Karstākās 2023.gada pavasara un vasaras matu tendences – slāņaini matu griezumi un drosmīgas krāsas!

Four Reasons DUETS kolekcija SS23 piedāvā karstākās matu tendences šim pavasarim un vasarai. Šogad joprojām modē ir slāņi, kā arī spilgtas un drosmīgas krāsas! Four Reasons DUETS kolekcija SS23 sastāv no četriem dažādiem duetiem, kurus var izmantot, lai ar vienu un to pašu tehnikas pieeju radītu divus atšķirīgus rezultātus: komerciāli maigu izskatu un asāku, raupjāku izskatu. Kura no šīm frizūrām ir jūsu mīļākā gaidāmajā sezonā?

DUETS 1

Šī dueta kopīgie faktori ir daudzslāņains griezums un globāla balināšana. Pielāgojot slāņu leņķi un garumu, var pielāgot stila raupjumu vai maigumu. Šī dueta asākajam izskatam izmantota Four Reasons Color Mask Intense Toning Treatment tiešās krāsvielas, kas liks stilam izcelties. Šī dueta maigākajai versijai mēs tonējām matus ar jauno Four Reasons Optima Liquids krāsu līniju, kas maigi tonē matus.

DUETS 2

Šī dueta kopīgais faktors ir krāsošanas paņēmiens, ko dēvē par pārāk virzītu bloku krāsošanu. Krāsas apvieno arī siltos un vēsos toņus. Tas ļauj panākt pārsteidzošas krāsu nianses un maigumu. Silto un vēso toņu kombināciju var redzēt apģērbā, mājas dekorā, kā arī matu krāsās. Šim duetam mēs izmantojām krāsu līniju Four Reasons Luxima, kas rada daudzdimensionālu un spīdīgu rezultātu.

DUETS 3

Šī dueta kopīgie faktori ir lokas un dažādi griezumi, loku apstrāde un veidošana. Šajā duetā atradīsiet slāņainu un pakāpenisku griezumu lokainiem matiem. Abos veidos mati tika apstrādāti un ieveidoti ar jauno Four Reasons Original Curl sēriju. Jūs uzzināsiet, kā izmantot pareizos produktus lokainu matu apstrādei un ieveidošanai – neatkarīgi no tā, vai runa ir par permanentu vai dabīgām lokām.

DUETS 4

Šī dueta ideja ir regulēt un leņķēt griešanas tehnikas līnijas. Spēcīgajā izskatā līnijas kļūst īsākas virzienā uz seju, atstājot matu augšējo un vidējo daļu ar garumu un slāņiem. Maigākā veidolā līnijas ir tradicionālākas un kļūst garākas sejas virzienā. Abi matu griezumi ir paredzēti matiem, kas tiek ķemmēti uz priekšu.