Vai izvēlēsieties Optima, Luxima vai abus?

Four Reasons Optima un Luxima krāsu līnijas piedāvā neierobežotas iespējas radošam krāsotājam radīt satriecošākās matu krāsas. Four Reasons Optima kalpo kā mūsdienīgs frizētavas rīks, kas nodrošina pārklājumu un bagātīgus toņus, savukārt Four Reasons Luxima piedāvā dabiskus, trīsdimensiju un modernus, pieklusinātus toņus. 
 
Mēs lūdzām Four Reasons instruktorus sniegt viņu pašu labākos padomus darbam ar Four Reasons krāsu līnijām. Lasiet tālāk un izmantojiet šos pārbaudītos padomus nekavējoties.

Trīsdimensiju, krāšņs spīdums un neierobežotas krāsu kombinācijas ar Four Reasons Luxima

Ja jūsu mērķis ir iegūt daudzdimensiju un dabisku rezultātu, jums vajadzētu izvēlēties Four Reasons Luxima kā krāsu produktu. Izmantojot Luxima, katrs rezultāts ir unikāls, neparasti dzīvīgs un daudztoņains – tieši tāds, kādu meklē mūsdienu klienti. 
 
Four Reasons pasniedzēja Linda Lehto ir slavena ar saviem satriecošajiem krāsu darbiem un pārsteidzošajām fotogrāfijām. Linda ir uzticīga Luxima lietotāja, un gandrīz visi viņas krāsošanas darbi tiek veikti ar Four Reasons Luxima.

Kādās situācijās Linda izmanto Luxima?

“Parasti tonēšanai es izvēlos Four Reasons Luxima. Īpaši spilgtiem toņiem Luxima ir vislabākā izvēle. Izmantojot Luxima, nav jābaidās, ka krāsas līdzeklis pārāk pastiprinās matu siltos toņus. Kad veidoju košus, trīsdimensionālus nobeigumus, mana krāsu palete vienmēr ir Luxima kombinācija! Taču Luxima nav paredzēta tikai tonēšanai. Es to izmantoju arī tad, kad vēlos izgaismot matu bāzi. Šādās situācijās krāsu receptūrai pievienoju Four Reasons Oxid 6% un Luxima BASE. Galarezultāts ir brīnišķīgi dabisks, neskatoties uz balinošo efektu. Luxima ir LABĀKĀ <3 Es to nemainītu!”

Lindas iecienītākās Four Reasons Luxima receptes
 
Pearly Blond + Apricot Blond = silto un vēso toņu apvienojums, kas nodrošina, ka tonis nav pārāk tonēts nevienā virzienā.  
 
Biscuit + Ruby Silver = maiga pasteļblonds tonis ar vieglu siltuma nokrāsu. 
 
Beach Blond + Frozen Rose Blond = ideāls auksti vēss blonds tonis. 
 
5-6 Cool + Ice Coffee = vēss tumši brūns ar smalkiem perlamutra toņiem.

Vai no savas krāsas pieprasāt perfektu veiktspēju? – Four Reasons Optima

Four Reasons Optima izpludina robežu starp daļēji noturīgām un noturīgām matu krāsām – varat izmantot vienu un to pašu līniju, lai radītu daudzpusīgu krāsojumu. Tajā pašā laikā toņi ir gan skaisti caurspīdīgi, gan ļoti dziļi. Pēc Optima krāsošanas mati ir krāšņi tonēti, mīksti un spīdīgi. Ko vēl vairāk jūs varētu vēlēties?  
 
 Four Reasons instruktore Elisa Cavén uzskata, ka Optima ir frizētavas krāsu līniju stūrakmens. Bez tās ikdienas dzīve nebūtu raita. Optima vislabāk noder, kad vēlaties izveidot intensīvu finišu, krāsu balansēšanu, īpašas krāsas vai izlīdzināt nelīdzenumus.

Izmantojiet Elisas padomus, kā lietot Optima!

“Optima bieži vien ir mans produkts, bet īpaši tad, kad vēlos, lai tonis vai krāsa vairāk pārklājas, kad man nepieciešams precīzs tumšuma līmenis vai lielāka balināšanas jauda. Nekas nepārspēs Optima, ja es patiešām vēlos, lai krāsa būtu intensīva, piemēram, piesātināti sarkani vai mirdzoši dzelteni.”

Elisas iecienītākās Four Reasons Optima receptes
 
8P + 7GB = ideāla zemo toņu recepte, ja vēlaties dabiski izskatīties, aptuveni par 7 grādiem tumšākus toņus.
BM toņi = Šie visu tumšo toņu toņi ir ideāli piemēroti, ja vēlaties metālisku rozā zelta mirdzumu! Un, hei, jūs varat pievienot kādu PINK Mixer toni, ja vēlaties iegūt intensīvāku rozā efektu!
10AO + 10GP = skaisti sildošs tonis ar gaišiem pasteļtoņiem. 
 
5BM + 7R = Šī brīža tendence: bordo tonis.

Stiliste, vai vēlaties uzzināt vairāk par Four Reasons Optima un Luxima? Noskatieties mūsu bezmaksas video apmācības šeit!