Mūsu iecienītākie vārdi: pasakains, mežonīgs un funkcionāls, bet ko vēl piedāvā Four Reasons?

Mēs nopietni uztveram savu kā skaistumkopšanas nozares dumpinieka lomu un zinām, ka mums ir pienākums laiku pa laikam rīkoties, lai attaisnotu šo titulu. Tāpēc, mēs ar lepnumu dalāmies ar saviem iecienītākajiem vārdiem, par kuriem uzņemamies pilnu atbildību.

Kā Jūs jau zināt, mums patīk radīt pasakainus un funkcionālus produktus, taču pudeles un iepakojums tikai nedaudz ieskicē to, kas patiesībā ir Four Reasons un par ko mēs ceram kļūt. Nākamais jautājums ir: kas ir Four Reasons – pa īstam? Zemāk apskatiet mūsu visu laiku iecienītākos vārdus, proti, 4 + 1 frāzi, kas vislabāk raksturo Four Reasons patieso būtību.

#1 PA ĪSTAM, VEGĀNISKS

Ilgtspēja, ētiskums un dzīvnieku tiesības mums ir ļoti tuvas. Katra Four Reasons produkta saturs ir 100% vegānisks, kas nozīmē, ka neviens no mūsu produktiem nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

Kas īsti ir vegāniska kosmētika? Dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas var izmantot kosmētikā to kondicionējošo un atjaunojošo īpašību dēļ, kas piešķir matiem spīdumu, kā arī lai mainītu produkta konsistenci. Taču tās nav nepieciešamas, un ir arī citas alternatīvas sastāvdaļas. Dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas var aizstāt ar sintētiskām vai dabīgām sastāvdaļām. 2018. gadā mēs izvirzījām mērķi visus savus produktus padarīt vegāniskus. 2020. gadā mēs pārtraucām izmantot dzīvnieku izcelsmes produktus, un kopš tā laika mūsu jaunie produkti ir vegāniski – jej!

Uz visiem atjaunoto Four Reasons produktu iepakojumiem ir uzraksts BTW, I’m vegan vai 100% vegan, kas apliecina, ka produkts ir vegāns.

Kopš 2009. gada ES ir aizliegts testēt visu kosmētiku ar dzīvniekiem. Mēs neizmantojam izmēģinājumus ar dzīvniekiem mūsu produktiem vai sastāvdaļām.

#2 LABA CENAS UN KVALITĀTES ATTIECĪBA

Mēs izvēlamies tikai labākās sastāvdaļas saviem produktiem. Mēs tik ļoti mīlam savas sastāvdaļas, ka atjaunojot produktu līniju Four Reasons Original, to daudzumu palielinājām pieckārt. Mūsu mērķis ir izmantot tikai tās sastāvdaļas, no kurām Jūs varat gūt labumu un, kuras ir būtiskas produkta funkcionalitātes ziņā. Šī iemesla dēļ mūsu produktos neatradīsiet neko papildus, piemēram, nevajadzīgas krāsvielas.

Mūsu produkti ir ne tikai vegāniski, efektīvi un droši, bet arī garšīgi smaržo. Izņēmums, protams, ir produktu līnija Four Reasons No Nothing, kas radīta tiem, kam nepieciešams atpūsties no visām smaržvielām – un visām papildu.

Tiem dabas bērniem, kuri vēlas samazināt ķīmisko vielu pārbagātību savā ķermenī un dod priekšroku dabīgām sastāvdaļām, mēs esam izveidojuši produktu līniju Four Reasons Nature, kas ir sertificēta dabīgā kosmētika. Nature produkti ir saņēmuši arī Ecocert Cosmos Natural sertifikātu, kas garantē produktu kvalitāti un dabīgumu.

#3 BRĪNIŠĶĪGS

Mūsu izskats ir ļoti maza daļa no mums – svarīgāk ir tas, kas notiek mūsu galvā un kā mēs izturamies pret citiem. Mēs mudinām cilvēkus vērst uzmanību no ārējām uz iekšējām īpašībām un uztvert sevi kā veselumu – lielisku cilvēku, kurš ir cienīgs mīlestības, cieņas un pieņemšanas, tieši tāds, kāds viņš ir.

