Four Reasons Color Mask sērija papildināta ar jaunām, gardām un modernām krāsām

Kā mēs visi zinām, mūsu Color Mask produkti vislabāk darbojas kā komanda – pigmentiem bagātais šampūns piešķir matiem skaistu toni un maigi attīra, savukārt intensīvā kopšanas maska aizsargā krāsotu matu mirdzumu un veselīgu spīdumu, vienlaikus piešķirot matiem gaišu toni. Tāpēc, tagad Apricot Treatment ir apvienots ar šampūnu, un ārkārtīgi populārajam Rose Shampoo būs pievienota arī intensīva maska. Sērijai ir pievienots arī pavisam jauns silts un gaišs tonis ar nosaukumu Champagne. Aplūkojiet visu mūsu jauno produktu pirms un pēc fotoattēlus!

Toning Shampoo Apricot

Augļaino, gaišo vara un zelta krāsas Apricot Treatment tagad papildina tāda paša toņa šampūns. Tonējošais šampūns ir paredzēts gaiši vara vai blondiem krāsotiem matiem. Pigmenti piešķir matiem gaiši zeltainu vara toni un palīdz matu krāsojumam ilgāk saglabāties. Šampūns maigi attīra krāsotus matus, neelektrizē matus un piešķir skaistu spīdumu. Izgatavots bez sulfātiem.

PIRMS UN PĒC: Fotogrāfijas @hairbyminttu (Minttu Merikukka)

Toning Treatment Rose

Šis jaunais produkts ir tonējoša intensīva maska, kas paredzēta blondiem vai intensīvi rozā krāsotiem matiem. Pigmenti piešķir matiem intensīvi rozā toni un palīdz krāsojumam ilgāk saglabāties. Augu izcelsmes proteīni un aminoskābes stiprina matus, un piešķir tiem skaistu spīdumu. Rozā tonējošais Toning Treatment un Shampoo tagad papildina viens otru: šampūns piešķir intensīvi rozā toni, bet intensīvā maska nodrošina mirdzumu un spīdumu.

PIRMS UN PĒC: Fotogrāfijas @koldjenna (Jenna Leppäniemi)

Toning Treatment Champagne

Pilnīgi jauns moderns tonis rudens sezonai, kas paredzēts blondiem krāsotiem matiem! Pigmenti piešķir matiem siltu, gaišu smilškrāsas toni un palīdz krāsojumam ilgāk saglabāties. Tonis nodrošina ilgāku krāsojuma mirdzuma noturību un saglabā matus veselīgus, un labā stāvoklī.

PIRMS UN PĒC: Fotogrāfijas @fourreasons