Optima uzmundrina tūkstošiem frizieru!

__Tirgū jau sešus mēnešus, [Four Reasons Optima](https://fourreasons.fi/en/for-professionals/technical-products/optima-color) matu krāsa ir uzņemta fantastiski labi. Tagad Optima tiek izmantota vairāk nekā tūkstoš matu salonos Somijā! Mēs esam saņēmuši ļoti daudz pozitīvu atsauksmju par Optima uzticamību, bagātīgajiem toņiem un pārklājumu – un jo īpaši par to, kā tas frizieriem ir devis jaunu aizraušanos ar viņu darbu. Mēs vēlamies pateikt lielu paldies visiem Optima lietotājiem par viņu atsauksmēm un drosmi, pieņemot šo jauno krāsu sēriju.__

Lietošanas ērtums ir kvalitāte, kas tika atzinīgi novērtēta, ar prieku varam teikt, jo tas bija viens no vissvarīgākajiem mērķiem, izstrādājot produktu Optima. Lietotāji ir atraduši sirmo pārklājumu ar Optima * Cover * toņiem, kas ir loģiski un uzticami: bagātīgu brūnu nokrāsu iegūšana ir vienkārša, izmantojot Optima * Reflection * toņus, turpretī * Intense * un * Mixer * toņi ir lielisks papildinājums jauktām krāsām. Mēs izskatījām komentārus par Optima krāsu sēriju savā Facebook grupā un nolēmām pievērsties dažiem izciliem jautājumiem, kas tur tika izvirzīti.

## Sirmā pārklājuma risinājumi

Sirmais pārklājums ir viena no vissvarīgākajām matu krāsas iezīmēm, it īpaši ar jaunu krāsu sēriju. Four Reasons Optima nav tradicionālās N sērijas; tā vietā sirmās pārklājuma krāsas sauc par Cover toņiem. Lielākā atšķirība no tradicionālajām krāsu sērijām ir tā, ka aizklājošajiem toņiem ir ne tikai sirms pārklājums, bet arī tonis, kurā jau ir sajaukti trīs dažādi brūni: vēss, neitrāls un silts. Citiem vārdiem sakot, nav nepieciešams sajaukt atsevišķā tonī, lai iegūtu brūnu pārklājumu. Protams, ir jāizvēlas neskaitāmi brūni toņi, un, ja Cover toņa brūns neatbilst garuma un gala brūnam, jūs varat viegli sajaukt Optima Reflection vai Intense toņus.

Ar sirmo pārklājumu saistītās problēmas parasti attiecas uz vienu no šīm divām: vai nu gala rezultāts parāda dažus atsevišķus sirmus matiņus vai arī mati ir gaišāki pie saknes augšanas. Ja gala rezultātā ir redzami atsevišķi sirmi matiņi, varat iespējot labāku pārklājumu, pagarinot apstrādes laiku un pārliecināties vai esat uzklājis pietiekami daudz krāsu visiem matiem. Ja saknes pēc krāsošanas ir gaišākas, ieteicams, piemēram, izmantot krāsu, kas ir par grādu tumšāka.

### Padoms:
*Four Reasons Optima sedzošie toņi ir paredzēti ne tikai sirmam pārklājumam, bet arī palīdzēs sasniegt skaisti maigus, smalkus brūnus matus, kas nav sirmi. Piemēram, Optima NNB sērijā ir ļoti līdzīgi toņi kā .7 sērijā, kas dažiem ir bijuši vēlmju sarakstā. *

### Receptes skaistiem blondiem vasaras matiem

Mūsu Facebook profesionāļiem domātā grupa, kuru šodien dēvē par Four Reasons Professional, ir lieliska vieta, kur pārlūkot skaistus krāsojuma rezultātus un vasarīgu blondīņu toņu receptes. Optima Mixer toņi ir vienkāršs veids, kā sasniegt modernas šķeltas krāsas un ļoti intensīvus gala rezultātus.

Ja paredzētais gala rezultāts ir blonds ar 8–10 tumšu nokrāsu un jūs vēlaties pasteļtoņu, rožu zeltu vai līdzīgu toni, maisītāju daudzums maisījumā ir 3–10% no krāsas daudzuma, piemēram, 30 g 10P + 1,5 g Copper Gold Mixer (5%).Tumšākiem maisījumiem pievienojiet vairāk maisītāju. Piemēram, 6R toni var ievietot pat pusi no sarkanā maisītāja, kā rezultātā tiek iegūts satriecoši spilgti sarkans. Neaizmirstiet, ka visus šos gala rezultātus ietekmē matu krāsošanas sākumpunkts.

Ir daži gala rezultāti, kurus jūs nevarēsiet sasniegt, izmantojot Optima, tāpēc daudzdimensiju krāsu veidošanai mēs iesakām izmantot __Luxima__. Galvenais noteikums: izmantojiet Optima, kad vēlaties izlīdzināt pamatni, un izmantojiet Luxima, ja vēlaties saglabāt pamatnes toņu atšķirības. Vasara ir laiks blondiem matiem – Optima un Luxima ir nepārspējami instrumenti skaistu blondu “locks” izveidošanai. Neaizmirstiet ieteikt klientam pareizos kopšanas līdzekļus, lai saglabātu skaistu gala toni.

## Mūsu atbildes uz jūsu vēlmēm nākotnē

Mēs vēlamies, lai Four Reasons Optima krāsu diapazons būtu pietiekami kompakts, vienlaikus pārliecinoties, ka tā toņu izvēle ir aktuāla. Mēs jautājām Optima lietotājiem par jaunajiem toņiem, kurus viņi vēlētos saņemt, un saņēmām saistoši lielu skaitu atbilžu.

Optima rudenī būs jauni toņi, pamatojoties uz jūsu vēlmēm, un tie tiks veidoti tā, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu vēl vairāk izmantot Optima izcilās īpašības! KC Color Luxima tiks nodots arī zīmolam Four Reasons, un tas nesīs dažus jaunus toņus. Luxima krāsu sērija tomēr paliks nemainīga, atjaunotais iepakojums tiks ieviests pakāpeniski, līdzko vecais iesaiņojums beigsies, pārliecinoties, ka ņemam vērā mūsu vides problēmas. Lai atbalstītu Luxima lietotājus, mēs arī sagatavosim dažas video pamācības, kā jūs bijāt pieprasījuši.