Ar savu iepakojumu un komunikāciju mēs vēlamies Jums atgādināt, ka esat pasakains – ar savām perfektajām nepilnībām. Neviens no mums nav perfekts, un mēs vēlamies šo faktu atzīmēt. Tāpēc, mūsu mērķis ir dalīties ar saistošu un jautru saturu, kas mūsu kanālos piedāvā kaut ko ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Instagram ieraksts vai oriģinālās pudeles aizmugure, vēstījums ir paredzēts, lai sniegtu Jums spēku un – būsim godīgi – lai Jūs nedaudz pasmietos. Tomēr mums ir arī lielāks mērķis: lauzt šauru skaistuma izpratni un novērst lielāko problēmu šajā nozarē, proti, nereālistiskos skaistuma ideālus.

Mēs vēlamies būt arī paši nepilnīgi un atzīt, ka ne vienmēr viss izdodas, kā plānots, un ka visu nevar paveikt uzreiz. Mēs visi esam mācīšanās ceļā, un, ja mēs kaut ko vēlamies, tad to, lai mācīšanās nekad nebeigtos! Neraugoties uz to, mēs jau daudz ko esam sasnieguši:

  • Mēs izturamies ar cieņu pret ikvienu
  • Radot jaunus produktus, mēs vienlīdz ņemam vērā visus cilvēkus
  • Mēs cīnāmies par mazākajiem
  • Mūsu katalogā mēs izmantojam dažādus modeļus, kas katrs savā veidā ir pasakaini skaists un vismaz vienā no tiem ikviens var saskatīt sevi. Tomēr tas ir nepārtraukts darbs, un mēs varam atzīt, ka mēs vēl neesam pabeiguši. Sekojiet mūsu tīmekļa vietnei un citiem mūsu kanāliem, lai redzētu mūsu darba augļus!
  • Mēs nerediģējam attēlus, lai novērstu nepilnības

Mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt savas unikālās un lieliskās īpašības, lai atbrīvotos no matu problēmām un drosmīgi kļūtu par sevi.

#4 SĪVI ROZĀ KRĀSĀ

Mēs, dumpinieki, nolēmām zaļo krāsu pārvērst rozā. Mēs nerunājam par mūsu šampūna pudelīšu krāsu izvēli, bet gan par pavisam ko citu: rozā mums nozīmē vegānisku un vietēju, ilgtspējīgu iepakojumu un produktus, kas ir radīti B-R-Ī-N-I-Š-Ķ-Ī-G-A-J-I-E-M Jums.

Piemēram, visi Four Reasons Original šampūni un matu kopšanas līdzekļi ir izgatavoti no vegāniskām sastāvdaļām un ražoti Somijā, mūsu rūpnīcā, kas izmanto 100 % atjaunojamo enerģiju. Katrs Four Reasons Original un Four Reasons No Nothing iepakojums ir izgatavots no pārstrādājamas plastmasas, kuras pamatā ir cukurniedres, tādējādi ievērojami samazinot produktu oglekļa dioksīda emisiju.

Visi mūsu produkti ir tik videi draudzīgi, cik vien tas pašlaik ir iespējams, nemazinot produkta un iepakojuma īpašības, efektivitāti un kvalitāti. Piemēram, Four Reasons Color Mask produktu līnijas produkti nav izgatavoti no pārstrādātiem vai bioloģiskiem materiāliem, jo pagaidām nav iepakojuma materiāla, kas aizstātu neapstrādātu plastmasu un spētu tikpat efektīvi saturēt produkta krāsu pigmentus. Mēs meklējam labākus risinājumus mūsu iepakojumam, un, par laimi, tie tiek strauji izstrādāti jau šobrīd.

#5 UZVARĒTĀJS (mēs mudinām ikvienu būt nepilnīgam)

Lai gan ilgtspējīgu matu produktu radīšana nozīmē ikdienas mācīšanos (un vēl ir daudz darāmā), dažkārt ir labi apstāties, lai atzīmētu panākumus un uzvaras. Tāpēc, svinēsim!

2020. gads

#1 Mēs aizvietojām 57 produktu iepakojuma materiālu ar bioloģisku, pārstrādājamu cukurniedru plastmasu.

#2 No noliktavas izvestās iepakojuma kastes mēs aizvietojām ar kartonu, no kura 75 % ir otrreizēji pārstrādāts materiāls. Turklāt mēs nomainījām iepakojuma lenti no plastmasas uz papīra.

#3 Mēs piedalījāmies Mielinauha līdzekļu vākšanā, ko organizēja MIELI Mental Health Finland, kas uztur valsts krīzes palīdzības līnijas.

#4 Mēs sasniedzām vienu no saviem galvenajiem mērķiem: Four Reasons produkti tika atjaunoti, lai tie būtu 100% vegāniski.

Tagad ir pienācis laiks virzīties uz jauniem mērķiem.