Stilistu vēlmes piepildās ar Four Reasons Professional

Mēs, Four Reasons, uzskatām, ka visi ir paši skaistākie. Mēs vēlamies dažādot skaistuma jēdzienu, likt visiem cilvēkiem justies skaistiem. Mēs ticam, ka, strādājot kopā ar profesionāliem matu stilistiem, mēs varam radīt ikdienas pieredzi cilvēkiem ar labu pašnovērtējumu. Tas ir mūsu zīmola un mūsu produktu kodols.

Four Reasons Professional produkti ir izstrādāti, lai apmierinātu matu profesionāļu prasības, un tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes, vegānu sastāvdaļām videi draudzīgā veidā. Profesionāla matu stilista rokās produkti pārvēršas greznā pieredzē un labsajūtā par sevi. Produktu klāstu, kas tiks pārdots tikai no saloniem, klientiem ir viegli ieteikt ņemt mājās, lai ikdienas matu kopšanā, kā arī īpašos gadījumos pievilinātu greznību.

Izlase un bestselleri, kas ir produktu attīstības pamatā
Jaunās līnijas produktu izstrādes laikā mēs uzmanīgi ieklausījāmies stilistos. Tā kā Four Reasons Black Edition aizstās jauno Four Reasons Professional, daudzi no populārākajiem produktiem tiks iekļauti jaunajā Professional produktu atlasē. Daudzu cilvēku iecienītais skaistumkopšanas līdzeklis Beauty Primer ir atrodams jaunajā līnijā ar nosaukumu Styling Primer, un The Whip ir pārdēvēts par Smoothing Foam.

Izvēloties Four Reasons Professional sastāvdaļas, mēs esam koncentrējušies uz tādu sastāvdaļu atlasīšanu, kas atbilst mūsu augstās kvalitātes standartiem un ir arī vegāni, kas nozīmē, ka nevienā no produktiem nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu. Dažiem no Four Reasons Black Edition produktiem ir piešķirta tikai vegānu formula, bet citādi tie paliek nemainīgi. Šī “veganizācija” tika veikta populārajam Toffee Wax, kas bija bāzes produkts, izstrādājot jauno Texture Wax. Vegānu formulas tika izstrādātas arī krāsotu matu kopšanas līdzekļiem, kurus jaunajā Professional sērijā sauc par Brilliant Color Shampoo un Brilliant Color Conditioner.

Fantastiski jaunumi profesionālai lietošanai un patērētājiem
Papildus izlases saglabāšanai atlasē mēs piedāvājam arī dažus jaukus jaunumus, kas no mums tiek pieprasīti jau ilgu laiku. Mūsu mērķis ir piedāvāt kompaktu, bet daudzpusīgu izvēli, kas atspoguļo matu industrijas tendences un sniedz profesionāliem stilistiem visu nepieciešamo mazgāšanai, kopšanai, veidošanai un apdarei.

Four Reasons Professional piedāvā kopšanas līdzekļus ar lielu produktu izvēli īpašām vajadzībām salonu darbā. Deep Cleansing Shampoo ir ideāls produkts, ko lietot pirms ilglaicīgas iedarbības, tiešām krāsvielām vai intensīvas kondicionēšanas procedūras, jo tas no matiem noņem visus piemaisījumus, piemēram, veidošanas līdzekļa atlikumus. Tādā veidā aktīvās sastāvdaļas efektīvāk uzsūcas matos.

Mūsu produktu izstrādē ilgu laiku tika meklēts tīrīšanas līdzeklis ar kondicionējošām īpašībām, lai saglabātu vēsu blondo matu nokrāsu, kas efektīvi neitralizētu dzeltenos pigmentus, nepadarot matus pārāk pelēkus. Ilgi meklējumi bija tā vērti: Four Reasons Professional No Yellow Shampoo satur daudz tīru violetu pigmentu un kondicionējošas sastāvdaļas, padarot to par patiesi lielisku šampūnu, lai blondie toņi būtu gaiši un veselīgi. Mati izskatās labākā stāvoklī, un tiem ir izteikts apjoms pēc No Yellow Shampoo lietošanas. Kopā ar Four Reasons Professional Violet Styling Mousse šis topošais bestselleru produkts ir ideāls vēsu un košu blondīņu aizsargs.

