Four Reasons tehnisko produktu klāsts paplašināts, pievienojot jaunu šķidro krāsu līniju – Optima Liquids!

Populāro Four Reasons Optima krāsu klāstu papildinām ar jaunu krāsu līniju Optima Liquids. Four Reasons Optima Liquids krāsas ir šķidras matu krāsas, kuru skaistie pasteļtoņi lieliski tonē, neitralizē un izgaismo balinātus matus.

4 iemesli, kādēļ izvēlēties Optima Liquids

#1 Tonēšana un balinātu matu neitralizēšana

Four Reasons Optima Liquids līnija tika izstrādāta balinātu matu tonēšanai un neitralizēšanai, un krāsu līnija lieliski darbojas, ja visi mati ir balināti un mērķis ir saglabāt balinātu matu maksimālu spilgtumu. Optima Liquids līnijas sastāvā ir unikāls hidrolizētu proteīnu savienojums, kas atjauno un stiprina matus, vienlaikus novēršot to šķelšanos un aizsargājot tos no ķīmiskās apstrādes radītiem bojājumiem. Citas krāsas kopjošās sastāvdaļas ietver Ecocert sertificētu Limnanthes alba sēklu eļļu, kas matus padara spīdīgus un mīkstus, un organisko baobabu eļļu, kas efektīvi mitrina matus, pateicoties augstam A, D, E un F vitamīnu saturam.

#2 Spilgti, tīri toņi

Optima Liquids perfektu toņu izvēle sastāv no astoņiem tīriem toņiem, kas paredzēti balināšanas darbiem, kuru mērķis ir izmantot gaišu toni uz balinātās bāzes, vienlaikus saglabājot krāsas spilgtumu. Optima Liquids līnijā ir arī produkts Clear, kas paredzēts toņu atšķaidīšanai. Four Reasons Optima Liquids toņu klāstā ir vēsie perlamutra toņi, sārti un pieklusināti persiku toņi.

#3 Ātra pielietošana un īss apstrādes laiks

Šķidro produktu sajauc ar Optima Liquids Activator 3% oksidantu proporcijā 1:1, lai izveidotu masu, ko ātri un viegli uzklāt šampūna stacijā. Atkarībā no vēlamās intensitātes krāsas apstrāde aizņem 10-20 minūtes.

#4 Bez smaržvielām

Tāpat kā citas Optima krāsas, arī Optima Liquids krāsas ir bez smaržvielām un vegāniskas.

Vairāk lasiet šeit!