Padomi, kā tonēt blondus matus

Ar Four Reasons krāsu līnijām matu krāsošana ir pavisam vienkārša! Gan ar Four Reasons Luxima, gan ar Optima Liquids varat radīt fantastiskus blondus rezultātus, bet vai zināt, ar ko šīs krāsu līnijas atšķiras viena no otras un kādās situācijās no plaukta vajadzētu ņemt Optima Liquids un kādās Luxima?

Ar ko atšķiras Luxima un Optima Liquids viena no otras?

Four Reasons Luxima matu krāsas sastāvā ir tonēti pigmenti, kas ļauj saglabāt redzamas smalkas dziļuma atšķirības un rada trīsdimensiju iespaidu. Tas padara katru galarezultātu unikālu, ārkārtīgi dzīvīgu un ar vairākiem toņiem – tieši tādu, kādu daudzi klienti meklē! Luxima gaišo toņu klāstā ir vairāk pieklusinātu toņu.

Four Reasons Optima Liquids ir šķidra matu krāsa tonēšanai, neitralizēšanai un balinātu matu izgaismošanai. Optima Liquids līnijas tīro toņu izvēle ir paredzēta balināšanas darbiem, kuros vēlaties tonēt balināto bāzi, vienlaikus saglabājot krāsas spilgtumu.

Optima Liquids krāsām optimālākā balinātā bāze ir 10. līmenis vai vieglāks, savukārt Luxima optimālā balinātā bāze ir 8.-10. līmenis, ja tiek izmantoti visgaišākie toņi. Optima Liquids sajaucas masā, kas ir viegli putojama, kā arī ātri un ekonomiski izmantojama šampūna stacijā. Pateicoties tās losjonam līdzīgajai konsistencei, Luxima var lietot arī pie krēsla.

Kuru izvēlēties?

Mēs jautājām Harijam Paananenam (Harri Paananen), Four Reasons produktu attīstības direktoram, kad viņš izvēlas Four Reasons Optima Liquids un kad – Luxima.
 
“Optima Liquids krāsas ir visgaišākās un spilgtākās no mūsu Four Reasons krāsu produktiem. Tie ir paredzēti lietošanai, kad ir balināti visi mati un vēlaties saglabāt maksimālu spilgtumu. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties, lai galarezultāts blondiem matiem būtu ļoti spilgts, perlamutra vai kaut kas cits, nevis tradicionāls un maigs tonis, Optima Liquids ir ideāla izvēle šim nolūkam!
 
No otras puses, Luxima ir lieliska ar to, ka tā ir pieklusinātos toņos un to, ka to ir viegli lietot. Luxima toņi līdzsvaro gan bāzi, gan galarezultātu – tonis “neuzbrūk” nevienā virzienā, jo visi Luxima toņi satur gan vēsus, gan siltus pigmentus.
 
Luxima var atšķaidīt ar Clear, kas gala rezultātu padara gaišāku, vienlaikus nedaudz izbalinot toni. Turpretī Optima Liquids krāsu toņi ir īpaši veidoti tā, lai gala rezultāts jau būtu gaišs.”
 
Ja jūsu klients vēlas spilgtu, gaišu un tīru gala rezultātu, izvēlieties Optima Liquids. Kad mati tiek tonēti, izmantojot Optima Liquids, bāzes tonis paliek gaišs un tīrs. No otras puses, ja jūsu klienta balinātā bāze ir nedaudz tumšāka blondā vai ir izgaismota, kas nozīmē, ka matos ir vairāk līmeņu atšķirību, izvēlieties Luxima, jo tas nepadarīs balināto bāzi gaišāku.

Vai esat jau izmēģinājis dubulto tonēšanu?

Dubulttonēšana ir moderns tonēšanas paņēmiens, kad nevis sajauc divus toņus, bet gan tonē matus divas reizes pēc kārtas: ar pirmo toni izlīdzina un neitralizē matu bāzi, pēc tam matus tonē vēlreiz ar otro toni. Optima Liquids krāsas ir lieliskas ar to, ka tās nepadara galarezultātu tumšāku pat tad, ja krāsu uzklāj divas reizes!

Harri padoms:

“Izmēģiniet dubultu tonēšanu, piemēram, vispirms uz matiem uzklājot Optima Liquids PP un pēc tam izmantojot Optima Liquids AA. Pateicoties diviem atsevišķiem apstrādes laikiem, dubultā tonēšana arī nodrošina ilgnoturīgāku toni!”

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par Luxima, un šeit, lai uzzinātu vairāk par Optima Liquids.