Color Mask vai Color Mask Intense – ko Jūs izvēlēsieties?

Four Reasons Color Mask tonējošie produkti ir pazīstami un droši produkti, kas saglabā jūsu matu krāsu un padara to dinamisku. Kāpēc kaut ko labot, ja tas nav sabojāts, vai ne? Taču ne visi ir gatavi samierināties ar drošiem variantiem: mēs jums piedāvājam jaunāko Color Mask produktu līnijas papildinājumu Color Mask Intense. Mēs uzskaitījām galvenās atšķirības starp oriģinālajām Color Mask un jaunajām Color Mask Intense tiešajām krāsām, lai atvieglotu jūsu lēmumu. Kura no tām ir piemērotāka jums? Izvēloties mūsu tonējošos produktus, ņemiet vērā šādus faktorus!

Four Reasons Color Masks ir tonējošu šampūnu un intensīvu masku līnija, ko varat izmantot, lai maigi vai drosmīgi izceltu matu krāsu, kad vien vēlaties. Barojošais un pigmentiem bagātais sastāvs paildzina krāsas ilgumu, vienlaikus saglabājot tās mirdzumu. Izvēlieties sev tīkamāko no 22 mirdzošajiem toņiem!
 
Color Mask Intense ir intensīvi tonējošs un kopjošs līdzeklis balinātiem vai krāsotiem matiem, kas piešķir matiem ļoti spilgtu un intensīvu rezultātu. Color Mask Intense tiešajām krāsām ir augsta pigmenta koncentrācija, un tās ir piemērotas visdrosmīgākajiem matu stiliem: īsāk sakot, šie produkti ir spēcīgas un skaidras šoka krāsas. Produktu līniju veido septiņi mirdzoši toņi: Zilāfuksijasrozādzeltenāoranžārubīnsarkanā un violetā krāsa.

Vai esat drosmīgs vai DROŠS?

 

Drosmīgajiem

Izvēlieties Color Mask tonējošos produktus, ja vēlaties tonēt vai saglabāt esošo matu krāsu. Ar Color Mask tonējošajiem produktiem varat iegūt daudzpusīgus rezultātus: balinātiem matiem var piešķirt pilnīgi jaunu toni, bet krāsoti mati ilgāk saglabās dzīvīgumu. Ja jums bieži apnīk matu krāsa, Color Mask ir lieliska iespēja, lai pēc saviem ieskatiem mainītu matu toni un pat tos miksētu. Jūs varat lietot produktu, piemēram, reizi nedēļā vai katru reizi, kad mazgājat matus.
 
Pārbaudiet visus Four Reasons Color Mask toņus šeit!

Drošajiem

Izvēlieties Color Mask Intense, ja zināt, ka tonēšana nav jūsu sirdslieta, un vēlaties ko vairāk. Ja vēlaties intensīvu un DROSMĪGU toni, kas saglabājas gandrīz pārāk ilgi, izvēlieties Intense. Color Mask Intense produkti, atbilstoši savam nosaukumam, intensīvi tonē matus un ir pielīdzināmi tiešajām krāsām, jo tajos ir liela pigmenta koncentrācija. Mēs iesakām jaunos intensīvos toņus īpaši tiem, kuri izmanto tiešās krāsvielas un ir visu pārzinājuši (tostarp to, ka tonēšanas laikā parasti ir lietderīgi lietot cimdus)! Ja vēlaties izcelties no pūļa un šokēt visus ar saviem košajiem matiem, izvēlieties intensīvo toni.

Pārbaudiet visas septiņas intensīvi tiešās krāsas šeit!

Cik intensīvs ir pietiekami intensīvs?

Color Mask Intense toņi ir patiešām intensīvi, pateicoties augstajai pigmenta koncentrācijai. Krāsa pielīp pie rokām, apģērba un flīzēm, tāpēc, lietojot līdzekli, noteikti pasargājiet gaišas virsmas – ar to arī vajadzētu būt pietiekami, lai jūs zinātu, cik labi krāsa saglabājas matos.
 
Color Mask tonējošie produkti ir maigāki un mazgāšanas laikā arī izbalē. Tas ļauj jums mainīt matu toni tik bieži, cik vēlaties. Rezultāta intensitāte vienmēr ir atkarīga no matu kvalitātes un porainības, kā arī no paša produkta krāsas: sarkanais Red tonis sniedz intensīvāku rezultātu nekā, piemēram, gaišais Pearl.
 
Gan Color Mask tonējošos produktus, gan Color Mask Intense toņus var lietot tik daudz un tik bieži, cik vēlaties. Piemēram, Color Mask tonējošās maskas vislabāk darbojas, ja tās regulāri lietojat, lai saglabātu matu krāsu. Savukārt Color Mask Intense saglabājas matos ļoti ilgu laiku. Ja vēlaties tikai uzturēt esošo intensīvo toni, tiešo krāsu vajadzētu sajaukt ar kondicionieri.
 
Jūs varat sajaukt gan Color Masks, gan Color Mask Intense toņus, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Mēs iesakām kombinēt, piemēram, Four Reasons Color Mask Toning Treatment toņus Rose un Rose Gold. Rezultātā iegūsiet saldu cukurvates krāsas toni!

Visos Four Reasons Color Mask iepakojumos atradīsiet vēsas un siltas krāsas skalu, kas norāda, cik vēss vai silts ir tonis. Savukārt uz Color Mask Intense iepakojuma ir pasteļkrāsas un spilgtuma skala, kas norāda, cik intensīvs ir tonis.

Šampūns vai maska, uzturēšana vai ātrs rezultāts?

Four Reasons Color Mask Toning produktu līnija piedāvā gan šampūnus, gan intensīvas maskas. Color Mask Toning šampūni pēc iespējas maigāk attīra krāsotus matus, piešķir matiem spīdumu un neelektrizē matus. Lietojiet Color Mask Shampoo sava parastā šampūna vietā, kad jūsu matiem nepieciešama tonēšana un spīdums.
 
Visos Color Mask Toning Treatment produktos esošie augu izcelsmes proteīni un aminoskābes kopj matus, uzlabojot to spīdumu un vitalitāti. Color Mask Intense produkti ir tikpat kondicionējoši kā Color Mask Toning Treatments, tāpēc jūs varat uzticēties, ka tie piešķirs jums pasakainu spīdumu.
 
Paturiet prātā, ka gan Four Reasons Color Mask, gan Color Mask Intense produkti vislabāk piemēroti krāsotiem matiem. Tumšums, dziļums un ilgnoturība vienmēr ir atkarīga no sākuma punkta. Color Mask Intense produkti vienmēr nodrošina intensīvāku galarezultātu nekā Color Masks: kondicionējošās tiešās krāsošanas rezultāts ir ātrs un saglabājas ļoti ilgi. Jūs redzēsiet, ka neviena cita tiešā krāsviela nav salīdzināma ar šo kondicionējošo spēka produktu!

Viens, kas paliek

Tāpat kā visi mūsu produkti, arī Four Reasons Color Mask un Color Mask Intense produkti ir 100% vegāniski, tāpēc jums nekad nebūs jāizvēlas starp saviem pasakainajiem matiem un vērtībām!