Dabiski favorīti dažādiem matu tipiem – 3 x maigi dabiski šampūni

Krāču šalkoņa, skujkoku meža smarža, svaigi nopļauts zāliens un vasaras puķu dobes. Ja tas jums sagādā prieku, turpiniet lasīt. Four Reasons Nature dabīgie šampūni ir radīti jums, ja esat noguruši no ķimikāliju sloga un vēlaties piedalīties labākas rītdienas veidošanā, vienlaikus izskatoties L-I-E-L-I-S-K-I. Tagad ir laiks atklāt savu patieso dabu! Mēs uzskaitījām 4 labākos dabīgos šampūnus visiem matu tipiem. Atrodi, kurš no tiem ir piemērots tieši tev 😉.
 
Neatkarīgi no tā, vai tavi mati ir cirtaini, taisni, sausi vai taukaini, mēs varam derēt, ka viens no taviem produktiem ir šampūns. Mēs visi mazgājam matus. Daži to dara katru dienu, citi retāk. Arī vēlamie rezultāti atšķiras tikpat lielā mērā kā matu tips; tieši tāpēc mums ir daudz iespēju, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko.
 
Izvēloties dabīgu šampūnu no mūsu Four Reasons Nature matu produktu līnijas, jums nekad nebūs jāpakļaujas kompromisiem attiecībā uz saviem principiem vai vērtībām. Šampūni padarīs jūsu matus tīrus un veselīgus, kā to paredzējusi daba. Šie produkti ir arī 100% vegāniski. Izvēlieties piemērotāko alternatīvu no šiem četriem produktiem un sāciet mazgāt! Es zinu, ka jūs nevarat gaidīt.

Psst!

Skaistumkopšanas nozares profesionāļi atzina Four Reasons Nature matu produktu līniju par labāko inovāciju 2020! Balvu piešķīra matu profesionāļi žurnāla Pinni izveidotā skaistumkopšanas žurnālistu žūrija, kas pārbaudīja vairāk nekā 100 matu kosmētikas produktus no desmit dažādām kategorijām un izvēlējās labākos profesionālās kvalitātes matu kosmētikas produktus 2020. gadā.

1. Nature Moisture | Mitrinoša dabiskā kosmētika sausiem matiem

Sauso matu glābējs ir šeit: Four Reasons Nature Moisture Shampoo padara matus mitrus kā rīta rasa. Šampūns piešķir sausiem matiem tik ļoti nepieciešamo maigumu un nodrošina ideāla mitruma līdzsvara atjaunošanu. Līdzeklis stiprina matu struktūru, novērš lūšanu un turpmākus bojājumus. Šampūna aktīvā sastāvdaļa ir no cukurbietēm iegūts betaīns, kas nomierina niezošu un sausu galvas ādu.
 
Nature Moisture dabīgais šampūns nav parasts šampūns, bet gan čempions savā līgā: produkts tika atzīts par labāko dabīgās kosmētikas produktu 2020 Nordic Natural Beauty Awards kategorijā 99% dabīgā ārstēšana.
 
Kad jums vajadzētu izvēlēties Moisture: Mitrinošie produkti ir īpaši piemēroti cirtainiem matiem, kas var viegli savelties, sapiņķerēties un kaitinoši sapīties. Kad jums ir nepieciešams spīdums jūsu cirtām, izvēlieties mitrinošu līdzekli, kas atšķetina jūsu cirtas un padara tās kuplas. Izvēlieties Nature Moisture dabīgo šampūnu arī tad, kad jūsu mati kļūst īpaši sausi sezonālo svārstību dēļ. Karstā saule un sauss ziemas gaiss nav nekāds joks!
 
PADOMS: arī Nature līnijas Moisture Oil ieguva uzvarētāju tajās pašās balvās, kurās tika apbalvots šampūns, un tam ir pamatots iemesls. Šis produkts acumirklī piešķir matiem spīdumu.

