Krāsu izvietojums – krāsas un griezuma saplūšana

Krāsu izvietošanas tehnikas ideja ir radīt kontrastu un spēcīgus, skaidrus krāsu segmentus, kas izceļ labākos matu griezuma aspektus un detaļas. Krāsu izvietošanas paņēmieni, piemēram, bloķēšana, slīdēšana vai sakņu ēna, tiek izmantoti, lai izveidotu krāšņu izskatu ar vairākiem toņiem, lai tas parādītu matu griezuma labākās puses, it īpaši īsiem un vidēja garuma matiem.

Intensīvs kontrasts ar “Block” tehniku
Ari matiem mēs izvēlējāmies ļoti intensīvas nokrāsas un “Block” krāsošanas paņēmienu, lai izceltu viņas ļoti krāsaino personību. “Block” paņēmienu var vienlīdz labi izmantot maigāku krāsu izvēlē – atbilstoši klienta stilam un vēlmēm. “Block” tehnika ir ideāli piemērota Ari diezgan īsajam matu griezumam, kur var redzēt skaidrus dažādu toņu laukumus no iepriekšējās krāsošanas.

1. Iepriekšējā apgaismošana

Sākuma punkts ar Ari matiem bija diezgan krāsains: diezgan daudz sakņu augšanas, krāsainu paneļu un gaišāku kolonnu, un galu. Mēs sākām ar matu iepriekšēju apgaismošanu un devāmies no tumšākas vainaga zonas uz gaišāku ārējo malu. Kā celšanas līdzekli izmantojām KC Blonde Multibleach ar 6% oksidētāju un uzklājām to no galvas ādas uz krāsainā paneļa. Pēc tam, kad tam bija dots laiks, lai tas stātos spēkā, mēs pēc dažām minūtēm pie vārpstas pievienojām pacelšanas līdzekli.

2. Sadalīšana

Mēs sākām matu šķelšanu no vainaga augstākā punkta, kur tie sāk dabiski krist uz priekšu. Mēs izveidojām trīsstūrveida laukumu priekšpusē, kas turpina visu ceļu aiz auss. Pēc tam mēs izgriezām trīsstūri uz vainaga un saspraudām sprādzes, garākās sānu sekcijas kā savus segmentus.

3. Krāsošana

Mēs sākām krāsošanu aizmugurē, ārpus aizsprostotajām vietām un no galvas ādas līdz galiem, uzklājām Four Reasons Optima Mixer Blue (1,5%). Tas pats tonis tika izmantots sprādžu zonā. Pēc tam mēs pārcēlāmies uz citām sānu sekcijām, izmantojot Optima Mixer Red 1,5%. Visbeidzot, augšējā daļa tika iekrāsota apmēram viena centimetra biezās slīpās daļās, sākot no matu galiem. Šahtām un galiem tika izmantota krāsa Optima 10P, lai vēl vairāk notīrītu zaļgano nokrāsu pamatnē. Mēs saknēm un dažiem atsevišķiem follijas segmentiem augšpusē uzklājām Optima Mixer Red.

4. Kopšanai mājās

Gala rezultāts ir tikpat krāsains kā tā valkātājs! Krāsas uzturēšanai mājās mēs Ari ieteicām lietot Red Ruby un Blue Sapphire toņus no Color Mask Art tiešās krāsu sērijas vienu reizi nedēļā.