Daži produktu padomi no jaunās līnijas
Daudzi stilisti bija lūguši matu laku ar super stipru fiksāciju, pat vissmagākajām situācijām, un mēs šo vēlmi esam piepildījuši ar jauno Extreme Hold Spray. Nosaukums visu pasaka – lielisks fiksējošais aerosols, kuram varat uzticēties, lai noturētu pat visekstrēmākos stilus! Spēcīgu noturību piedāvā arī jaunā Four Reasons Professional Gel Glue, kas paredzēta īsu matu veidošanai vai frizūras sīku detaļu nofiksēšanai.

Cilvēki ar gariem matiem tiek palutināti ar jauno Four Reasons Professional Dry Shine Spray, kas frizūru pabeidz ar vieglu spīdumu un noņem visas sprogas no matu galiem, neļaujot matiem justies vai izskatīties smagiem. Izmantojot Four Reasons Professional Humidity Shield, jūs varat saglabāt visu frizūru, pat no vislielākā ienaidnieka mitruma. Papildus stila formai, kas aizsargā no mitruma, tas piedāvā arī mīkstu turēšanu, kas ir lieliski piemērota, lai lokainie mati būtu pievilcīgi visu dienu.
Jauns superprodukts ir arī Four Reasons Professional Body Boost – perfekts sliktu matu dienu glābējs un sapņu produkts ikvienam ar smalkiem, plāniem matiem. Body Boost piešķir krāšņu apjomu un tekstūru pat vissmalkākajiem matiem un jaukam bohēmiskam, neatgriezeniskam izskatam – izmantojiet šo produktu, lai dienas laikā atsvaidzinātu matus un turētu sev līdzi pudeli, lai kur jūs dotos!

“Viss vienā – visu darāmā varoņa” izstrādājums – Four Reasons Professional Multi-Benefit Detangling Spray – kondicionē, baro un aizsargā matus, nodrošina karstuma aizsardzību to žāvēšanai, piešķir spīdumu un elastību un padara garus matus vieglāk veidojamus un pārvaldāmus. Salonu darbiem šis produkts lieliski darbojas arī kā matu griešanas losjons! Šis universālais produkts sniedz priekšrocības visiem matiem, bet ir īpaši brīnišķīgs visiem gariem matiem. Ideāls produkts ceļošanai – daudzu produktu priekšrocības var iepakot vienā pudelē!

Solis mūsu ilgtspējības mērķu virzienā
Four Reasons Professional sastāvdaļu un iesaiņojuma izvēle ir viens konkrēts solis ceļā uz mūsu kā vides aizsardzības un ētiskās atbildības mērķiem. Šobrīd mūsu produktu klāstā jau ir 95% vegānu produktu, un mūsu mērķis ir līdz 2020. gada beigām izveidot pilnīgi vegānu produktu klāstu. Šis mērķis jau ir sasniegts ar Four Reasons Professional produktu līniju.
Mēs pastāvīgi meklējam ekoloģiskākas alternatīvas savam iepakojumam, un mūsu mērķis ir aizstāt visu plastmasu ar pārstrādātu vai bioloģiski ražotu plastmasu vai citiem ekoloģiskākiem iepakojuma materiāliem, neapdraudot produkta īpašības vai lietošanas pieredzi. Four Reasons Professional izstrādājumi galvenokārt tiek iesaiņoti pārstrādātā plastmasā, un vaska burkas iesaiņojums nākotnē tiks izgatavots no bioloģiskas plastmasas.

Mūsu ilgtspējības mērķi ietver arī oglekļa pēdas samazināšanu. Four Reasons Professional mazgāšanas un kopšanas līdzekļi tiek ražoti Somijā, un veidošanas izstrādājumi tiek ražoti Eiropā sertificētās rūpnīcās, ar kurām mēs strādājam.