Mullets vai garš bobs? Four Reasons ERAS kolekcija SS24 atgriež 90. gadus.

2024. gada pavasaris ir klāt, un klāt ir arī drosmīgi skarbie 90. gadi. Tendenču laikmeti regulāri riņķo apkārt, un tikai klasika dzīvo mūžīgi. Tagad ir 90. gadu kārta uzmirdzēt: mikro bārkstis, tekstūra un mulleti atgriežas, vai esi gatavs? ERAS kolekcija ir laika mašīna, kas mūs aizved atpakaļ uz 90. gadu drosmi un dumpinieciskumu.

2024. gada pavasara matu tendenču kolekcija ERAS parāda, kāpēc trīsdesmit gadus vecas tendences un metodes ir pelnījušas savu brīdi gan biznesā, gan uzmanības centrā. ERAS atgriež 90. gadus mūsdienu ielās un no jauna iepazīstina ar tiem jaunās paaudzes tādā veidā, kas ir gan pazīstams, gan pilnīgi jauns. Neatkarīgi no tā, vai 90. gadu labākās lietas piedzīvojat pirmo vai atkārtotu reizi, dariet to ar saviem nosacījumiem. Iedvesmojieties no astoņiem Kolekcijas stiliem, kas atgriež 90. gadus atpakaļ – “What goes around, comes around.”

Īsiem

“Semimullet” ar slāņošanu apakšā un izkārtotiem slāņiem virspusē rada satriecošu 90. gadu struktūru un tekstūru. Galvenā uzmanība ir pievērsta priekšdaļai: aizmugure ir īsa, lai priekšdaļu varētu elastīgi pārmest no vienas puses uz otru. Ar raksturīgo stilu “priekšpusē – bizness, aizmugurē – ballīte” tā ir drosmīga izvēle, kas ietver 90. gadu dumpiniecisko garu. Tā ir paredzēta tiem, kas vēlas izcelties un kuriem patīk skarbāks, retro stils. Mūsdienu mulletu var veidot dažādos veidos, lai uzsvērtu tā asumu vai mīkstinātu tā ietekmi, tādējādi padarot 90. gadu stilu maigāku.

Bobi

Sasveicinieties ar “Bobiem”: Franču bobs sniedz slāņojumu un apjomu, un tas ir pasakains stils kombinācijā ar īsām bārkstīm. Savukārt garais bobs ir mūsdienīgs 90. gadu klasiskā boba veidols ar sānu šķēlumu, garu priekšējo daļu un slaveno apjomu.

Gariem

Gariem matiem ir viegli pielāgot dažādus stilus, kas atspoguļo 90. gadu daudzveidību un radošumu. Rotaļājieties ar sprādzēm: tās veido priekšpusē smagu griezumu, kas skaisti izceļas arī ar matiem, kas sasieti atpakaļ. Dodat priekšroku apjomam? Izmēģiniet slāņot matu apakšu un izkārtojiet to augšdaļu.

Puiciskiem

Tagad Jūs varat atteikties no balināšanas un pāriet uz nedaudz garākiem modeļiem! Dabiskā matu tekstūra ir populāra, un mulleti ir kļuvuši par maigu atgriešanos.