5 x glītas spīļveida sprādžu frizūras | Atdzīvina garlaicīgu matu dienu

Iespējams, Jūs jau esat izmēģinājuši šī gada modīgāko (un vienkāršāko) frizūru: klasisko spīļveida sprādzes copi, kas glābs Jūsu dienu, īpaši tajās dienās, kad mati ir taukaini. Jums nav jāveic burvju triki, lai iegūtu šīs jaukās un svaigās spīļveida sprādzes frizūras! Mēs apkopojām sešus variantus, no kuriem varat izvēlēties sev tīkamāko.

Vērpt & Griezt

Šim stilam Jums būs nepieciešami trīs mazas vai vidēji lielas spirāļveida sprādzes un nedaudz pacietības.

Šādi tiek izveidots stils:

Atdaliet matu posmu no šķipsnas līdz šķipsnai un savelciet tos rokās uz ruļļa.

Novietojiet pirmo sprādzīti savītā ruļļa vidū tā, lai tas neattītos.

To pašu atkārtojiet vēl divas reizes, vienmēr paņemot vēl vienu sekciju visā galvas platumā un pievienojot to esošajam rullim.

Atkarībā no matu garuma ievietojiet pēdējo sprādzi aptuveni kakla augstumā.

Sasieniet mezglu

Šādu frizūru vajadzētu kombinēt ar vieglu matu laku, piemēram, Four Reasons Original Styling Hairspray, kas notur frizūru un piešķir tai elastību. Vieglas fiksācijas matu laka atvieglo mezgla sasiešanu. Matu laka arī noturēs mezglu vietā.

Šādi tiek izveidots stils:

Vispirms pievienojiet izvēlēto produktu. Atdaliet matu posmu no šķipsnas uz šķipsnu un savelciet tos rokās uz ruļļa.

Rullīti savelciet cilpā un pārvelciet to caur sevi. Šādi sasieniet mezglu.

Pievienojiet mezglu pārējiem matiem ar sprādzi. Varat izpausties radoši, novietojot sprādzi uz sāniem, vertikāli vai pa diagonāli. Skatieties, kā Jums vislabāk patīk!

Spīļveida sprādzes stils ar apgriezienu

Ikviens atceras šo klasisko frizūru: visi mati ir savīti kakla aizmugurē un pēc tam nostiprināti ar sprādzi. Taču arī šo stilu var pacelt nākamajā līmenī!

Šādi tiek izveidots stils:

Izsmidziniet matu pūderi, lai drošāk noturētu matus. Mēs izvēlējāmies Four Reasons Original Hair Powder.

Sadaliet matus divās daļās un katrā rokā satveriet vienu matu daļu.

Sagrieziet daļas pīnē, kas līdzinās copes rullītim.

Rullīti divreiz pārgrieziet pret galvu un nostipriniet ar sprādzi vidū. Pārliecinieties, ka zobiņi dziļi iegrimst matos, lai frizūra turētos vietā visu dienu.

Pīta cope

Tagad ir īstais laiks apkopot dažādu krāsu un izmēru spīļveida  sprādzes, lai padarītu Jūsu frizūru košāku. Šim stilam mēs izvēlējāmies tauriņa klipsi – skaists, vai ne?

Šādi tiek izveidots stils:

Sāciet ar matu pūderi, piemēram, Four Reasons Original Volume Powder, kas palielina matu apjomu un piešķir matiem papildus kuplumu.

Sapiniet matus kā parasti. Atbrīvojiet pīni, izvelkot tās daļas uz āru. Atbrīvojot matus, ir vieglāk piestiprināt sprādzi, un matu sakārtojums izskatās brīvāks. Ja vēlaties, varat arī sasiet pīni ar nelielu matu gumiju.

Savelciet pīnes copē vai nekārtīgā copē un nostipriniet tās ar sprādzīti.

Skaisti klipsīši

Tik jauki! Šīs jaukās copītes ir tik dabiskas. Tagad Jūs varat izveidot tradicionālās copes ar spīļveida sprādzēm, nevis gumijām. Šādā veidā mati nelūzīs un galvas ādai neradīsies nieze!

Šādi tiek izveidots stils:

Izsmidziniet sauso šampūnu pa visiem matiem, lai iegūtu apjomīgu un tīru izskatu. Mēs izmantojām Four Reasons Original Dry Shampoo.

Atdaliet nelielu posmu no vienas galvas puses, savelciet to un nostipriniet ar sprādzi. Dažas šķipsnas varat atstāt priekšpusē, lai ierāmētu seju.

Atkārtojiet otrā pusē.