Jums to vajag jūsu krāsu kolekcijai – tonējošie Color Mask produkti jāiekļauj frizētavā

Tonējošajiem produktiem ir daudz pielietojumu! Kādiem nolūkiem jūsu frizieru kolēģi izmanto Four Reasons Color Masks, kādus rezultātus var sasniegt ar dažādiem toņiem un kādus padomus par tonējošo produktu lietošanu sniedz jūsu kolēģi? Šos jautājumus mēs uzdevām Instagram. Izmēģiniet šos padomus arī jūs!

Kas ir Color Mask? Tā ir šī:

Four Reasons Color Mask līnija sastāv no plaša tonējošo matu produktu klāsta, kas ļauj izcelt matu toni gan maigi, gan drosmīgi. Barojošais un pigmentiem bagātais sastāvs ir vegāniem draudzīgs un padara matu krāsu ilgāk noturīgu, vienlaikus saglabājot tās intensitāti. Four Reasons Color Masks ir kļuvušas par aizvien vairāk matu stilistu produktu ātrai matu tonēšanai pie šampūna stacijas un kā mājas kopšanas līdzeklis krāsotiem matiem, lai krāsa ilgāk saglabātos.

Izmantojot Color Masks, debesis ir neierobežotas!

Ir forši būt blondīnei

PADOMI!

“Pārāk tonētus rezultātus var ātri koriģēt šampūna stacijā, izmantojot Champagne toni.”
@hairbyelisa
 
“Tagad, kad blondīnes vēlas nedaudz tumšākus toņus ziemai, Chocolate Shampoo, sajaukts ar Pearl vai Silver šampūnu, ļoti labi darbojas, veidojot netīrus blondus toņus, un skaisti izbalē! Tas arī pārsteidzoši labi darbojas pats par sevi uz bāzēm ar blondiem toņiem.”
@imake_janika

Tik salds, ka es tos varētu ēst

PADOMI!

“Lai rezultāts būtu vienmērīgs, uz dvielī nosusinātiem matiem uzklājiet lielu daudzumu līdzekļa un izķemmējiet ar platu zobu ķemmi.”
@hairbyminttu
 
“Es izmantoju Color Mask pēc pigmentācijas gandrīz visām krāsām.”
@hairbyjanelii

Spīdēt spoži kā varavīksne

PADOMI!

“Atšķaidiet Color Mask Intense toņus ar “parasto” Color Mask masku. Piemēram, Color Mask Intense Pink var pārvērst par jauku pasteļrozā krāsu ar Color Mask Pearl Treatment.”
– Linda Lehto

“Color Mask šampūni un kondicionieri ir fantastiski ērti un viegli lietojami šampūna stacijā. Sajaucot tādus toņus kā Rose un Rose Gold, jūs varat izveidot vēl vairāk toņu. Šo produktu lietošana ir ļoti ātra, ja pirms krāsošanas nepieciešams iepriekš pigmentēt vai pievienot produktu krāsu masai.”
@hairbypirjoliu

“Labākais padoms, ko esmu iemācījusies, lai sajauktu perfektu toni, izmantojot Color Mask Toning Treatments, ir vienmēr turēt blakus baltu papīra lapu, kamēr sajaucu krāsu, un ar otu uzklāju krāsu uz papīra, lai pārbaudītu, vai tonis ir pareizs.””
@aleksiamatafaka

Wow tas ir intensīvi

PADOMI!

“Esiet drosmīgi, jaucot dažādas krāsas, lai katram klientam varētu piešķirt unikālu krāsu!”
@studioloimu / @hiuksiabynoora

“Veidojot toni vai pašu krāsu ar Color Masks, es nodrošinu panākumus, izmantojot lielu krāsas masas daudzumu un rūpīgi to uzklājot. Ir labi paturēt prātā, ka porainākās vietas krāsu satvers vislabāk, un krāsas noņemšana no šīm vietām būs arī sarežģītāka. Mazgāšana ar vēsu ūdeni nodrošina krāsas noturību un novērš krāsu savstarpēju izplūšanu.”
@hairby_riikka

“Lietojot Intense toņus uz gaišas bāzes, atcerieties, ka pirms mazgāšanas vienmēr jāaizsargā pārējie mati ar kondicionieri un tonis jānoskalo ar vēsu ūdeni. Tas novērsīs toņu savstarpēju saplūšanu šampūna stacijā, un krāsa saglabāsies tikpat intensīva, kā solīts.”
@hairbymariak

Skatīt pilnu Color Mask klāstu šeit!