Kairinājums? 4 iemesli, kāpēc izvēlēties matu produktu līniju bez smaržvielām

Sakiet “nē” produktiem, kas ik nedēļu paliek plauktos. Pasakiet “nē” klientam, kurš vienmēr kavējas. Noraidiet visus tos, kas nav frizieri, bet, sēžot uz krēsla frizētavā, zina visu par matu griešanu un vienmērīgu krāsas uzklāšanu visos apstākļos. Pasakiet tīru patiesību savai kolēģei, kura, šķiet, tic, ka jūsu frizētavā naktīs strādā neredzama tīrīšanas feja.

Ja viss jūs kairina, izvēlieties produktu līniju, kas nevienam nerada kairinājumu. Four Reasons No Nothing saka stingru “nē” smaržvielām, parasti jutīgumu izraisošām sastāvdaļām un visam, kas nav nepieciešams.

#1 Bez smaržvielām

Produktu līnijā Four Reasons No Nothing nav smaržvielu, kas parasti nesatur sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, tāpēc šie produkti ir lieliska izvēle cilvēkiem ar jutīgu ādu, kā arī visiem, kas vēlas samazināt smaržvielu un ķīmisko vielu daudzumu uz ķermeņa. Vai zinājāt, ka līdz pat 30 % somu ir jutīgi pret smaržvielām?

#2 Nekādu tukšu solījumu

Somijas alerģijas, ādas un astmas federācija ir piešķīrusi visiem līnijas matu produktiem zīmi “Alerģija”. Alerģijas zīme ir apliecinājums produkta kvalitātei un uzticamībai. Tā garantē, ka produkti nesatur šādas sastāvdaļas:

Smaržas
Aromāti
Ēteriskās eļļas
Kopumā sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas vai to koncentrācijas
Asteraceae savienojumi
Fenilēndiamīni
Formaldehīds un tā atbrīvotāji

#3 Bez kompromisiem

Beidzot matu produkti bez smaržvielām jutīgai ādai, kas nerada kompromisus attiecībā uz kvalitāti! Produktu līnijā Four Reasons No Nothing atradīsiet šampūnus un kondicionierus četriem dažādiem matu tipiem, kas nodrošina mitrumu, apjomu vai krāsu aizsardzību, vai atjauno bojājumus.
 
Papildus bagātīgi putojošiem šampūniem un barojošiem, spīdumu piešķirošiem kondicionieriem, produktu klāstā ir arī veidošanas līdzekļi prasīgai lietošanai. Produktu līnijas iepakojums ir tikko pārveidots, un skaistās pudeles un burciņas ir elegants papildinājums jebkurai frizētavai. Mitrinošie šampūni un matu kopšanas līdzekļi ir pieejami arī šampūnu stacijas izmēros.

#4 Nekā nevajadzīga

Four Reasons No Nothing iepakojums ir izgatavots no bioloģiskas cukurniedru plastmasas.
 
Bioplastmasas izmantošana samazina atkarību no naftas, un tās ražošana rada mazāk oglekļa dioksīda emisiju nekā parastās plastmasas. Iepakojums ir arī pilnībā pārstrādājams. Visi produktu līnijas produkti ir 100% vegāniski, kas nozīmē, ka tie nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
 
Mūsu solījums, ka mūsu produkti nesatur neko nevajadzīgu, attiecas arī uz transportu un starpproduktiem. Four Reasons No Nothing šampūns un matu kopšanas līdzekļi tiek ražoti Somijā, mūsu rūpnīcā, kas izmanto 100 % atjaunojamo enerģiju. Produktu līnijas aerosola produkti, piemēram, matu lakas, tiek ražoti Zviedrijā.
 
Izdariet izvēli, kas ir labvēlīga jūsu matiem un videi – pasakiet Nē visam nevajadzīgajam.