Balinātājs vai gaiša matu krāsa?

Pirmie pavasara saules stari ir ikgadēja zīme, ka jūs varat uzkrāt balinātāju un atjaunināt savas matu izgaismošanas prasmes. Daudzi ir iepazinušies ar balinātāju, taču tas nebūt nav vienīgais vai labākais veids, kā padarīt gaišāku klienta matu krāsu. Vai jūs jau esat pazīstams ar gaišo matu krāsu izmantošanu?

No konsultācijām līdz pareizā apgaismojuma produkta izvēlei
Pareiza apgaismojuma produkta izvēle sākas ar detalizētu klientu konsultāciju. Tikai pēc tam, kad jums ir pilnīgi skaidrs priekšstats par klienta vēlamo rezultātu, jūs varat sākt domāt, kā to vislabāk sasniegt.

Balinātājs bieži ir galvenā iespēja, kad klients vēlas gaišāku un vieglāku iznākumu. Tas viegli piešķir vienmērīgu, vieglu pamatni zem jebkuras gaismas nokrāsas neatkarīgi no sākuma punkta, taču dažos gadījumos ir arī cita iespēja. Kad mati ir diezgan gaiši, sākot ar iepriekšējo balināšanu, un, iespējams, trausli, un klients vēlas iegūt dabisku rezultātu, jums vajadzētu apsvērt iespēju balinātāja vietā izmantot gaišāku matu krāsu.

Gaiša matu krāsa ir maiga iespēja dabiskām blondīnēm
Kad vēlamais rezultāts ir “tikai” blondi, iespējams, dabiski un gaišā tonī, balinātāji piedāvā vieglu un smalku veidu, kā sasniegt rezultātu. Jo īpaši balināšana darbojas situācijās, kad atšķirība starp sākuma punktu un vēlamo rezultātu nav liela, un pamatne atrodas vieglajā pusē. Balinātājs atšķiras no citām matu krāsām ar to, ka to sārmu saturs ir lielāks. Tas nozīmē, ka tas var padarīt matos gaišāku krāsu nekā parastā matu krāsa. Pigmenta daudzums ir veidots tā, ka tas samazina dzeltenos toņus no 10 līmeņa un viegli tonizē matus noteiktā vēlamajā virzienā, nepārsniedzot pārmērīgumu.

Balinātāju un gaišāku matu krāsu atšķirības īsumā:
Gaiša matu krāsa

mazāks sārmu saturs un reaģētspēja nekā balinātājā, maigāka
dabiskāks un mīkstāks iznākums nekā ar balinātāju
spēja nedaudz atvieglot jau krāsotus matus
piemērots, kad vēlaties dabisku rezultātu
piemērots, kad matu garums un gali nav pārāk balināti
Balinātājs

nav atkarīgs no sākuma punkta
ļauj precīzāk noteikt toni un spilgtumu
piemērots, ja vēlaties skaidri izcelt nokrāsas toni
piemērots, ja pamatne ir pārāk tumša vai krāsota, lai izmantotu gaišāku matu krāsu

Trīs padomi, kā veiksmīgi izmantot gaišo matu krāsu:
Pielāgojiet toņus, cik vēlaties Gaišās matu krāsas var sajaukt un pievienot ar Mikseriem, tāpat kā parastās matu krāsas. Tomēr pigmenta daudzums gaišās matu krāsās ir ļoti zems, kas nozīmē, ka neliels daudzums maisītāja gaišajā matu krāsā iet tālu. Piemēram, 5% Optima rozā Miksera ir skaidri redzams iznākumā. Jūs varat arī izveidot skaistus klusinātus rezultātus, sajaucot vēsos un siltos toņus. Piemēram, Optima 11P + Copper Gold Miksers rada skaistu rožu zelta rezultātu. Rezultātam varat pievienot vienmērīgumu, izmantojot 11P + 11NO.

Izvēlieties pareizo oksidanta koncentrāciju Oksidanta koncentrācija nosaka to, cik daudz bāze izgaismos un cik daudz pigments piešķirs tonusu. Citiem vārdiem sakot, oksidants ar augstāku koncentrāciju radīs spilgtāku iznākumu, bet ar mazāku toni, turpretī ar zemāku oksidanta koncentrāciju jūs iegūsiet dziļāku iznākumu, bet spēcīgāku toni. Izvēloties oksidantu un apdomājot no 6% līdz 9%, padomājiet par elementiem, kuriem gala rezultātā ir vissvarīgākā: apgaismojuma spēja vai toņa stiprums.

Pielietojums balinātājam sīkā darbā Ja vēlamais iznākums ir noteikts konkrēts tonis vai klients vēlas patiešām foršu vai pasteļtoņu iznākumu, balinātājs ir labākais risinājums. Balinot, vissvarīgākais ir iegūt pēc iespējas vienmērīgāku pamatni, pēc kuras ir viegli tonēt matus. Visgrūtākā matu balināšanas daļa ir aptuveni 1–2 cm attālumā no saknēm. Tas nozīmē, ka balināšana jāsāk no apmēram 2 cm attāluma no saknēm un baliniet saknes tikai tad, kad pārējie mati ir gandrīz pabeigti. Tādā veidā saknes nebūs pārāk tīras vai vieglas.

Populārs krāsu produkts balinātu matu tonēšanai ir Four Reasons Luxima. Varat izmantot tās 8–10 nokrāsas, lai sajauktu dažādus blondus toņus, kurus var klusināt vai nu ar pasteļiem gaišākā virzienā, vai ar regulāriem Mikseriem, lai tonis būtu dziļāks.