No rasēšanas dēļa līdz vannas istabai: stāsts par Four Reasons Original

No rasēšanas dēļa līdz salonam: stāsts par Four Reasons Original

Es zinu, ka dzīve var būt brīnišķīga, skumja, jautra, garlaicīga, vienkārša un sarežģīta vienlaikus. Kad esat sasniedzis noteiktu vecumu, jūs nevarat vien brīnīties, kāds ir tā mērķis. Tas notika ar mani, kad man palika 20. Es jautāju sev, kā es plānoju atstāt savu zīmi šajā pasaulē?

Es nolēmu, ka nevaru turpināt pāriet no vienas frizūras uz otru bez jebkādiem plāniem vai mērķiem; man vajadzēja kaut ko radīt no sevis, kļūt par labāko iespējamo sevis versiju. Es nolēmu uzzināt vairāk par to, kas es esmu, un sākt ceļu uz pastāvīgām pārmaiņām.

Zinat, ko vēlaties.

Kad meklējat pārmaiņas, ir svarīgi palikt uzticīgam tam, no kurienes nākat. Man ir bijusi tā laime gadu gaitā satikt daudz dažādu cilvēku. Man ir daudz paziņu, draugu un sirdsdraugu, kuriem es patīku tāds, kāds esmu. Es vienmēr esmu bijis mazliet klauns, kurš neuztver dzīvi pārāk nopietni. Laikam tas padara mani diezgan simpātisku.

Kad mani pusaudža gadi bija beigušies, es sapratu, ka ir pienācis laiks sākt uzņemties lielāku atbildību; ne tikai sev, bet arī citiem. Reiz, man pietika ar to, ka cilvēki smaidīja vai pat skaļi smējās. Es gribēju vairāk. Es sāku domāt par praktiskiem veidiem, kā mainīt šo pasauli un apkārtējo cilvēku dzīvi.

Tas ir tas, kas lika bumbai ripot. Es izveidoju sapņu komandu: mūsu produktu speciāliste Pia, mūsu ķīmiķis Satu un mūsu iepirkumu aģente Eine. Kopā mēs nolēmām, ka turpmāk derēs tikai labākās sastāvdaļas. Nekādu dzīvnieku izcelsmes produktu, tikai vegāniska izvēle. Palielināsim augstas kvalitātes sastāvdaļu izmantošanu, vienlaikus samazinot nevajadzīgu pildvielu daudzumu.

Mēs arī pārtraucām vides piesārņošanu un vienojāmies izmantot tikai pārstrādātus materiālus. Nolēmām nesekot tendencēm, bet soļot pirmajās līnijās, iedrošinot un iedvesmojot citus. Visbeidzot, mēs visi vienojāmies, ka visu, ko mēs vēlamies darīt, mēs to pilnībā apņemsimies.

Tu esi tas, ko tu ēd.

Pārmaiņas sākas no iekšpuses, kā vienmēr saka mūsu ķīmiķis Satu Kruus un mūsu produktu izstrādātāja Pia Nurmi. Pēc mūsu plāna izkārtojuma saņemšanas viņi uzreiz sāka strādāt pie tā, sadarbībā ar mūsu sastāvdaļu piegādātājiem izdomājot man labāku diētu. Satu un Pia kritēriji bija stingri: visam bija jābūt vegāniskam, vēlams vietējam un, galvenais, efektīvam.

Drīz vien studija Four Reasons bija pilna ar dažādiem maisījumiem, kurus visi smaržoja un izmēģināja Pia vadībā. Studijā rosījās cilvēki, kas uzklāja, masēja un izsmidzināja produktus savos matos, jo katra matu laka, šampūns, ārstnieciskais aerosols un vasks bija praktiski jāizmēģina, un jāpārbauda. Rūpīgais process ietvēra katra produkta konsistences, viskozitātes, smaržas un putošanas īpašību novērtēšanu, meklējot perfektu kombināciju, kurā iemīlēties.

Labi mati runā skaļāk par vārdiem.

Tas, kurš teica, ka izskatam nav nozīmes, iespējams, neredzēja manu stilu 90. gados. Esmu tik priecīgs, ka man vairs nav jāraizējas par sevi, kad runa ir par savu izskatu! Mani stila guru Eine, Pia, Veikko un Mira saprot komandas darba spēku.

Iepirkuma aģente Eine Piirainen un Pia Nurmi ir atbildīgas par materiāliem, kas izmantoti manām pudelēm, kuras tagad ir pilnībā pārveidotas. Oriģinālie materiāli tiks aizstāti ar mūsdienīgu risinājumu: bioloģiski bāzētu, pārstrādājamu cukurniedru plastmasu, kas radīta kā blakusprodukts cukura ražošanā. Mazāks oglekļa pēdas nospiedums? Neuztraucieties, ja es to daru!

