Four Reasons kolekcija SS21: BEZ FILTRA

Daži paredz, ka šis gads būs vēl sliktāks par iepriekšējo. Zini, gads, kuru Jūs visi labprātāk aizmirstu… Bet mēs uzdrīkstamies nepiekrist! Tātad, kā mēs varam būt pārliecināti, ka 2021. gads nav tikai draņķīgs turpinājums ar neveiksmīgu sižetu?

Nu, mēs nezinām. Bet mēs zinām: tas, ko mums nes jaunais gads, ir atkarīgs no tā, ko mēs nesīsim jaunajā gadā. Mūsu attieksme pret jauno gadu ir pārāk krāšņa, lai to sodītu. Pievienojieties mums un izmantojiet šo iedvesmojošo attieksmi! Realitātes pārbaude: Jūs nevarat kontrolēt visu, kas notiek Jums apkārt, bet Jūs varat kontrolēt savu attieksmi.

Jau kādu laiku zem virsmas mutuļo drosmīgs un pārliecinošs izskats, savukārt galvenokārt dominē maigāks stils. Iespējams, maigāks izskats ir devis mums noturības sajūtu strauji mainīgajā pasaulē, un tas ir labi.

Bet tagad ir pienācis laiks pārņemt kontroli. Lai atlaistu veco, parādiet mūsu patiesās krāsas, esiet brīvi, drosmīgi un spēcīgi. Dzīve ir pārāk īsa, lai nekad neizmēģinātu neko jaunu. Vai esat gatavs nospiest pogu un pārveidot visu savu izskatu? Vai arī vēlaties sākt ar mazumiņu un piešķirt savam pašreizējam izskatam kādu kaislību? Izvēle ir tava!

BOSS REŽĪMS: IESLĒGTS

Bļodas griezumi ir atgriezušies! Bļodas griezumu pieminēšana var radīt priekšstatus par zēnu grupām 1990. gados, taču šī klasiskā griezuma atjauninātā versija ir lieliski piemērota modernam, spēcīgam un pārliecinātam indivīdam. Mainiet griezuma garumu un leņķus, lai padarītu to gludāku Jūsu unikālajām iezīmēm.

Lai gan bļodas griezumam ir spēcīgas līnijas, to var veidot dažādos veidos. Gluds, neformāls vai augšup pret debesīm… Jūs izvēlaties, kā veidot matus!

Pabeidziet matu krāsu ar spīduma līnijas efektu, kas mirdz starp matu korpusu. Spīduma līnijas tehnika vienkāršai matu krāsai piešķir šķautni un unikālu pieskārienu. Varat paslēpt vai izcelt efektu, mainot stilu.

Izvēlieties šo izskatu, ja vēlaties būt boss un izlemiet, kāda būs jūsu diena.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: graduēts bļodas griezums

Krāsas recepte: Shine līnija tika balināta ar Four Reasons Hydrobleach 6%, vienlaikus ar bāzes tonēšanu, izmantojot Luxima BASE 5-6 + 4-6,25 CHOCOLATE CHERRY 1,5%

Pēc balināšanas balinātās sekcijas tika tonētas ar Four Reasons Color Mask Intense Blue, Violet un Fuchsia, mainot dažādus toņus saknēs un galos.

“SOUL ON FLEEK”

Moto: Es zinu, ka izskats nav viss, bet man tas ir katram gadījumam.

 

 

Vai Jūs vēlētos katru rītu pamosties ar perfektiem sērfinga viļņiem matos un sākt dienu uzreiz pēc izkāpšanas no gultas? Šī frizūra ir par maigiem sērfošanas viļņiem, kas saglabājas matos, pateicoties vieglai strukturālajai apstrādei. Pareizs griezums izceļ bezrūpīgo, mūžīgo stilu. Krāsa izceļ jauno matu struktūru: nedaudz tumšāka pie matu saknēm, neizmantojot pilnīgu ombre efektu.

Sātīgie toņi ir spēcīgāki vietās, kuras vēlaties izcelt. Galos mainās dziļāki un gaišāki toņi.

Un kas teica, ka pēc garā viļņa nevar piecelties? Šie mati tika izgaismoti no saknēm līdz galiem ar Luxima BASE krāsām. Viegli, ātri un bezrūpīgi.

Ar šādiem bezrūpīgiem matiem Jums noteikti diena būs bez stresa!

Izvēlieties šo izskatu, ja nevēlaties tērēt laiku pie spoguļa un, ja vēlaties, lai Jūsu mati atbilstu Jūsu autentiskajai un gaumīgi nekārtīgajai dzīvei.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: Gari slāņi, griezums ar žileti

Tekstūras apstrāde: Pastāvīgas lokas ar astoņiem lieliem ruļļiem, ilgviļņu līdzekļiem Four Reasons Multiwave C un B

Krāsu formula: Luxima BASE 8-9 + 8-10.74 HONEY BUNNY + 7-9.33 AMBER 6% 30min

CELTIES UN IZNĪCINĀT

Devīze: sūtīt selfijus uz NASA, jo es esmu zvaigzne.

