Lūk, labākie 2022. gada matu produkti!

Katru gadu dažādi plašsaziņas līdzekļi pasniedz balvas labākajiem kosmētikas produktiem. Lūk, 2022. gada labākie matu produkti Four Reasons.

Labākais tekstūras aerosols: Four Reasons Original Volume Texture Spray

Žurnāls “Me Naiset” piešķīra balvu par 2022. gada labāko tekstūras aerosolu zīmolam Four Reasons Original Volume Texture Spray. Apjoma aerosols piešķir matiem apjomu un padara tos kuplākus, un ievērojami biezākus. Pēcapstrādes aerosols ar gardu aromātu arī samazina matu sakņu taukainību.

“Labu tekstūras aerosolu atpazīsti pēc tā, ka tas piešķir matiem apjomu, samazina slīdamību un matu veidošanas laikā nenoplūst no tiem. Somu aerosols atbilst gaidītajam,” saka žurnāla “Me Naiset” žūrija.

Labākais dziļi attīrošais šampūns: Four Reasons Original Deep Cleanse Shampoo

Four Reasons Original Deep Cleanse Shampoo bija labākais dziļi attīrošais šampūns žurnāla “Gloria” veiktajā testā:

“Matus padara tīrus un vieglus, bet ne pārāk sausus. Šampūns ir piemērots arī regulārai lietošanai taukainai galvas ādai. Skrūvējamo vāciņu ar caurumu ir ērti lietot dušā. Ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība.”

Labākais karstuma aizsarglīdzeklis: Four Reasons Nature Heat Protection Spray

Žurnāls “Kauneus & Terveys” izvēlējās Four Reasons Nature Heat Protection Spray par 2022. gada labāko produktu karstuma aizsardzībai. Žūrija par produktu izteica šādus komentārus:

“Šis matu salonos nopērkamais dabiskais termoaizsardzības aerosols ne tikai aizsargā matus no fēnu un matu veidošanas rīku karstuma, bet arī nodrošina vieglu fiksāciju un aizsardzību pret mitrumu. Kas var būt labāks mūsdienu ziemas mitrajos laikapstākļos? Sprejs arī atvieglo matu veidošanu, kas nozīmē, ka, piemēram, fēnu žāvēšana ar apaļo suku būs daudz vienkāršāka.”

Labākais dabīgās kosmētikas produkts: Four Reasons Nature Styling Mousse

Ziemeļvalstīs lielākajā dabīgās kosmētikas apbalvošanas konkursā Nordic Natural Beauty Awards, par 2022. gada labāko dabīgās kosmētikas produktu matu veidošanas kategorijā tika atzīts Four Reasons Nature Styling Mousse. Žūrija atzinīgi novērtēja Nature Styling Mousse šādi:

“Absolūti iepatikās aromāts, kopumā patiešām lielisks produkts, darbojās labi.”

“Man ļoti patīk smarža, un, lai gan neesmu pieradusi lietot daudz produktu matiem, šis ir patiešām patīkams!”

“Patiešām lieliskas matu veidošanas putas mums cilvēkiem ar cirtām. Darbojās burvīgi.”