Labākie veidi, kā nosegt sirmus matus: padomi un triki

Sirmi mati: Dabisks veids, kā daba mums atgādina par gadiem, kas uzkrājas, vai īsta dzīves garšviela? Neatkarīgi no tā, vai esat sirmu matu guru vai iesācējs, Four Reasons produktu attīstības direktors Harri dalās ar padomiem un trikiem, kā rīkoties ar sirmiem matiem.

Viss sākas ar analīzi: novērtējiet, cik daudz ir sirmo matu.

Pirms pat apsveriet iespēju izņemt recepšu grāmatu, apskatiet nelielu laukumu, lai redzētu, cik daudz sirmās krāsas ir redzamas. Sirmās krāsas daudzums pārsteidzoši atšķiras: piemēram, priekšpusē var būt 100 % sirmo matu, bet aizmugurē – ievērojami mazāk. Atcerieties, ka, ja jūsu klientam ir 50 % sirmās krāsas, dabiskais pamatnes siltums ietekmē krāsas izvēli!

Harri padoms: nepārklājiet visus matus ar vienu un to pašu krāsu, bet tonējiet tumšākus apgabalus ar tumšāku toni, bet jau gaišajos apgabalos izmantojiet gaišāku krāsu. Šādā veidā jūs piešķirat klientam daudztoņainību, un sirmie matiņi augot neizspiež spēcīgu sakņu augšanu.

Sirmo matu pārklājuma izaicinājumi

Ja sirmo krāsu nesedz, parasti ir divu veidu problēmas:

1. Visa sakne izskatās gaišāka, nekā tās garums un gali.

Šajā problēmā analīze ir ļoti svarīga! Kāds patiesībā ir garums un gali? Tumšuma pakāpes noteikšanā var viegli kļūdīties, jo patiesībā var būt būtiska atšķirība starp kopējo izskatu un saknes krāsu.

Padoms: tumšuma pakāpe jāskatās tuvu saknei un jākrāso atbilstoši tumšākajam punktam.

2. Atsevišķas sirmās krāsas joprojām ir redzamas pēc mēģinājuma nosegt.

Šajā problēmā īpašu uzmanību pievērsiet masas daudzumam un lietošanas tehnikai. Dažreiz sirmie toņi ir tik atšķirīgi pēc struktūras, ka tie patiešām ir pienācīgi jāiespiež krāsu masā, lai tie nepeldētu virs krāsas. Tāpat pārliecinieties, ka pie saknes uzklātā krāsu masa nenovirzās no saknes.

Padoms: Pagariniet ekspozīcijas laiku! Sirmiem matiem var būt nepieciešams ilgāks iedarbības laiks – pat 40-45 minūtes parasto 30-35 minūšu vietā. Tas palielina gan dziļumu, gan intensitāti!

Krāsošana ar Optima

Bez amonjaka sastāvā esošajai krāsai Four Reasons Optima ir trīs atsevišķi pārklājuma toņi, kas 100% nosedz sirmos matus – Optima ideja ir viegli un uzticami iegūt skaistu, vienmērīgu rezultātu. Cover toņos ir vēsie, neitrālie un siltie brūnie toņi, kuros jau ir iejaukts pelēkuma pārklājumam nepieciešamais brūnums. Tas nozīmē, ka Optima nav pamata sērijas, bet tajā ir tieši tie brūnie toņi, kas paredzēti sirmo matu pārklāšanai.

Optima krāsa ir uz etanolamīda bāzes, tāpēc, iedarbības laiks un pietiekams masas daudzums ir izšķiroši svarīgs: mati nedrīkst spīdēt caur krāsu masu. Vai redzat matus ar krāsas masu vai krāsas masu ar matiem? Pēdējais ir pareizais veids!

Optima nesatur amonjaku, tas ir skaidrs! Taču tas arī nozīmē, ka Optima sārmainība ir zema. Izmantojiet Optima Clear Booster kā pastiprinātāju, kas pastiprina matu krāsas pārklājumu izturīgos matos. Optima etanolamīdam ir nepieciešams arī vairāk skābekļa, lai tas iekļūtu matos, tāpēc, normālai sirmu matu nokrāsošanai piemērotāks var būt 6 % oksidants.

Ja vilina ātra sakņu krāsošana, Optima Total bez smaržvielām ir īpaši izstrādāts sakņu krāsošanai, 100 % sirmo matu pārklājumu garantējošs krāsu produkts. Īsais iedarbības laiks padara Optima Total par daudzu frizieru uzticamu produktu: rezultāti tiek sasniegti tikai desmit minūšu laikā. Bagātīgā un labi klātesošā krāsa atvieglo darbu, un rezultāts ir dabiski, skaisti mati. Optima Total klāstā ir pārklājami, neitrāli bāzes toņi un Optima Total miksējamie toņi, ar kuriem bāzes krāsas var padarīt vēsākas vai siltākas.

Sajauciet Optima Total krāsu ar Optima Total Activator 8% oksidantu!

Padoms: ar Optima Clear Booster varat balināt jau balinātus matus un izgaismot matu galus!

Sirmo matu pārklājums ar Luxima

Four Reasons Luxima ir ideāls risinājums, ja vēlaties izbalināt sirmo krāsu no pamatnes! Luxima bāzes toņi ir izstrādāti sirmas nokrāsas pārklāšanai, un jūs varat viegli padziļināt neapstrādātus matus. Jūs varat izmantot Base toņus starp citām krāsām vai arī tādus, kādi tie ir. Base toņu priekšrocība ir tā, ka, lai gan nokrāsojot sirmie mati tiek pārklāti, tonis pakāpeniski izbalē bez skaidras sakņu augšanas robežas, tāpēc, nākamreiz matu apstrāde ir vienkāršāka.

Luxima matu krāsa nesatur amonjaku un ir pilnībā vegāniska. Mazsārmaina Luxima krāsošana ir saudzīga – matu dabiskā bāze nebalina, un bāzes siltums neietekmē rezultātu. Jūs varat arī daudz spēlēties ar recepšu attiecībām! Izmantojiet, piemēram, pusi bāzes toņu un pusi krāsoto toņu. Ja ir vairāk sirmo toņu, recepti var veidot tā, lai būtu 2/3 Base ēnas un 1/3 ēnas!

Padoms: Atcerieties, ka neapstrādāti mati un pigmentēti mati krāsojas atšķirīgi, tāpēc, arī rezultāts izskatās atšķirīgs!