Paredzams un konvencionāls – nē, paldies! Jūsu attieksme piepilda telpu, kad Jūs tajā ienākat, un Jums nav vajadzīga neviena piekrišana Jūsu izvēlei.

“Shag” griezums ir ideāla izvēle Jums: tas izstaro pārliecību un drosmi. “Shag” griezums frizūru var veidot no mežonīgas, līdz nežēlīgai frizūrai. Papildiniet izskatu ar bagātīgu un spēcīgu matu krāsu.

“Shag” griezumus padarīja slavenas ikoniskās 70. gadu rokzvaigznes. Mūsdienu “Shag” griezums ir vienlīdz piemērots gan birojam, gan skatuvei, jo viss ir atkarīgs no attieksmes! Neatkarīgi no tā, vai Jūs ejat iepirkties vai apmeklējat zinātnisko konferenci, citiem nebūs šaubu, ka esat šova zvaigzne.

Izvēlieties šo izskatu, ja Jums patīk cilvēks, par kādu esat kļuvusi pēc smaga darba, lai to sasniegtu.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: daudzslāņains, slīpēts, leņķveida “shag” griezums

Krāsu recepte: SAKNES Optima 😯 30g + COPPER GOLD Mixer 30g + 11NO 15g 3%.

Galus maigi balināja ar Multibleach 3%

TONIS: pie saknēm COPPER GOLD Mixer, uz galiem GOLD COPPER Mixer, abi 1,5%.

PATIESĪBĀ ES TO VARU!

Devīze: Ja es būtu domāts, lai mani kontrolētu, man būtu pievienota tālvadības pults.

“Mullets” ir paredzēts pankiem un nav piemērots mūsdienīgam izskatam? Muļķības! Mūsdienu “mullets” ir ļoti universāls, un to var izmantot gan dvēseliski mākslinieki, gan enerģiski dumpinieki. Mainiet garumu un stilu, lai izskats atklātu labāko no Jums.

Divu toņu matu krāsa ir ideāla izvēle “mulletiem”. Apvienojiet spēcīgu krāsu ar pieklusinātāku toni, lai radītu pareizo attieksmi un noslēpumainību.

Izvēlieties šo izskatu, ja vēlaties izcelt dažādus savas personības aspektus. Kontrastējoši pretstati veido perfektu kombināciju.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: Mūsdienīgs “mullets”

Krāsu formula: Balināšana ar Four Reasons Bleach 6%.

Bāzes krāsa: Optima 7MB + 8P 3%

Izceltās vietas: RED VIOLET mixer + VIOLET mixer + PINK mixer 1,5%.

MEŽONĪGS NAV VIDĒJAIS

Devīze: Šodienas prognoze: 100% iespēja uzvarēt

No kā ir veidota klasika? Klasika ir tik droša izvēle, ka Jūs varat to drosmīgi pārveidot, lai padarītu to par savu – Jūs nevarat mainīt pasauli, sekojot noteikumiem.

Ikoniskais bobs iegūst jaunu veidolu, ja to griež ar žileti, nevis šķērēm, atstājot galus, kas izskatās nedaudz raupji un spalvveidīgi. Veidojot frizūru, to var padarīt spodrāku vai raupjāku.

Bloka krāsojums, kas ir novietots uz smagākas puses no atdalīšanas, piešķir izskatu jaunu pavērsienu. Lai mainītu krāsas izskatu, mainiet šķēlumu. Kāpēc to slēpt, ja varat to parādīt! Izvēlieties šo izskatu, ja esat dzīvā klasika.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: griezums ar žileti ”bob”

Krāsu recepte: Vienlaikus bāzes krāsu tonēšana ar Luxima BASE 3 – 3%.

Izceltās vietas tonis: Optima COPPER GOLD mixer 1,5 %, plānas sekcijas malas ar Optima BLUE Mixer 1,5 %.

NEVAINOJAMA PILNĪBA

Devīze: Īstais mirdzums nekad nav ārējs.

Mūsdienu pasaulē mēs varam viegli nonākt dziļos ūdeņos. Ticība labajam prasa drosmi un personīgu ieguldījumu katru dienu. Dariet labu, izskatieties labi!

Šis izskats ļauj izpausties Jūsu unikālajām priekšrocībām. Matu struktūra un dabiskās lokas ieņem centrālo vietu matu griezumā, kas atbalsta matus, un krāsas ir iedvesmojušās no dabas: saules stari atkal ieraudzīs dienas gaismu.

Izvēlies šo izskatu, ja esi vienots ar dabu un Tavs slepenais ierocis ir laba karma. Labās vibrācijas, ko sūtīsiet, atgriezīsies pie Jums daudzkārt.

TEHNIKAS TEKSTS

Griezums: vīriešu kārtainās cirtas

Krāsu recepte: Galu balināšana ar brīvām rokām pa vienai saujai lokas, Multibleach 1,5%

Tonēšana Luxima SILVERFOX + SUNKISS 1,5%