Krāšņas frizūras ar sprādzēm visām gaumēm un matu tipiem – kāda ir Jūsu mīļākā?

Bieži vien uz piespraudēm skatās kā uz vienkāršiem matu nostiprināšanas elementiem, un vispārējais priekšstats ir tāds, ka tām jābūt paslēptām matos. Taču tagad nav īstais laiks slēpties! Ar piespraudēm var izveidot daudzpusīgas frizūras un frizūras, kas izceļ pašu piespraudi – vai šajā gadījumā vairākas piespraudes. Mēs izveidojām sešas satriecošas “bobby pin” un matu saspraudīšu frizūras, no kurām Jūs viegli varēsiet izvēlēties sev piemērotāko savam matu stilam. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz ballīti vai lekciju, Jums ir daudz veidu, no kuriem izvēlēties.

#Gorgeous | Vienkāršs krāšņums

Lai pārliecinātos, ka neaizmirsīsi, cik krāšņs esi, Tev ir šis hashtags, kas atgādinās katru reizi, kad paskatīsies spogulī. Atzīstiet, šis stils ir krāšņs un neticami vienkāršs: divas vertikālas piespraudes un divas horizontālas – un voilà! Kādēļ vēl vairāk sarežģīt lietas, vai ne?

Izvēlieties Four Reasons Original Fiber Wax, lai palīdzētu Jums savērpt matu priekšējo daļu. Vasks ar augstu šķiedru saturu piešķir matiem elastīgu fiksāciju un palīdz izlīdzināt nepaklausīgos mazos matiņus.

Krāsu šļakatas | 90. gadu Snap klipšu stils

Šis stils ir domāts visiem, kam patīk 90. gadi. Atceraties tās krāsainās sprādzes, ko varēja pamanīt gan uz Holivudas sarkanā paklāja, gan katras pusaudzes matos? Kā mēs varētu aizmirst. Mēs pārnesām 90. gadu mīlīgāko snap klipšu stilu uz 2023. gadu, un ah – mēs atkal iemīlējāmies tajā. Atstājiet matu priekšpusi nolaistu un izvietojiet klipšus rindā vienā galvas pusē – vai kāpēc ne abās! Vai klipšu var būt par daudz?

Lai pabeigtu šo frizūru, iesakām izmantot Four Reasons Original Strong Hairspray, kas piešķir matiem spēcīgu un elastīgu fiksāciju, kā arī skaistu spīdumu.

Spīdīgi & vienkārši | Mirdziet un noturiet

Šis piespraužamo sprādžu stils ir ideāli piemērots tiem pasākumiem, kuros vēlaties ne tikai skaistas piespraudes, bet arī to, lai Jūsu frizūra būtu noturīga un ilgi kalpotu. Vienkāršas piespraudes var padarīt interesantākas, izvietojot tās dažādos virzienos vai asimetriskā secībā. Vienkāršs stils ne vienmēr nozīmē garlaicīgs!

Izmēģiniet Four Reasons Original Dry Shampoo, lai atsvaidzinātu matus un piešķirtu tiem vieglu, un samtainu atbalstu.

Sajauc to | Izteiksmīgas matu piespraudes

Ja vēlaties kaut ko papildus, izvēlieties šo frizūru. Šeit nav nekā vienkārša – tikai pārpilnība. Un tas darbojas! Savāc visas iespējamās piespraudes un saspraudes un izkārto tās izvēlētā secībā vienā galvas pusē. Stiprinājuma izmēram vai stiprinājuma veidam nav nozīmes; esi drosmīga un variē.

Noslēdziet šo stilu ar Four Reasons Original Power Gel, kas notur nepaklausīgus matus savā vietā un padara tos spīdīgus.

Ballītes skaistule | Svētku zirgaste

Tas ir tik jauki! Neatkarīgi no tā, kas rakstīts uz matu sprādzes, šis ir stils ballītēm un vakara pasākumiem. Ielieciet matus zirgastē vai nekārtīgā copē un pievienojiet klipšus, lai frizūra būtu svinīga. Šim stilam lieliski derēs arī matu gumija.

Lietojiet Four Reasons Original Hair Powder, lai piešķirtu kuplumu un noturību zirgastei. Nostipriniet matus ar vieglas fiksācijas matu laku, piemēram, Four Reasons Original Styling Hairspray.

Skaista ar pērlītēm | Eleganta zirgaste ar pērlītēm

Šajā stilā ir kaut kas īpašs. Klasiskās, ar pērlītēm rotātās piespraudes paceļ zirgasti uz nākamo līmeni. Ar piespraudēm var izcelt dažādus frizūras elementus, ievietojot tās īstajās vietās. Šī frizūra ir ideāli piemērota, piemēram, kāzām vai citiem svētkiem.

Ja mati ir slideni un Jums ir grūti noturēt piespraudes vietā, pievienojiet pūderi Four Reasons Original Volume Powder. Apjomu piešķirošais pūderis piešķir matiem raupju struktūru un lielāku kontroli.