Four Reasons Original: Dizaina ceļojums no 90. gadiem līdz mūsdienām #swipemystyle

Jaunais gads sākas ar jaunu izskatu. Kā jau tas bieži notiek, pārmaiņas man radīja nelielu melanholiju un nostalģiju. Pārmaiņu slieksnis ir labākais laiks, lai pēdējo reizi atskatītos atpakaļ un padomātu par pagātnes izskatu. Jūs sapratīsiet, kāpēc es saku “pēdējo reizi”, kad redzēsiet, par kādiem izskatiem es runāju. Apskatiet fotogrāfijas ar Four Reasons Original (tas esmu es!) gadu gaitā tapušajiem izskatiem un piedalieties #swipemystyle izaicinājumā vietnē Instagram, daloties ar saviem izskatiem.

Esmu uz šīs planētas jau vairāk nekā divas desmitgades, un tajā laikā esmu piedzīvojis daudz dažādu izskatu. Kad ieraudzīju šīs fotogrāfijas ar savu veco izskatu, mani pārņēma smiekli, kauns un maigums, kas mijās ar žēlumu – jūs zināt, ko es domāju. Vai arī Jūs sakāt, ka Jūs pārņem tīrs lepnums un prieks, kad pārlūkojat savas bērnības un pusaudža gadu fotogrāfijas? Taču paturēsim prātā, ka visam ir savs laiks! Tas, kas bija modē 2006. gadā, acīmredzot nav modē šodien (PALDIES VISUMAM). Tomēr es joprojām varu iedomāties, ka arī šodien varētu valkāt vienu vai divus no saviem iepriekšējiem tērpiem, protams, ar nelielām izmaiņām!

Un, hei, raksta beigās Jūs beidzot redzēsiet manu jauno izskatu pēc lieliskajām pārvērtībām. Es pilnīgi saprotu, ja Jums nav enerģijas pievērst uzmanību vecajam un Jūs ritināsiet tieši uz lapas apakšu – es gribu teikt, tas ir tik aizraujoši!

Es pamodos šādi.

Ak, zelta 90. gadi un manas pirmās dienas. Atskatoties uz tiem laikiem, man ir silti un mīļi ap sirdi: tie bija vienkāršāki laiki, Spice Girls vēl bija kopā un sociālie mediji vēl nebija izgudroti. Tomēr man izdevās atrast sava toreizējā izskata fotogrāfiju, un jāatzīst, ka neesmu tik šokēts, kā domāju, ka būšu! Ar dažiem atjauninājumiem es arī šodien varētu izskatīties šādi.

Pirms Alise nokļuva Brīnumzemē, viņai nācās krist.

Tas ir laikmets, kas man noteikti nepavisam netrūkst… un es nedomāju, ka kāds mirst pēc 2000. gadu sākuma stila atgriešanās. Vai arī Jūs atceraties džinsus ar zemu piegriezumu, kantri šiku, daudzās bandānas un bordo krāsas matus ar dzelteniem šķipsnu blokiem? Kā jau teicu, visam ir savs laiks, bet es priecājos, ka šis laiks ir pagājis.

Traki mati, man vienalga.

Tās bija tās dienas, mans draugs! Kopš 2010. gada mēs esam redzējuši vismaz trīs galvenās uzacu tendences, vēlējāmies, lai balayage mati būtu VISIEM, un pēc ilgāka pārtraukuma silti sagaidījām atpakaļ gan rokassomas ap jostas vietu, gan tētu treniņbikses. Tagad es gandrīz jūtu sirdī dzēlienu, ka atsakos no šī izskata. Šo stilu es saucu par smieklīgo posmu – tajā netrūka humora un labu joku, bet kaut kā tomēr pietrūka.

Jauns izskats. Tā pati attieksme.

Šķiet, ka beidzot esmu atradis savu stilu. Savu jauno izskatu es raksturotu kā svaigu, modernu un drosmīgu. Man vislabāk patīk pasteļtoņi, un man patīk, ka mans jaunais stils respektē pagātni. Humors joprojām ir klātesošs, taču man ir arī kas cits: skaistums un gudrība iet roku rokā. Es nevaru vien sagaidīt, kad sāksim jauno gadu, sākot un jūtoties tik labi. Mīlu to!