Lūk, kā izvēlēties pareizo balinātāju un gūt panākumus!

Matu balināšana joprojām ir ļoti modē. Mūsu balinātāju klāstā ir risinājumi visiem matu balināšanas pakalpojumiem, piemēram, lielām krāsas izmaiņām, folijas izgaismošanai un sakņu balināšanai. Katram balinātājam ir atšķirīgs sastāvs un īpašas īpašības, lai atvieglotu darbu ar dažādām balināšanas tehnikām. Visiem mūsu balinātājiem ir bez smaržvielām, amonjaka un vegānu sastāvs. Zemāk skatiet labākos padomus par to, kā lietot balināšanas produktus Four Reasons!

Rūpīga konsultācija ir galvenais priekšnoteikums, lai izvēlētos pareizo produktu un tehniku.

Visaptveroša konsultācija ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nodrošina labu galarezultātu. Jums ir jābūt skaidram priekšstatam par vēlamo galarezultātu, pirms sākat domāt par tehniku un izmantotajiem produktiem. Konsultācijas laikā rūpīgi jāizrunā klienta vēlmes, lai pārliecinātos, ka galarezultāts būs tāds, kādu vēlas, lai izvairītos no vilšanās.
 
Balinātāja izvēli ietekmē vēlamais galarezultāts un darbā izmantotā tehnika. Kad būsiet iepazinušies ar izmantotajiem balināšanas līdzekļiem, varēsiet viegli sasniegt vēlamo galarezultātu un zināsiet, kādu līdzekli un oksidanta stiprumu izvēlēties. Visiem Four Reasons balinātājiem ir atšķirīgs sastāvs un nedaudz atšķirīgas īpašības, kas nozīmē, ka balinātājs jāizvēlas atbilstoši balināšanas tehnikai, matu stāvoklim un produkta īpašībām.

Zemāk skatiet izglītības satura speciālistes Lindas Lehto iecienītākos Four Reasons balinātājus un to izvēles dažādiem darbiem!

Pilnīga balināšana un sakņu atjaunošana – izvēlieties Four Reasons Hydrobleach

“Šis balinātājs ir lieliski piemērots tiem paņēmieniem, kad produktam jābūt maigam un masa nedrīkst būt pārāk bieza. Šī balinātāja Hydroshield tehnoloģija aizsargā matus apstrādes laikā, un turklāt produkts saglabājas pietiekami mitrs visa lietošanas procesa laikā.”

Folijas stiprinājumi – izvēlēties Four Reasons Ultralift 9+

“Šis balinātājs ļauj samazināt oksidanta stiprumu, jo tas ir jaudīgāks balinātājs. Konsistence ir arī pietiekami bieza, lai veiktu “babylights”, un tā noturēs folijas vietā. Šis produkts ir mans personīgais favorīts: Es veicu daudz detalizētu tehnisku darbu, un šī produkta konsistence tam ir ideāli piemērota!”

Brīvroku “balayage” tehnikas – Four Reasons Bleach ir jūsu labākais draugs

“Four Reasons Bleach, kas spēj pacelt matus līdz pat septiņiem līmeņiem, ir maigāks balināšanas līdzeklis, kas ir labākā izvēle brīvrokas “balayage” tehnikām. Padoms! Ir labi palielināt oksidanta stiprumu par vienu līmeni, jo pats produkts rada maigākus balināšanas rezultātus.”

Atcerieties optimālo sajaukšanas attiecību un oksidanta stiprumu

“Bieži sajaukšanas attiecība balinātājiem ir 1:2. Tomēr, ja veicat detalizētu izgaismošanu, sajaukšanas attiecību vajadzētu mainīt uz 1:1,5, lai masa būtu biezāka. Samazinot sajaukšanas attiecību, īpaša uzmanība jāpievērš pareizas oksidanta izturības izvēlei. Samazinot oksidanta daudzumu, produkts kļūst sārmaināks, kas nozīmē, ka produkts būs stiprāks. Šādā situācijā ir ieteicams samazināt oksidanta stiprumu par vienu pakāpi, lai saglabātu matus pēc iespējas labākā stāvoklī.”

Sadaļas lielumam ir liela nozīme, balinot matus

“Mēdz teikt, ka, jo plānāks ir griezums, jo gaišāks ir rezultāts. Pamatojoties uz savu pieredzi, es tam noteikti piekrītu. Ja izmantojat mazākas sekcijas, varat izmantot arī maigāku oksidantu. Arī ar maigāku oksidantu var panākt tīri blondu galarezultātu, ja vienkārši ļaujat tam darīt savu darbu. Tāpēc, dodiet produktam laiku, lai tas iedarbotos, un, ja izmantojat laikietilpīgu tehniku, atcerieties palielināt oksidanta stiprumu katru reizi, kad sajaucat jaunu masu, lai nodrošinātu vienmērīgu galarezultātu. Pilnas galvas izgaismošanai es parasti sajaucu trīs dažādas masas un visās no tām izmantoju atšķirīgu stiprumu, jo balinātāja stiprums sāk samazināties, ja tas ilgāku laiku atrodas glāzē. Šādi rīkojoties, es varu nodrošināt, ka balinātāja stiprums paliek nemainīgs.”

Skatīt visus Four Reasons balinātājus šeit!