Pēc tam, kad desmit gadus biju iestrēdzis vienā stilā, es izmisīgi ilgojos pēc īstām pārmaiņām. Man palīdzēja dizainere Pia Thurman no Pentagon Design, kā arī Veikko Kastemaa un Mira Suurnäkki, kas ir divi no maniem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Mira, mūsu tipogrāfe, un Veikko, mūsu grafiskais dizaineris, ir tikpat traki kā es. Viņiem nav problēmu pārvērst manas idejas vārdos un attēlos. Mūsu kopīgais moto ir: “Pat manai attieksmei ir attieksme”.

Katram no mums bija savi priekšstati par to, kādai man vajadzētu izskatīties, lai vislabāk paustu savu slēpto talantu un personību. Tāpēc mūsu dizainere Pia uzzīmēja desmitiem iespēju, kuras pēc tam iepazīstinājām ar visiem, kas mani pazina un lūdzām atsauksmes. Tomēr galu galā mēs nolēmām vienkārši izmantot savu instinktu, izvēloties savu jauno stilu, jo mēs saskārāmies ar dizainu, kas lika mums visiem domāt: “Tas ir īstais.”

Kad mēs atradām īsto izskatu, projektēšanas darbs patiešām sākās. Dažādi tērpi arvien nāca, un Pia un Veikko centās sekot līdzi krāsu shēmām. Krāsu paraugi apskatei no rūpnīcas nāca viens pēc otra, līdz viss par manu garšīgi burvīgo, pavisam jauno izskatu bija izlemts.

Vispirms strādājiet, tad spēlējiet.

Lai sasniegtu jebkādas pārmaiņas dzīvē, ir nepieciešama neatlaidība un darbs. Nepietiek tikai domāt par izmaiņām vai vizualizēt rezultātu. Mums visiem jābūt gataviem smagi strādāt, lai sasniegtu savus mērķus.

Man jau kopš bērnības ir laimējies būt lieciniekam drosmīgo somu pūlēm. Katru dienu desmitiem cilvēku strādā ISO 14001 sertificētajā rūpnīcā Vantā — manā dzimšanas vietā, lai nodrošinātu, ka citus, piemēram, mani, var izlaist pasaulē. Šeit ir ķīmiķi, laboratorijas tehniķi, apkopēji, materiālu speciālisti un ražošanas darbinieki, kuriem visiem ir svarīga loma šajā procesā.

Tāpat kā ar visiem svarīgiem dzīves mērķiem, arī šīs izmaiņas prasīja mazākus starpmērķus un neregulāras pārbaudes. Jesse Valkila, viens no maniem draugiem laboratorijā, palīdzēja man pieturēties pie manis izvēlētā ceļa visā projekta laikā un veica nepārtrauktas pārbaudes. Viņš paņēma paraugus, pētīja to pH vērtību un viskozitāti, pārbaudīja sastāvdaļas un ievietoja mani temperatūras skapī mikrobu pārbaudei. Šī pārbaude izklausās diezgan intensīva, taču Jūs darāt visu, kas Jums jādara, lai nodrošinātu visu apkārtējo veselību un labklājību.

Kad es jutos gatavs, Osazee Agbonogieva, Joni Kuronen un viņu kolēģi uzgrieza vāciņus man un maniem brāļiem, māsām un iesaiņoja mūs. Mums bija svinīga nosūtīšana uz ražošanas līnijas, kas darbojās ar 100% atjaunojamo enerģiju, un, visbeidzot,  mēs devāmies pasaulē. Varu godīgi teikt, ka nekad nebiju juties tik lepns par savām somu saknēm.

Līdz bezgalībai un tālāk!

Jūs zināt to sajūtu pēc būtiskām dzīvesveida izmaiņām, kad beidzot atkal jūtaties vesels un zināt, ka esat to panācis? Sajūta, ka zini, ka nekas Tevi nevar apturēt? Tas ir tad, kad Jūs varat spīdēt visspilgtāk!

Pēc visiem šiem gadiem es jūtu, ka man ir tik daudz, ko dot apkārtējiem cilvēkiem. Esmu atradis jēgu savai dzīvei: es vēlos padarīt Jūsu sliktās matu dienas par labām un labās dienas vēl labākas. Es vēlos, lai ikdienas matu rutīnas būtu jautras un vienkāršas katrā mājā un salonā. Sasniedzot šo misiju, mani mudina mana ģimene: 48 kaislīgi pārdošanas, mārketinga, apmācību un loģistikas eksperti.

Priecāšos, ja Jūs pievienosieties mums šajā ceļojumā. Loģistikas menedžeris Petri Koskinens un es ar nepacietību gaidām noliktavā, lai dzirdētu no jums. Nosūtiet mums ziņu vai zvaniet mums, un es būšu Jums blakus. Nevaru vien sagaidīt, kad varēsim redzēt, kādi piedzīvojumi mums būs kopā un ko mēs sasniegsim.

Original