2. Nature Color | Šampūns, kas dabiski aizsargā krāsu

Krāsa = spēcīga smarža? Šoreiz nē. Tāpat kā visiem Nature līnijas produktiem, arī šampūnam Color Shampoo ir dabīgs aromāts, kas nav tālāk par spēcīgām mākslīgām smaržvielām. Four Reasons Nature Color šampūns ne tikai patīkami smaržo, bet arī padara Jūsu matus mīkstus un spīdīgus, un pagarina Jūsu matu krāsas mūžu.
 
Aktīvajā sastāvdaļā – olīvu lapu ekstraktā – esošie antioksidanti uztur matu krāsu dzīvu un piešķir matiem iespaidīgu spīdumu. Stiprinošais un kondicionējošais sastāvs mazina matu lūšanu un atbrīvo matus no šķetināšanas. Šampūna sastāvā ir organiskais granātābolu un organiskais linsēklu ekstrakts.
 
Visi Four Reasons Nature produktu līnijas produkti ir klasificēti kā sertificēta dabīgā kosmētika. Ecocert Cosmos Natural sertifikāts garantē, ka Color Shampoo sastāvdaļas un ražošana ir ilgtspējīga un ētiska.
 
Kad izvēlēties Color: Color dabīgais šampūns ir īpaši piemērots krāsotiem un apstrādātiem matiem un atjauno krāsas spīdumu, un spilgtumu ar dabā iegūtām sastāvdaļām. Color šampūns arī saglabā krāsu un spīdumu starp matu kopšanas reizēm. Šis šampūns garantē ilgnoturīgu krāsu un mīkstus matus.

3. Nature Volume | Apjomu palielinošs dabisks šampūns smalkiem matiem

Vai mēs varam palielināt apjomu? Jā, protams! Nature Volume Shampoo ir vienkāršs veids, kā piešķirt matiem neticamu apjomu un kuplumu. Lai gan Nature Volume šampūns palielina matu apjomu, tas nepadara tos sprogainus. Gluži pretēji, tiek ideāli uzturēts jūsu matu mitruma līdzsvars, tāpēc matu virsma nekļūst sprogaina.
 
Sudraba liepas pumpuru ekstrakts efektīvi palielina matu apjomu un mitrina matus, kā arī aizsargā tos no ārējiem faktoriem, piemēram, laikapstākļu izmaiņām un gaisa piesārņojuma. Šampūns satur arī organisko smiltsērkšķu šķidrumu un organisko aprikožu ekstraktu. Šie produkti nav paredzēti ēšanai, bet YUM!
 
Kad jums vajadzētu izvēlēties Volume: Ja jūsu matiem ir nepieciešama matu atjaunošana un jūsu mati ir dabiski smalki vai plāni, izvēlieties šampūnu Volume. Šis šampūns ir piemērots arī visiem, kam ir grūti piešķirt matiem apjomu un kuru mati ar katru dienu kļūst arvien saplacinātāki. Izmēģiniet pievienot Four Reasons Nature Texture Mist, lai palīdzētu saviem noplakušajiem matiem, un jūs nebūsiet vīlušies.

Vai kāds teica “ilgtspējība”?

Visi Four Reasons Nature produktu līnijas produkti ir klasificēti kā sertificēta dabīgā kosmētika un ir ieguvuši Ecocert Cosmos Natural sertifikātu. Ko tas nozīmē praksē? Sertifikāts garantē, ka produktos nav sintētisko smaržvielu vai krāsvielu un, ka produkti ir ražoti saskaņā ar rūpīgi noteiktiem ekoloģiskiem standartiem. Neskaitāmi produkti pašlaik tiek pārdoti kā dabīgi, taču tikai izvēloties sertificētu produktu, jūs varat būt pārliecināti, ka produkts patiešām ir dabīgs un atbilst starptautiskajiem kritērijiem.
 
Cosmos Natural sertifikāts uzrauga arī produktu iepakojuma draudzīgumu videi: iepakojumam jābūt pārstrādājamam vai bioloģiski noārdāmam. Tāpēc Nature produktu līnijas šampūnu pudelītes un vāciņi ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas. Tīra daba, tīrs es.