstu ir tikpat vienkāršs kā ABC; rūpīgi atlasītā kompakto krāsu izvēle un jaukā, sulīgā tekstūra, kas ir viegli uzklājama, padara krāsošanu vienmērīgu un jautru. Optima Total krāsu klāsta sastāvā ir fermentētas zaļās kafijas pupiņas ar antioksidantiem polifenoliem un kofeīnu, kas stimulē galvas ādas mikrocirkulāciju un veicina galvas ādas labsajūtu.

Dažādojiet krāsu klāstu – izvēlieties Optima Total.