Izgaismojiet savus blondos matus ar maigiem pasteļtoņiem – Color Mask līnijai pievienoti jauni pavasara toņi!

Vai esat iepazinušies ar Four Reasons Color Mask? Four Reasons Color Mask ir jūsu krāsoto matu labākais draugs. Tā neļaus jūsu mirdzumam izbalēt! Tonējošo šampūnu un intensīvo masku klāsts, kas ļauj tonēt matus mājas apstākļos gan maigi, gan drosmīgi – tieši tā, kā jūs vēlaties. Vai meklējat jaunu dzirksti un stimulu saviem matiem? Four Reasons Color Mask līnijai pievienotas ilgi gaidītās maigās krāsas! Kuru no tām izvēlēsieties šopavasar?

Gaiša lavanda – Color Mask Toning Treatment Light Lavender

Ja plānojat krāsot matus modernā ceriņkrāsā, saglabājiet krāsu ar Color Mask Toning Treatment Light Lavender! Šī tonējošā intensīvā maska piešķir jūsu krāsotajiem matiem gaišu lavandas nokrāsu, vienlaikus neitralizējot dzeltenos toņus.

Pūderveida sārtums – Color Mask Toning Shampoo Blush & Color Mask Toning Treatment Blush

Ja jūsu šī pavasara krāsa ir maiga, pūderaini rozā, saglabājiet savu krāsu ar Color Mask Toning Shampoo Blush un Color Mask Toning Treatment Blush! Color Mask Toning Shampoo Blush bez sulfātiem, maigi mazgā krāsotus matus, neelektrizē matus un saglabā sārtu toni, vienlaikus neitralizējot dzeltenos toņus. Turpiniet matu kopšanas rutīnas ar Color Mask Toning Treatment Blush intensīvo masku ar to pašu toni.

Smilšaini bēšs – Color Mask Toning Treatment Cool Sand

Ja esat izvēlējies smilšainu blondo krāsu, saglabājiet to ar Color Mask Toning Treatment Cool Sand! Šī tonējošā intensīvā maska piešķir jūsu matiem smilškrāsas bēšu nokrāsu, vienlaikus neitralizējot dzeltenos toņus. Iekļaujot Color Mask savā matu kopšanas rutīnā, jūs varat nodrošināt, ka jūsu matu krāsa ilgāk saglabāsies mirdzoša, spilgta un mati būs veselīgi, un laimīgi!

Paturiet prātā, ka tonējošie Four Reasons Color Mask produkti ir vislabāk piemēroti apstrādātiem matiem! Visas Four Reasons Color Masks maskas nesatur amonjaku, ir 100% vegāniskas un iepakotas pārstrādājamā plastmasā.

Four Reasons Color Mask

#1 Pagarina matu krāsas ilgumu

#2 Palielina matu krāsas intensitāti

#3 Piešķir matiem spilgtu krāsu mirdzumu

#4 Uztur jūsu matu krāsas vēsos vai siltos toņus